Мобілізовані волиняни виїхали в Рівне
Мобілізовані бійці з Волині відправились на Рівненський полігон, де протягом сорока днів проходитимуть військову підготовку.
У п’ятницю, 13 лютого, з Луцького та Волинського військових комісаріатів мобілізовані чоловіки автобусом відправились до Рівного, - про це інформують наші колеги з Громадського.Волинь.
«Сьогодні, з Луцького об’єднаного військового комісаріату ми здійснюємо практичну поставку 17 військовозобов’язаних до 223-го загальновійськового полігону, що знаходиться у місті Рівне, а також 4 військовозобов’язаних до 93-го прикордонного загону у Львівську область», – заявив виконувач обов’язків військового комісара Луцького ОМВК Василь Худик.
«Зараз бійці їдуть до Рівного. Їх там одягають, взувають, а потім везуть на навчальний рівненський полігон. Там вони вчитимуться поводитись із зброєю в залежності від того, яка військова спеціальність у них була до цього», – зазначив капітан ЗСУ Володимир Григорчук.
«Це триватиме приблизно 40 діб, а потім бійці будуть відправлені до інших військових частин для подальшого проходження військової служби», – додав Василь Худик.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
У п’ятницю, 13 лютого, з Луцького та Волинського військових комісаріатів мобілізовані чоловіки автобусом відправились до Рівного, - про це інформують наші колеги з Громадського.Волинь.
«Сьогодні, з Луцького об’єднаного військового комісаріату ми здійснюємо практичну поставку 17 військовозобов’язаних до 223-го загальновійськового полігону, що знаходиться у місті Рівне, а також 4 військовозобов’язаних до 93-го прикордонного загону у Львівську область», – заявив виконувач обов’язків військового комісара Луцького ОМВК Василь Худик.
«Зараз бійці їдуть до Рівного. Їх там одягають, взувають, а потім везуть на навчальний рівненський полігон. Там вони вчитимуться поводитись із зброєю в залежності від того, яка військова спеціальність у них була до цього», – зазначив капітан ЗСУ Володимир Григорчук.
«Це триватиме приблизно 40 діб, а потім бійці будуть відправлені до інших військових частин для подальшого проходження військової служби», – додав Василь Худик.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 5
![](/public/images/user_no_foto.png?1723526322)
Анонім
Показати IP
13 Лютого 2015 20:37
коментар було видалено
![](/public/images/user_no_foto.png?1723526322)
Анонім
Показати IP
13 Лютого 2015 21:24
У Рівному мобілізованих годують лише тим, що куплять хлопці самі, або волонтери привезуть.
![](/public/images/user_no_foto.png?1723526322)
дьодік до Анонім
Показати IP
13 Лютого 2015 22:29
Справді? - Це капєц...
![](/public/images/user_no_foto.png?1723526322)
Дончанин
Показати IP
14 Лютого 2015 00:03
коментар було видалено
![](/public/images/user_no_foto.png?1723526322)
40 днів
Показати IP
14 Лютого 2015 18:40
дух піднімается на небо.а чому катування на протязі 40 днів вважается покаранням за свідомість
В Європі торік від спеки померли понад 47 тисяч людей
Сьогодні 07:39
Сьогодні 07:39
Де на Волині військові можуть безкоштовно полікувати зуби
Сьогодні 06:15
Сьогодні 06:15
До 2050 року більшість міст світу не зможуть приймати літню Олімпіаду через спеку. Дослідження
Сьогодні 00:33
Сьогодні 00:33
13 серпня: свята, події, факти. День шульги, перше таксі та запатентовано телефон-автомат![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
Google остаточно вимикає монетизацію у Росії. Їхні блогери тепер не зможуть заробляти на рекламі
12 Серпня 2024 23:44
12 Серпня 2024 23:44
У психлікарні біля Луцька запланували ремонт за 10 мільйонів![](/public/images/logo.png)
12 Серпня 2024 23:25
![](/public/images/logo.png)
12 Серпня 2024 23:25
Працедавці Волині перерахували на соцпотреби 5,9 млрд єдиного внеску
12 Серпня 2024 23:07
12 Серпня 2024 23:07
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.