На водоймах у Луцьку облаштували рятувальні пости
![](/resize/450x337/r/files/news/2015/06-19/157293/1607091_220499068281862_983085990427753947_n.jpg)
Луцькі муніципали стверджують, що вони забезпечені необхідним інвентарем та спеціалістами для надання допомоги і порятунку людей під час відпочинку на водоймах.
Про це муніципальна дружина Луцька опублікувала у мережі Фейсбук.
У відповідності до Рішення Луцької міської ради «Про Програму організації рятування людей на водних об’єктах міста Луцька у літній період 2015-2019 років» на відділ муніципальної дружини Луцької міської ради поклали обов’язки щодо організації рятувальних постів на річці Стир (поблизу парку культури та відпочинку ім. Лесі Українки) та на Теремнівському ставі, - йдеться у повідомленні муніципалів.
Також вони пишуть, що закупили спорядження для матросів-рятувальників, організували підбір та спеціальну підготовку рятувальників за спеціальною програмою, організували постійне чергування рятувальників з 8-00 до 20-00 з метою попередження нещасних випадків і надання допомоги тим, хто потрапив у біду на воді.
На берегах луцьких водойм вони встановили рятувальні пости.
Працівники КП «Парки та сквери міста Луцька» вирізали верболоз на березі річки Стир в межах пляжу.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це муніципальна дружина Луцька опублікувала у мережі Фейсбук.
У відповідності до Рішення Луцької міської ради «Про Програму організації рятування людей на водних об’єктах міста Луцька у літній період 2015-2019 років» на відділ муніципальної дружини Луцької міської ради поклали обов’язки щодо організації рятувальних постів на річці Стир (поблизу парку культури та відпочинку ім. Лесі Українки) та на Теремнівському ставі, - йдеться у повідомленні муніципалів.
Також вони пишуть, що закупили спорядження для матросів-рятувальників, організували підбір та спеціальну підготовку рятувальників за спеціальною програмою, організували постійне чергування рятувальників з 8-00 до 20-00 з метою попередження нещасних випадків і надання допомоги тим, хто потрапив у біду на воді.
На берегах луцьких водойм вони встановили рятувальні пости.
Працівники КП «Парки та сквери міста Луцька» вирізали верболоз на березі річки Стир в межах пляжу.
У відповідності до Рішення Луцької міської ради "Про Програму організації рятування людей на водних об’єктах міста Луцьк...
Posted by Муніципальна Дружина on 19 червня 2015 р.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Госпіталізували трьох людей: деталі ДТП у Лищі під Луцьком![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 10:26
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 10:26
РФ, ймовірно, готує масштабну помсту Києву, – ЗМІ
Сьогодні 10:09
Сьогодні 10:09
Росіяни влаштували пожежу у градирні на території ЗАЕС
Сьогодні 09:35
Сьогодні 09:35
У центрі Луцька 19-річний вдарив ножем чоловіка
Сьогодні 09:18
Сьогодні 09:18
Поблизу Афін вирує масштабна лісова пожежа, людей евакуюють
Сьогодні 09:01
Сьогодні 09:01
Дитсадок поблизу Луцька утеплять за чотири мільйони![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 08:10
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 08:10
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.