USD 41.30 41.60
  • USD 41.30 41.60
  • EUR 41.30 41.60
  • PLN 10.55 10.70

«Мертве місто»: Сочі після Олімпіади

24 Березня 2014 08:00
Після завершення Олімпійських та Паралімпійських ігор Сочі покинули десятки тисяч волонтерів і працівників правоохоронних органів, персонал і чиновники, спортсмени та гості олімпійської столиці, залишивши після себе невелике містечко, побудоване до ігор поблизу Олімпійського парку на околиці міста-курорту Сочі.

Кореспондент порталу «БлогСочі» прогулявся по «місту-примарі»:
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Туристка Показати IP 24 Березня 2014 08:34
Місто-привид, нагадує Чорнобиль, тільки пока виглядає трошки краще. А новий асфальт ще не скоро покладуть. Слава дурості російського народу за безцільно потрачені гроші!
Анонім Показати IP 24 Березня 2014 09:37
не це здача будівництва!
Джулія Показати IP 24 Березня 2014 09:41
Невже в РФ всі житлом забезпечені? Хай поселять там пільговиків. Молодим сім'ям квартири теж потрібні...
Фотограф Показати IP 24 Березня 2014 10:17
Вся Росія влучно відображена на фото N16, 24, 30 та 37
жах Показати IP 24 Березня 2014 11:36
Які ж ви злі!!!!)))) Тільки ненависть добра ще нікому не робила..... Невже ви не розумієте для чого була ця олімпіада?
Лучанин Показати IP 24 Березня 2014 12:00
Дійсно, як Прип'ять у 1986році, після виселенння. Страх. Ще один провал Путіна.
Sochi 2014 Показати IP 24 Березня 2014 14:26
Вы что слепые ? на фото видно что остановка еще не застеклена, обьект не сдан был на момент этих сьемок!
Nick Показати IP 25 Березня 2014 09:47
Таджики будували...