На території онкодиспансеру у Луцьку зведуть храм
Митрополит Луцький і Волинський Михаїл відправив чин заснування храму й поставлення хреста на території обласного онкологічного диспансеру (вулиця Тимірязєва, 1). Нову церкву будуватимуть на честь великомученика і цілителя Пантелеймона. Тут молитимуться не лише медперсонал і пацієнти цього закладу, але й сусідньої обласної лікарні «Хоспіс».
Про це повідомили у прес-службі волинської єпархії.
У богослужінні, зокрема, взяли участь міський декан протоієрей Михайло Онищук, капелан і настоятель парафії священик Ігор Яцюра, головні лікарі Орест Андрусенко й Володимир Бачинський.
Говорячи у проповіді про початок спорудження нової святині, владика нагадав слова із Псалтиря: «Камінь, що занедбали будівничі, став в основу (наріжним каменем). Від Господа це сталося, і дивне воно в очах наших» (Пс. 117:22–23). Те, що вчора здавалося неактуальним чи непотрібним, сьогодні є очевидною необхідністю та стає історичним фактом. Проте воно може бути дивне лише в наших очах, а не для Божого провидіння.
Бо ж, зі слів високопреосвященного, храм будується для життя людини, для її блага і користі. Чим більше буде Божих домів, тим більше Господь чутиме людину і благословлятиме.Архіпастир також зазначив, що душу не можна обмежувати у спілкуванні зі Всевишнім. І молитися, звичайно, треба не тільки тоді, коли важко захворів або зіткнувся з іншими серйозними проблемами. «Краще молитися, коли ти здоровий, коли ти повен сил, енергії, планів і приходиш до храму просити: «Господи, не попусти тяжким випробуванням...» Бігаєш – і в дев’яносто років ще не задихаєшся. Бо ж можна й у двадцять вже задишку мати», – підкреслив митрополит.
Духовенство Церкви не один рік опікується цими закладами. У хоспісі, наприклад, діє каплиця, богослужіння з якої мають можливість слухати навіть важкохворі у палатах. А храм біля онкодиспансеру не тільки благотворно впливатиме на лікарів і пацієнтів. Пожвавиться духовне життя всього мікрорайону, - впевнені учасники богослужіння.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомили у прес-службі волинської єпархії.
У богослужінні, зокрема, взяли участь міський декан протоієрей Михайло Онищук, капелан і настоятель парафії священик Ігор Яцюра, головні лікарі Орест Андрусенко й Володимир Бачинський.
Говорячи у проповіді про початок спорудження нової святині, владика нагадав слова із Псалтиря: «Камінь, що занедбали будівничі, став в основу (наріжним каменем). Від Господа це сталося, і дивне воно в очах наших» (Пс. 117:22–23). Те, що вчора здавалося неактуальним чи непотрібним, сьогодні є очевидною необхідністю та стає історичним фактом. Проте воно може бути дивне лише в наших очах, а не для Божого провидіння.
Бо ж, зі слів високопреосвященного, храм будується для життя людини, для її блага і користі. Чим більше буде Божих домів, тим більше Господь чутиме людину і благословлятиме.Архіпастир також зазначив, що душу не можна обмежувати у спілкуванні зі Всевишнім. І молитися, звичайно, треба не тільки тоді, коли важко захворів або зіткнувся з іншими серйозними проблемами. «Краще молитися, коли ти здоровий, коли ти повен сил, енергії, планів і приходиш до храму просити: «Господи, не попусти тяжким випробуванням...» Бігаєш – і в дев’яносто років ще не задихаєшся. Бо ж можна й у двадцять вже задишку мати», – підкреслив митрополит.
Духовенство Церкви не один рік опікується цими закладами. У хоспісі, наприклад, діє каплиця, богослужіння з якої мають можливість слухати навіть важкохворі у палатах. А храм біля онкодиспансеру не тільки благотворно впливатиме на лікарів і пацієнтів. Пожвавиться духовне життя всього мікрорайону, - впевнені учасники богослужіння.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 7
Говарла
Показати IP
10 Грудня 2014 12:31
Скільки бажаючих заробити на чужій біді - в диспансері люди віддають останню копійку, заради життя, так ще й попи вирішили підзаробити...
Лучанин
Показати IP
10 Грудня 2014 12:36
Краще б на АТО гроші перерахували.
Анонім
Показати IP
10 Грудня 2014 12:39
коментар було видалено
Ваня
Показати IP
10 Грудня 2014 13:21
Для чого цей храм. Умираючі будуть ходити молитися, чи може лікарі будуть гріхи здавати за хабарі, які беруть.раще б зробили процедури цим бідним людям безоплатно, а не давати заробляти попам,бо ж там буде все платно.
666
Показати IP
10 Грудня 2014 13:57
А попи голодають, як я подивлюсь
Анонім
Показати IP
10 Грудня 2014 16:51
Це добре як на мене. Правда там пише, вже є капличка, то можливо достатньо було б і її.
Як не прикро, але люди там лежать не з простими хворобами, і багато хочуть помолитись, посповідатись, можливо востаннє. То храм в дворі - дуже добре.
Мир
Показати IP
21 Квітня 2024 21:48
Це гарна справа. Кажуть там є капличка. Батюшка там від Бога ім'я його Дмитро. Бачила та чула, як править. Душа співала від такої служби ,шкода що далеко їхати туди
ЄС перерахував Україні транш макрофіну на 4,2 млрд євро
Сьогодні 15:40
Сьогодні 15:40
На Волині загинув 17-річний мотоцикліст
Сьогодні 15:08
Сьогодні 15:08
На війні загинув 23-річний Герой з Волині Андрій Качковський
Сьогодні 14:52
Сьогодні 14:52
НБУ обмежить перекази за картками: назвали терміни
Сьогодні 14:36
Сьогодні 14:36
Проєкт на 2 млн євро. В Україні мінні поля очищатимуть жіночі команди з навченими собаками
Сьогодні 14:19
Сьогодні 14:19
Делегація Волині відвідала Вінницьку громаду
Сьогодні 13:46
Сьогодні 13:46
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.