Лучани чекають на дитячий майданчик біля будинку більше 30 років
Мешканці багатоквартирного будинку, що на вулиці Бенделіані просять встановити дитячий майданчик, демонтувати незаконно встановлений кіоск та провести озеленення прилеглої території. Кажуть, будинок зведений ще у 1983 році і за ці роки не встановили жодної гойдалки, пісочниці тощо.
Про це йшлося під час 72-ї сесії міськради 25 березня.
Із запитом до міського голови звернувся депутат Євгеній Ткачук. Він повідомив, що до нього звернулися мешканці 144-квартирного будинку, що на вулиці Бенделіані, 1, які просять допомогти вирішити проблему благоустрою прибудинкової території. Будинок зведений ще у 1983 році і за ці роки біля будинку не встановили жодної гойдалки, пісочниці тощо. Фактично, будинок не має двору, де діти могли б гратися, під під’їздами проходить дорога та стоїть металевий паркан, який встановило Луцьке ВПУ №9. За будинком пролягає дорога, якою курсує громадський транспорт. З правого боку від будинку є невелика прилегла територія, на якій незаконно встановлений іржавий кіоск.
Таким чином, депутат просить зобов’язати департамент житлово-комунального господарства демонтувати незаконно встановлену споруду, встановити дитячий майданчик біля будинку та провести озеленення території (оскільки під час заміни теплотраси були зрізані усі дерева), провести ямковий ремонт асфальтового покриття двору з боку котельні.
Депутати підтримали цей запит.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це йшлося під час 72-ї сесії міськради 25 березня.
Із запитом до міського голови звернувся депутат Євгеній Ткачук. Він повідомив, що до нього звернулися мешканці 144-квартирного будинку, що на вулиці Бенделіані, 1, які просять допомогти вирішити проблему благоустрою прибудинкової території. Будинок зведений ще у 1983 році і за ці роки біля будинку не встановили жодної гойдалки, пісочниці тощо. Фактично, будинок не має двору, де діти могли б гратися, під під’їздами проходить дорога та стоїть металевий паркан, який встановило Луцьке ВПУ №9. За будинком пролягає дорога, якою курсує громадський транспорт. З правого боку від будинку є невелика прилегла територія, на якій незаконно встановлений іржавий кіоск.
Таким чином, депутат просить зобов’язати департамент житлово-комунального господарства демонтувати незаконно встановлену споруду, встановити дитячий майданчик біля будинку та провести озеленення території (оскільки під час заміни теплотраси були зрізані усі дерева), провести ямковий ремонт асфальтового покриття двору з боку котельні.
Депутати підтримали цей запит.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 18
Алексей
Показати IP
26 Березня 2015 12:52
А Женик с наворованоо не хочет сам установить детскую площадку.
Таня
Показати IP
26 Березня 2015 13:17
Навпроти Бенделіані,1 є новий сучасний дитячий майданчик, а на тому місці де стоїть іржавий кіоск я думаю діткам не зовсім зручно буде гратись!!! Краще б пан Євгеній Ткачук вирішив більш нагальніші проблеми цього будинку
Жителька Бенделіані до Таня
Показати IP
26 Березня 2015 16:33
І де ж це там є майданчик? Може нашому будинку усьому засліпило? То приїдьте і покажіть. Двір у наших дітей - це територія училища за парканом, так діти і ростуть скачуть по скатах і по тенісних столах, на яких алкаші кожен вечір розпивають і матюкаються півночі. Чи може є інші варіанти розміщення майданчика? Ясно, що найкраще було б його зробити перед будинком, але училище територію в свій час приХватизувало і назад не віддасть, хоча там якраз і була колись прибудинкова територія. А нагальних проблем ясно, що вистачає. Ремонт в під'їздах не робився вже років 25. Але ЖЕК каже, що нема грошей. ЦІкаво, куди вони ті гроші дівають?
Лучанка
Показати IP
26 Березня 2015 13:19
А самі мешканці не можуть зібратись і зробити майданчик, а все чекають щоб хтось зробив.
Корінний лучанин до Лучанка
Показати IP
26 Березня 2015 15:11
Яка розумна , аж СТРАШНО! Мешканці зроблять, а потім їм скажуть, що незаконно
бо нема дозволу і планом не передбачено . І знайдуться ще такі мешканці кому буде
це очі муляти. Вже не один такий випадок у Луцьку був , Ентузіасти споруджували ,
а "доброзичливці" руйнували. Так що міськрада нехай це узаконить!
Ага до Корінний лучанин
Показати IP
26 Березня 2015 17:42
Це точно, попробуй зроби ще й не в свому дворі, знесуть, поламають. То ще сама міськрада знесе, скаже що заняли чужу територію.
Лучанин до Лучанка
Показати IP
26 Березня 2015 16:39
Мешканці мабуть все можуть, але цікаво, що може наша влада? Мешканці живуть там більше 30 років і платять за утримання будинку і його території. З кожної квартири в середньому 100 гривень в місяць (навіть більше). То за що вони платять? І кому платять?
889
Показати IP
26 Березня 2015 13:32
цікаво цікаво скільки ми жителі будинку дружби народів 2 зверталися що Ткачука про втановлення дитячої площадки під наши гуртожитко то він все казав збирайте гроші і самі собі втановлюйте а тут такий поворот подій....
123
Показати IP
26 Березня 2015 14:10
Пітримую Є. Ткачука, пропозиція хороша і ще треба було б забрати там 2 металивих гаража (біля 4 підїзда вул. Бенделіані,1)...а колись біля будику таки був майданчик (пісочок, гірка), а тепер там уроди з гуртожитка ставлять свої зламки (автомобіль Opel, який уже треба на металолом здати, а на нього ще сигналізацію ставлять і цілу ніч вона на район гуде, на наступний раз поб'ю машину), виїжаючи на траву де б могли гратися діти...Ідея супер...надіюсь здійсниться....
456 до 123
Показати IP
26 Березня 2015 16:35
Там давно вже 3 гаража стоїть. Якщо їх заберуть, то алкашам не буде куди ходити в туалет, а малоліткам не буде де ховатись з цигарками.
Анонім
Показати IP
26 Березня 2015 19:36
Тридцять років люди не можуть скинутися по кілька гривень, вийти на суботник, щоб їх діти росли в нориальних умовах. Ждати стільки років, що хтось прийде і посадить дерево в дворі це аццкая жесть. Совок нєпобєдім
123 до Анонім
Показати IP
26 Березня 2015 19:59
30 років люди живуть без двору, бо його нема! Виходиш з під'їзду і зразу дорога і металевий паркан! А 30-літні дерева за будинком кілька років назад позрізали комунальщики, коли рили траншею! Читай уважно статтю, совок! І вчи грамоту, не завадило б!
Анонім до 123
Показати IP
26 Березня 2015 20:13
144 сім"ї чекають, коли прийдуть і наведуть лад в їхньому дворі. І зі стійкістю олов"яного солдатика терплять незручності. Заселилися бабці і дідусі, виросли тати і мами, скоро одружаться внуки, а пісочницю все не везуть і не везуть
123 до Анонім
Показати IP
26 Березня 2015 20:27
Ти довбо..б? Поїдь і подивись на той будинок, зрозумієш чи справа в пісочниці!
До 889
Показати IP
26 Березня 2015 22:40
Ткачук обіцяв що в 2015 році біля гуртожитку по пр.Дружби Народів 2 поставить дитячий майданчик, обіцянки він завжди виконує можете не сумніватись!!!!!!!!
Журналістка
Показати IP
26 Березня 2015 22:49
Ці лисі що на фотці красавчикі, скільки хороших справ зробили в тому числі і майданчки по дворах і садочках встановлюють .
Женік
Показати IP
26 Березня 2015 22:52
Олексій приходь разом повороо підскажеш
Автору статті
Показати IP