На луцькому пляжі роблять сходи
![](/resize/450x279/r/files/news/2014/01-07/104809/plag.jpg)
Підступ до води на пляжі у центральному парку культури і відпочинку Луцька хочуть зробити комфортним для купання у зимовий період.
Дерев’яні сходи до Стиру на центральному пляжі міста можуть з’явитися вже невдовзі, – йдеться в ефірі програми «Слово депутата». Про це інформує ВолиньPost. «Моржам таки зроблять дерев’яні сходи до води на центральному пляжі Луцька», – розповіли у телепрограмі.
Нагадаємо, раніше депутат Луцької міськради Аскольд Пекарський звертав увагу на стан пляжу у Центральному парку культури та відпочинку імені Лесі Українки. Мовляв, там купається чимало жителів міста, однак територія занедбана: береги заросли очеретами, а всі споруди потребують фарбування та ремонту.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Дерев’яні сходи до Стиру на центральному пляжі міста можуть з’явитися вже невдовзі, – йдеться в ефірі програми «Слово депутата». Про це інформує ВолиньPost. «Моржам таки зроблять дерев’яні сходи до води на центральному пляжі Луцька», – розповіли у телепрограмі.
Нагадаємо, раніше депутат Луцької міськради Аскольд Пекарський звертав увагу на стан пляжу у Центральному парку культури та відпочинку імені Лесі Українки. Мовляв, там купається чимало жителів міста, однак територія занедбана: береги заросли очеретами, а всі споруди потребують фарбування та ремонту.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 3
![](/public/images/user_no_foto.png?1723217286)
думка народу
Показати IP
7 Січня 2014 15:26
Хочете моржувати - зробіть собі сходи. Не вартувало витрачати для того майже 200 тисяч грн. бюджетних грошей. Чи я помиляюся зі сумою?
![](/public/images/user_no_foto.png?1723217286)
Семен
Показати IP
7 Січня 2014 17:08
Сапожник Пекарский знает, как строить державу?!
![](/public/images/user_no_foto.png?1723217286)
Роман
Показати IP
7 Січня 2014 19:13
Думка народу Ти помиляєшся. 10 000 грн. потратять на сходи , а 190 000 грн. розпиляють...
У Росії почали блокувати захищений месенджер Signal
Сьогодні 17:22
Сьогодні 17:22
Волинських будівельників привітали з професійним святом
Сьогодні 16:14
Сьогодні 16:14
У постачальника продуктів для Міноборони вилучили понад €4,7 мільйона «чорної» готівки
Сьогодні 15:41
Сьогодні 15:41
На Сумщині загинув молодий майор з Волині Борис Степанюк
Сьогодні 15:25
Сьогодні 15:25
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.