На «Устилузі» автівки перетинають кордон за кількадесят хвилин
![](/resize/450x242/r/files/news/2016/07-07/194616/20160707-fwy7-180kb.jpg)
Удвічі зменшилися черги на пункті пропуску через українсько-польський кордон «Устилуг-Зосін».
Це пов’язано з тим, що Республіка Польща тимчасово призупинила дію пунктів угоди про малий прикордонний рух. Попри невдоволення волинян, на кордоні, у порівнянні з Львівщиною, все спокійно. Про це йдеться у сюжеті Громадського.Волинь.
«Черги зменшилися. Пропускна спроможність пункту пропуску до 500 авто за 12 годин. Нині проїжджає 200», – розповідає перший заступник начальника відділу прикордонної служби «Пархоменкове» Львівського прикордонного загону Вадим Стецюк.
Люди у черзі обурені. Мовляв, запізно попередили про таке рішення, «перебили» доставку товару, не дають заробляти. З іншого боку визнають, що черга суттєво зменшилася і відвідповідно кордон перетинають не за кілька годин, а за кількадесят хвилин. Дехто уважає, що такі дії з боку Польщі це перший крок до обмеження в’їзду у ЄС. Мовляв, згодом буде впроваджений жорсткий візовий режим.
Керівник візового відділу Консульства Республіки Польща консул Міхал Богдановіч запевняє, що такі санкції не спрямовані проти конкретних громадян, а здійснюються виключно в цілях безпеки. З 4 липня до 2 серпня польський уряд вчинятиме усі безпекові заходи, адже у цей період в Польщі відбудеться саміт НАТО, а також Всесвітні Дні Молоді, на які приїде Папа Римський Франциск. Саме ж скасування малого прикордонного руху є тимчасовим. Окрім цього поляки дозволяють власникам автівок із польськими реєстраційними номерами здійснювати транзит через кордон без штрафів. Тобто водії можуть перетинати кордон з боку Польщі і їх просто повертатимуть без будь-яких санкцій.
До слова, подібні санкції впроваджені у всіх країнах членах-ЄС, які межують із країнами не членами Союзу.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Це пов’язано з тим, що Республіка Польща тимчасово призупинила дію пунктів угоди про малий прикордонний рух. Попри невдоволення волинян, на кордоні, у порівнянні з Львівщиною, все спокійно. Про це йдеться у сюжеті Громадського.Волинь.
«Черги зменшилися. Пропускна спроможність пункту пропуску до 500 авто за 12 годин. Нині проїжджає 200», – розповідає перший заступник начальника відділу прикордонної служби «Пархоменкове» Львівського прикордонного загону Вадим Стецюк.
Люди у черзі обурені. Мовляв, запізно попередили про таке рішення, «перебили» доставку товару, не дають заробляти. З іншого боку визнають, що черга суттєво зменшилася і відвідповідно кордон перетинають не за кілька годин, а за кількадесят хвилин. Дехто уважає, що такі дії з боку Польщі це перший крок до обмеження в’їзду у ЄС. Мовляв, згодом буде впроваджений жорсткий візовий режим.
Керівник візового відділу Консульства Республіки Польща консул Міхал Богдановіч запевняє, що такі санкції не спрямовані проти конкретних громадян, а здійснюються виключно в цілях безпеки. З 4 липня до 2 серпня польський уряд вчинятиме усі безпекові заходи, адже у цей період в Польщі відбудеться саміт НАТО, а також Всесвітні Дні Молоді, на які приїде Папа Римський Франциск. Саме ж скасування малого прикордонного руху є тимчасовим. Окрім цього поляки дозволяють власникам автівок із польськими реєстраційними номерами здійснювати транзит через кордон без штрафів. Тобто водії можуть перетинати кордон з боку Польщі і їх просто повертатимуть без будь-яких санкцій.
До слова, подібні санкції впроваджені у всіх країнах членах-ЄС, які межують із країнами не членами Союзу.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 3
![](/public/images/user_no_foto.png?1723252507)
Aero
Показати IP
7 Липня 2016 18:21
Черги на митниці реально дістали. Сподіваюся, Польща все ж відмінить МПР раз і назавжди, і всі бізнесмени-сигаретчики будуть смоктати цукерку "Рошен". Ну а звичайні люди зможуть нарешті швидко і без проблем перетинати кордон.
![](/public/images/user_no_foto.png?1723252507)
Вова
Показати IP
8 Липня 2016 13:38
Згідний з таким рішенням. Задовбали полішуцькі морди на кордоні.
![](/public/images/user_no_foto.png?1723252507)
Кот
Показати IP
8 Липня 2016 17:19
МПР відмінити раз і назавжди ,задрали в доску черги по 12 годин і більше ,але ці хитро**пі за**анці ломанулись собі робити візи і тепер в візовому центрі ад і ізраїль !!! Такщо чергі скоро знову будуть.
Місто на Волині продає кілька земельних ділянок. Де і за скільки
9 Серпня 2024 23:42
![](/public/images/logo.png)
9 Серпня 2024 23:42
У Бразилії розбився літак, на борту якого перебувало 62 особи
9 Серпня 2024 23:22
9 Серпня 2024 23:22
Український фільм жахів «Морена» отримав головну премію від Tokyo Horror Film Festival
9 Серпня 2024 23:03
9 Серпня 2024 23:03
Землю та будівлі луцького автозаводу продають за 240 млн. Фото
9 Серпня 2024 22:44
![](/public/images/logo.png)
9 Серпня 2024 22:44
Лучанка передала Музею волинської ікони старовинні пам’ятки, які отримала у спадок
9 Серпня 2024 22:25
9 Серпня 2024 22:25
Литва передасть Україні новий пакет допомоги з ППО та БТРами
9 Серпня 2024 22:06
9 Серпня 2024 22:06
На українських банкнотах з’явиться гасло «Слава Україні! Героям слава!»
9 Серпня 2024 21:47
9 Серпня 2024 21:47
За плетіння сіток – 12 тисяч гривень: у Луцьку запрошують на офіційну роботу
9 Серпня 2024 21:28
![](/public/images/logo.png)
9 Серпня 2024 21:28
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.