На Волині четверо дітей отруїлися грибами
![](/resize/450x294/r/files/news/2017/09-14/226933/B-reticulatus-www_nahuby_sk.jpg)
На Волині діти наїлися отруйних грибів - один хлопчик у реанімації, інформує Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.
Дві бригади ковельського відділення ЕМД приїхали на виклик в одну родину, надавали медичну допомогу (промили шлунок) чотирьом дітям, один з них в був важкому стані. Після того як була надана необхідна медична допомога, всіх чотирьох, транспортовано одразу Волинської обласної дитячої лікарні. Дітей госпіталізовано в відділення ВОДЛ, один хлопчик в реанімаційне. Як виявилось 13 річний хлопчик десь на лугах назбирав «зелененьких» грибів, приніс додому, а так як батьків вдома не було, заходився їх сам готувати. Лише трохи підсмаживши почастував ними молодших братиків і сестричок.
Ще один чоловік (1976 р.н.) посеред поля назбирав грибів схожих на дощовиків, проте, через 12 годин після вживання у нього з’явилися симптоми отруєння. Приїхавши на виклик до хворого фельдшер ЕМД впершу чергу промив шлунок, надав необхідну медичну допомогу і терміново транспортував в одну з ЦРЛ.
Жінка (1963р.н.) назбирала в лісі «білих» грибів і ретельно їх приготувала. Та через кілька годин після вживання з’явилися симптоми гострого отруєння: блювота, головокружіння, біль в животі. Бригада ЕМД прибувши на місце надала необхідну допомогу (промила шлунок) і транспортували хвору до ЦРЛ.
За минулу добу до диспетчерської центр ЕМД надійшла рекордна кількість викликів пов’язаних з отруєнням грибами (виклики номер 19602, 19603, 19604, 19605, 11884, 19571, 9833).
При перших проявах отруєння грибами промийте шлунок і зателефонуйте на «103»!
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Дві бригади ковельського відділення ЕМД приїхали на виклик в одну родину, надавали медичну допомогу (промили шлунок) чотирьом дітям, один з них в був важкому стані. Після того як була надана необхідна медична допомога, всіх чотирьох, транспортовано одразу Волинської обласної дитячої лікарні. Дітей госпіталізовано в відділення ВОДЛ, один хлопчик в реанімаційне. Як виявилось 13 річний хлопчик десь на лугах назбирав «зелененьких» грибів, приніс додому, а так як батьків вдома не було, заходився їх сам готувати. Лише трохи підсмаживши почастував ними молодших братиків і сестричок.
Ще один чоловік (1976 р.н.) посеред поля назбирав грибів схожих на дощовиків, проте, через 12 годин після вживання у нього з’явилися симптоми отруєння. Приїхавши на виклик до хворого фельдшер ЕМД впершу чергу промив шлунок, надав необхідну медичну допомогу і терміново транспортував в одну з ЦРЛ.
Жінка (1963р.н.) назбирала в лісі «білих» грибів і ретельно їх приготувала. Та через кілька годин після вживання з’явилися симптоми гострого отруєння: блювота, головокружіння, біль в животі. Бригада ЕМД прибувши на місце надала необхідну допомогу (промила шлунок) і транспортували хвору до ЦРЛ.
За минулу добу до диспетчерської центр ЕМД надійшла рекордна кількість викликів пов’язаних з отруєнням грибами (виклики номер 19602, 19603, 19604, 19605, 11884, 19571, 9833).
При перших проявах отруєння грибами промийте шлунок і зателефонуйте на «103»!
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Де і як замовити товари для котів з доставкою додому?
Сьогодні 15:06
Сьогодні 15:06
Фірму «свідомого» Покровського суд зобовʼязав сплатити в бюджет Луцька ще майже 2 млн
Сьогодні 14:33
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 14:33
На Волині викрили 45-річного сутенера з Рівненщини
Сьогодні 14:14
Сьогодні 14:14
У Луцьку в центральному парку виявили тіло жінки![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 13:58
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 13:58
Мер Луцька вручив військовим державні нагороди. Фото
Сьогодні 13:42
Сьогодні 13:42
Ковельчанина, який жорстоко побив однолітка, взяли під варту
Сьогодні 13:25
Сьогодні 13:25
Росія знищила вщент понад 200 українських медзакладів
Сьогодні 12:36
Сьогодні 12:36
У Луцькому районі в Стиру потонула дитина
Сьогодні 12:19
Сьогодні 12:19
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.