USD 41.20 41.50
  • USD 41.20 41.50
  • EUR 41.25 41.45
  • PLN 10.50 10.70

На АЗС Луцька затримали молодиків з наркотиками

8 Січня 2016 12:25
Учора ввечері під час технічної перерви екіпаж патрульних помітив групу людей біля автозаправної станції, що на вулиці Глушець. Під час оглядув них виявили речовини схожі на наркотичні, зокрема на коноплю.

Про це повідомляють на сторінці луцької поліції у Фейсбук.

Двом з них було по 15 років, одному 18, ще одному 40 (він також раніше засуджений). Двох осіб доставили до міськвідділу поліції для з’ясування обставин.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
дідо Показати IP 8 Січня 2016 12:54
Може тепер критикани нових патрульних заспокояться. Бувші даїшники ніколи не звертали на торгівлю наркотою на тротуарі.
Анонім до дідо Показати IP 8 Січня 2016 14:09
Уточніть, будь ласка, Ви зробили цей висновок на підставі аналізу статей у ЗМІ, чи оперативних зведень за добу впродовж кількох останніх років, що можете порівняти, скільки, ким, коли і що виявлялось?) Можливо, Ви й маєте рацію, але не знаючи, на скільки повними та об'єктивними даими ми оперуєте, не спішив би з Вами погоджуватись
Прокурор Показати IP 8 Січня 2016 13:13
Як малолітніх дітей "оглядали", цікаво на підставі якого Закону?
АС до Прокурор Показати IP 8 Січня 2016 13:41
Нічого собі діти,безмозглі ід**ти навіть покурити план не вистачає розуму д*біли... людішкі непередбачені абсолютно можуть що завгодно витворити
Народний Суддя до Прокурор Показати IP 8 Січня 2016 13:54
На підставі якого закону ви прокурори жирно живете ? Малоліткам - наркоманам ще потрібно їхні права зачитувати ? Це ганебний зброд нації, а не генофонд
С до Народний Суддя Показати IP 9 Січня 2016 15:16
В чому виявляється жир ? Ти зверни увагу як живуть прокурори закордоном. А Вам я скажу пі...ти не мішки носити
Лучанин до Прокурор Показати IP 8 Січня 2016 14:01
Малолітніх? Малолітньою вважається дитина до 14 років.
12345 до Лучанин Показати IP 8 Січня 2016 22:17
до 16
Лучанин до 12345 Показати IP 8 Січня 2016 22:39
1. Фізична особа, яка не досягла чотирнадцяти років (малолітня особа), має право... (Ст. 31 Цивільного кодексу України)
До дідо Показати IP 9 Січня 2016 15:13
Ти так і не зрозумів- нова поліція працює також ППС, яка дуже часто затримувала злочинців. Дай запит і порівняй статистику, а також врахуйте,що нова патрульна поліція обходяться в середньому (буде орієнтовно мінімально фінансуватися) 2000000 грн. На місяць