USD 40.95 41.35
  • USD 40.95 41.35
  • EUR 41.20 41.50
  • PLN 10.50 10.67

Що робив Митрополит Онуфій на Любомльщині

12 Травня 2016 11:16
Глава Української православної церкви Московського патріархату Блаженніший митрополит Онуфрій відвідав Олександро-Невський жіночий монастир у селі Городнє Любомльського району.

11 травня у співслужінні архієреїв і місцевого духовенства він звершив Божественну літургію в обителі, - інформує КОРДОН.

Біля воріт монастиря Онуфрія зустрічали митрополит Луганський і Алчевський Митрофан, митрополит Рівненський і Острозький Варфоломій, ігуменя Михаїла з сестрами обителі, вихованці недільної школи, що діє при монастирі.

Під час літургії Онуфрій звернувся до пастви зі словом проповіді.

Опісля він привітав насельниць та парафіян монастиря з Пасхальними святами, а також вручив благодійникам обителі нагороди Української Православної Церкви Московського патріархату.

На завершення Онуфрій окропив усіх присутніх святою водою.

Нагадаємо, цими днями Глава Української православної церкви Московського патріархату очолив урочисті богослужіння з нагоди 20-річчя Володимир-Волинської єпархії.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
волинянам Показати IP 12 Травня 2016 11:31
прихвостень московський!!!!!!!
Волинянин Показати IP 12 Травня 2016 11:34
Іс полла еті, Блаженніший митрополите Онуфрій!
Олег до Волинянин Показати IP 12 Травня 2016 12:19
Куди? Куди?
Пр Показати IP 12 Травня 2016 12:16
Слава УПЦ
волинянка Показати IP 12 Травня 2016 12:20
Многії літа, Народе України !
ОЛЕГ Показати IP 12 Травня 2016 12:32
що ,московського прихвостня потянуло на волинських монашок?своїх мало?
Олегу до ОЛЕГ Показати IP 12 Травня 2016 13:30
А ці чиї- хіба не його?
іван Показати IP 12 Травня 2016 13:18
Цей чоловік після кожного свята приїжджає на Волинь по гроші. Дуже вигідно, ніхто не перевірить. а на Москву фінанси відправити - технологія відпрацьована. А паства його там (і гроші найбільші), де люди найбільш затуркані, з найменшим рівнем освіти.
222 Показати IP 12 Травня 2016 13:46
Редакція ВН! Церква називається-Украінська православна церква!!! Без всяких патріархатів.
вірянин Показати IP 12 Травня 2016 13:50
Може Піддубцівського попа зніме,а то Ніфонт 6 Указів пийняв,Архирейську службу Вікарій відправив,а він як репяк до собачого хвоста вчипився за церковну касу і золоту жилу і. не відпускає,Порядку в цій церкві не має.МОже Онуфрій має владу над ним,а то секту піп точно зробить.
Петро Показати IP 12 Травня 2016 13:51
Своїми діями, а саме неповагою до загиблих українців (не підняв свої сідниці у Верховній Раді 24 серпня 2015 р) Онуфрій показав своє зверхнє відношення до українського народу.Волиняни, ви чули, щоб Онуфрій засудив би вбивць наших дітей, братів, рідних російськими агресорами ? Працює на російську імперію, і говорить про мир в Україні ( має напевно на увазі "руський мір" Лицемірствосвященника - це великий гріх.
ааа Показати IP 12 Травня 2016 15:11
мп не місце на волині