USD 40.95 41.35
  • USD 40.95 41.35
  • EUR 41.30 41.50
  • PLN 10.35 10.48

На Волинь приїхав Онуфрій

10 Травня 2016 08:15
Глава Української православної церкви Московського патріархату Блаженніший митрополит Онуфрій прибув на Волинь.

Про це повідомив голова інформаційно-просвітницького відділу Волинської єпархії УПЦ МП Валентин Марчук у Фейсбук.

«Зимненська обитель. Всенічна з Предстоятелем УПЦ Блаженнішим Митрополитом Онуфрієм з нагоди Всіх святих землі Волинської та 20-чя відновлення Володимир-Волинської єпархії. Христос Воскрес!» – йдеться у дописі Марчука.
Нагадаємо, предстоятель УПЦ МП мав приїхати на Волинь, аби 10 травня відзначити 20-річчя відновлення Володимир-Волинської і Ковельської єпархії.

У місті Володимирі-Волинському у зв’язку із візитом митрополита Онуфрія з 8-ї до 12-ї години мають тимчасово обмежити рух транспорту на вулицях Соборній, Князя Романа та Сокальській.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 26
АСАВ Показати IP 10 Травня 2016 08:29
Ну нормально... Скоро кірюха приїде ще раз - стадо рабів не зменшується!!!
BBC до АСАВ Показати IP 10 Травня 2016 11:43
Стадо рабів - хто на ці провокації ведеться, а людина приїхала очолити і молитовно відзначити ювілей єпархії
роздуми до АСАВ Показати IP 10 Травня 2016 21:33
потрібно не концерти Потапа блокувати...а цю мАсковську(попів) нечить з України вигнати!!!! Щоб була люба цеква любі конфесії--але не прорашистскі!!!!!
максим до роздуми Показати IP 24 Вересня 2016 21:54
тобто люди які прийшли помолитись це нечисть???
памятаємо Показати IP 10 Травня 2016 08:34
8 травня 2015 року на урочистому засіданні Верховної Ради України, присвяченому 70-й річниці перемоги над нацизмом в Європі, коли президент Петро Порошенко зачитував прізвища 21 бійця, котрі за участь в АТО отримали звання Героя України, (серед них 10 — посмертно), представники УПЦ МП на чолі з її предстоятелем Онуфрієм демонстративно продовжували сидіти, хоч всі присутні, навіть запрошені на засідання іноземні гості, встали і привітали героїв аплодисментами.
волинянин до памятаємо Показати IP 10 Травня 2016 09:28
Не встали той не треба. Бог їм суддя. Вони за все будуть перед Богом відповідати, за свої вчинки так само як і ми за свої. Бог все бачить. А саме головне мати Бога в душі і допомагати ближньому
Воїн Показати IP 10 Травня 2016 08:46
Правильно перекривайте рух, вклоняйтесь "московському"!!! Ми ж живемо на Західній Україні!!!!
волинянам Показати IP 10 Травня 2016 08:50
це той хто не піднявся у ВР в знак памяті нашим воїнам?????? геть з Волині московського прихвостня!!!!!!
Правдоруб Показати IP 10 Травня 2016 08:58
Навіщо обмежувати рух? Вони такіж люди як і ми всі!
воїну Показати IP 10 Травня 2016 09:22
не пустимо його в володимир,- "чемодан, вокзал, рассея"
лучанин Показати IP 10 Травня 2016 09:34
московські попи то пята колона кремля. Всі вони ФСБшники і хочуть підпалити всю Україну
пп до лучанин Показати IP 10 Травня 2016 10:32
так, але з факєлами чогось їхні "церковні" опоненти бігають. як дивно.
максим до лучанин Показати IP 24 Вересня 2016 21:56
а ви всі філаретівські розкольники і своїми богослужіннями її вже підпалили
марія Показати IP 10 Травня 2016 10:28
щош ви за люди схаменіться тож як вам не подобається то не ідіть туда ходіть куда вам хочеться а аби посіяти здо і ворожнечу самі Бога не боїтесь ось віруючі люди набагато розумнішів них море вір і ходять куда хочуть а тут запрет куда хочу туда і ходжу причому тут москва. господи схаменіться.
коля Показати IP 10 Травня 2016 10:44
а що це за шоу?
Неон Показати IP 10 Травня 2016 11:02
Ми Україньці! Геть москаля!
свій Показати IP 10 Травня 2016 13:14
Який Він "москаль"? Блаженніший Онуфрій народився в Україні і він Українець з великої літери. І це та людина яка бориться за МИР в Україні, а не виступає за розбрат як це роблять представники КП.
ееее до свій Показати IP 10 Травня 2016 21:36
ви хоч знаєте що означає -Блаженніший?????? з його статками це неможливо!!!
Віка Показати IP 10 Травня 2016 16:27
Для чого робити цей цирк з перекриванням дороги, колонами мерседесів-джипів, як приїхали молитися то навіщо ця помпезність. Святі отці на таких мерсах гасають, де вони їх заробили? за молитви отримали? мафія і прихвостні московські
лео Показати IP 10 Травня 2016 23:35
Дюди добрі ви геть з глузду зїхали важливо те що українську православну церкву москоського патріархату визнає увесь світ і представники з Польщі і Греції приїхали взяти участь у урочистостях до дня ВОЛИНСЬКИХ святих.А по- друге УПЦКП виникла внаслідок розколу.(тобто вона відділена від вселенської.не полінуйтеся прочитати історію і пізнати істину а вже тоді щось писати.
До до лео Показати IP 11 Травня 2016 02:52
Не буде незалежної України до тих пір, поки не буде Української Помісної Церкви. А ви люди думайте.
Лучанка до лео Показати IP 11 Травня 2016 00:27
Аби бог визнав,а світ не так важливо.читайте історію,московську патріархів невизнавали декілька століть. як
лео Показати IP 11 Травня 2016 21:31
Я прошу відкинути емоції і на тверезу голову спробувати зрозуміти наступне: жоден владика не може сам себе поставити аале мусить бути поставленим це іде ще из апостольських часів (для того щоб висвятити у єпископа повинно бути не менше двох вищих чинів).А хто поставив Філарета?????? Ви кажете аби Бог визнавав.Бог визнає єрусалимську православну церкву (Благодатний вогонь)А Єрусалим не визнає УПЦКП.Подумайте просто для себе щоб ваші переконання були твердими.
лео Показати IP 11 Травня 2016 21:34
І ще послухайте сторону опонента. Владика Онуфрій закликає нас до миру.А що таке мир розуміє той у двері чиєї хати стукала біда.
а Показати IP 13 Травня 2016 19:34
УПЦ саме місце на волині - це одна канонічна церква в Україні, яку визнавав увесь православний світ, і в яку ходить український народ. А якщо вам не подобається то не ходіть. Заповніть Істину завжди гонять.
Ник Показати IP 14 Травня 2016 14:06
В Україні вільне воєвиявлення, релігієсповідання. Але це не означає що можна "гавкати" на Українську Православну Церкву. Ви чули що Православні підбюрюють населення проти церков різних конфесій ??? - Ні. Стосовно патріархії!!!!! Мало хто знає що Українська православна церква отримала у 1990 році незалежність і повну самостійність в управління. Про це свідчить видана Московським патріархом Росії (Олексієм) Грамота та відповідне звернення до тодішнього міністра юстиції України Онопенка В.В. В обох цих документах чітко вказано, що відтепер УПЦ має самостійне управління, не залежить від Московської Патріархії, яка разом з цим не має жодних претензій на майно та матеріальний дохід УПЦ.