USD 41.15 41.46
  • USD 41.15 41.46
  • EUR 41.25 41.50
  • PLN 10.35 10.48

Медсестра вимагала у бійця ДУКу, якому ампутували ногу, зняти прапор ПС

26 Червня 2015 14:17
У бійця ДУКу, якому ампутували ногу, вже через годину після операції старша медсестра вимагала зняти зі стіни над ліжком прапор Правого сектору.

Про інцидент, який стався у лікарні у Дніпропетровській обласній лікарні імені Мечникова, йдеться сторінці групи Дмитро Ярош - Україна понад усе! Вконтакте.

Старшій медсестрі відділення хірургії № 2( гнійно-септичне) Марині Самсоновій не давав спокою прапор «Правого сектору», який повісив над своїм ліжком 20-річний боєць рзвідувально-диверсійної групи 5-го окремого батальйону ДУК (у якому, до речі, воюють і волинські хлопці) з позивним Шуруп.

Хлопцеві ампутували ногу. Дочекавшись, коли він прийде до тями, медсестра прийшла з’ясовувати з ним стосунки і вимагала знати прапор зі стіни.

Момент спілкування медсестри з пацієнтом зняли на відео:



Хлопець у свої 20 років пройшов Майдан, усі гарячи точки АТО (Савур-Могила, Карлівка, Іловайськ, Піски, Адвіївка), перебував 50 днів на вишці ДАП без ротації.

«Яка велика різниця, яку ми спостерігали протягом дня - одна рядова жіночка з медперсоналу приходить до бійців з випраною для них білизною, зі смаколиками, поцілувавши кожного бійця та побажавши їм скорішого одужання, і інша - ось така сепаратистськи налаштована, з російським акцентом, не приховуючи свого відношення у розмовах з іншими пацієнтами-бійцями до того, що зараз трапляється на сході та свого відкрито-негативного відношення до Правого сектору старша медсестра хірургії №2 Марина Леонідівна Самсонова.

Після операції пройшла тільки 1 година, а ця жінка, ледве стримуючи своє ненависне відношення до Правого сектору, сварить бійця, прикриваючись своїм службовим станом. Але ж прапори Правого сектора ми бачили біля ліжок в інших відділеннях лікарні біля бійців, і там відношення до такої традиції, яка допомагає бійцю не втрати віру, скоріше одужати - доволі позитивне», - йдеться у повідомленні.

В результаті медсестру відстронили від виконання обов’язків, а бійцю принесли вибачення.

ЧИТАТИ ЩЕ: ДУК ПРАВИЙ СЕКТОР ВЗЯВ У ПОЛОН РОСІЙСЬКОГО НАЦИСТА
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 78
аямать Показати IP 26 Червня 2015 14:34
с*ка
лучани до аямать Показати IP 26 Червня 2015 15:43
це не медсестра, а совкова колабораціоністка.
12345 до аямать Показати IP 26 Червня 2015 17:12
хто з них
Ніка до аямать Показати IP 26 Червня 2015 17:21
По всіх військових госпіталях і лікарнях, де видужують поранені бійці, висять прапори їхніх військових частин або малюнки дітей і т. п.Нікому вони не заважають, тільки одній русскогаварящєй медсестрі.Зразу видно, що вона придирається...
Мік (галицька миша) Показати IP 26 Червня 2015 14:46
Правильно! Це не державний прапор, а прапор громадської організації! І взагалі-навіщо у палаті прапори вивішувати? Згідно законодавства-дежавний прапор вивішується над державними установами!
Анонім до Мік (галицька миша) Показати IP 26 Червня 2015 17:10
Ти не галицька миша, а донецьке б*дло! Заткнися своєю мишею і не пищи, провокатор хр*нов ти, а не блогер!
Анатоль_ до Анонім Показати IP 26 Червня 2015 17:13
Замовкни, хаме!
Анонім до Анатоль_ Показати IP 26 Червня 2015 17:23
Анатоль іже з ним, тобто з нею...Два хами на зв'язку.
Анонім до Анонім Показати IP 26 Червня 2015 17:25
А що, анатоль і галицький пацюк - це одна і та сама твар*ка?
мати до Мік (галицька миша) Показати IP 26 Червня 2015 17:39
головне щоб цьому хлопчині було комфортно, чи це фото чи це прапор біля нього, аби щось зігрівало його біль. люди, цей хлопчина втратив ногу за якісь свої ідеї за свою мораль. він же воював за те, щоб в нас залишилась своя земля. він не дарма їв 20-30 років український хліб та не біг з прапором расєї і з гаслом путін спаси. я схиляю голови перед такими синами і їхніми матерями)) а хлопець, видно, що культурний, приємно за таких та шкода, що ця земля цього не оцінить ніколи. тримайся воїн світла.
Анонім до мати Показати IP 26 Червня 2015 21:44
коментар було видалено
мати до Анонім Показати IP 26 Червня 2015 21:59
їдь назад в свою даунбасівку там і кричи свої папугайські гасла
1 до Анонім Показати IP 26 Червня 2015 22:09
Біжи нюхай носкі своєму фюреру. Він же усіх спасає.Спасітєль ХЕР..
Анонім до Мік (галицька миша) Показати IP 26 Червня 2015 17:55
якого хер.. мозгі компасувати прооперованій людині, ще в лице скакати своєю не продезенфікованою слюною. від її слюни більше зарази. а як же етика медичного молодшого працівника!?як ви вже про порядок
Волинянин Показати IP 26 Червня 2015 14:52
В лікарні має бути лікарняне, а ви, ВН перекручуєте факти , тільки невідомо в чию користь. Ваш так званий "патріотизм" Добра на принесе ні вам, не суспільству.
Анонім до Волинянин Показати IP 26 Червня 2015 21:45
Суспільству вже приніс - Україна остання в Європі по рівню життя.
40a Показати IP 26 Червня 2015 14:55
скакунець без ноги. в хірургії бахіли відвідувачі одягають, а тут бидляк шмату брудну почепив.
віра до 40a Показати IP 26 Червня 2015 15:46
Ах ти, г..не, як про шюдину ,що втратила ногу на полі бою еишеш, нікчемне ти створіння!!! І шмата в тебе замість одягу......
мати до 40a Показати IP 26 Червня 2015 17:41
шмата це твій брудний загажений язик.
1 до 40a Показати IP 26 Червня 2015 22:07
а ти без голови, це набагато гірше!!!
1234 Показати IP 26 Червня 2015 15:02
Зробили з Украіни гондурас зі своім патріотизмом, а людям скоро небуде за що хліба купити , я вже неговорю за гарячу воду і ціни на газ, а вони бігають з прапорами. Ви що нерозумієте що вас використовують.
Україна понад усе Показати IP 26 Червня 2015 15:24
В зарубіжних країнах в палату дозволяється приносити все що допоможе хворому бистріше вилікуватись, квіти, мякі іграшки і тд і тп. "Разруха не в клозетах, а в головах", доки половина України вавку в голові зеленькою на замаже, доти будем жити в постійній війні.
Анонім Показати IP 26 Червня 2015 15:38
медсестра цілком права..В лікарні повинна дотримуватись чистота та гігієна.. А не прапор 'опг' ..для збору пилу
12345 до Анонім Показати IP 26 Червня 2015 17:08
Якби ще державний то добре ,а це дибілізм так сталось втратив ногу жалко ,но вибачте , медсестра за телевізор нічого не сказала! і тон в неї не агресивний не робіть з мухи слона.
Анонім до Анонім Показати IP 26 Червня 2015 18:04
а медсестра сама не дотримується, так званого уставу, хм.. смішно.
пішохід Показати IP 26 Червня 2015 15:39
А звідки тут стільки вати, що плюсує антиукраїнській св\лоті?
лучани до пішохід Показати IP 26 Червня 2015 15:43
Це кононовичі та риги сидять і плюсують.
Пішохіду до пішохід Показати IP 26 Червня 2015 15:45
ВАта- то всі, хто за закони і правила? Ви розумієте, що лікарня - це місце, де всі пацієнти однакові і мають виконувати певні правила, а не диктувати свої.
12345 до Пішохіду Показати IP 26 Червня 2015 17:11
Дійсно ну щеб маленький прапорець ,хай вистелять доріжку. смішно...
Ідіотизм понад усе Показати IP 26 Червня 2015 15:43
Ви хоча б розумієте, що таке відділення гнійної хірургії? Де ви бачили у лікарнях на стінах щось розвішане? Там, де має бути стерільна чистота! Це не офіс Правого сектора, це - ЛІКАРНЯ!!! І медсестра права, що вимагає зняти будь що зі стіни. Просто це вже є стандартом поведінки правосеків- плювати на всі закони і правила і нагло, силою, погрозами добивати людей, котрі навіть слово поперек сказали.
лучани до Ідіотизм понад усе Показати IP 26 Червня 2015 15:45
Вата, вчи гігієну. Лікарняний стафілокок знищують розбавленням вуличним стафілококом. У Європі давно в бахілах не ходять по лікарні.
ДО лучанина до лучани Показати IP 26 Червня 2015 15:47
В мозгах щось є , крім стандартних висловів? Ну-ну... Від лікарен ніхто не застрахований... Якщо хочете антисанітарію - буде вашою.
Україна понад усе до ДО лучанина Показати IP 26 Червня 2015 15:57
Запропонувати бійцю, який втратив ногу, взяти продизинфікувати прапор розуму не хватило?
ДО УКраїна понад усе до Україна понад усе Показати IP 26 Червня 2015 16:04
А те, що в палаті можуть лежати люди, котрим цей прапор буде заважати видужувати. Ну просто буде дратувати і це буде впливати на стан нервової системи. Мене, наприклад, червоний колір дратує. І я не хотіла би бачити у лікарні на стіні червону пляму.
Україна понад усе до ДО УКраїна понад усе Показати IP 26 Червня 2015 16:10
Новопасіт Вам в руки. А нормальні люди подивившись на цей прапор почитали класику. Наприклад "Червоне і чорне" Стендаля. З цього роману багато чого можна почерпнути.
До УКраїна понад усе до Україна понад усе Показати IP 26 Червня 2015 16:25
Нормальні люди притримуються правил і виконують закони. А то цікаво виходить: такі борці за справедливість, але коли діло стосується особисто їх , то закони і правила не для них писані. Так? І той, хто просить виконувати правила - той ворог і його треба покарати. І якщо медсестру дійсно звільнили, то то вже є діагноз країні...
Анонім до лучани Показати IP 26 Червня 2015 18:06
100% золоті слова, гігієністи срані, вони знають одне путін спаси.
Анонім до Ідіотизм понад усе Показати IP 26 Червня 2015 22:05
Ці стіни там брудніші чим прапор, підлогу краще б драяла хлоркою бєшана баба
Жах Показати IP 26 Червня 2015 15:56
Хворе суспільство... Психічно хворе. ..Так і будемо жити...
ку Показати IP 26 Червня 2015 16:08
коментар було видалено
Хома Брут Показати IP 26 Червня 2015 16:24
что за прокацапский сайт!? Минусую ватников, а им добавляется плюс. Во с*ки проросийские. Когда вы выд*хнете, твари?
До Хоми до Хома Брут Показати IP 26 Червня 2015 16:29
Я так зрозуміла, що ті, хто за порядок у країні, за притримування певних правил поведінки у, в цьому випадку лікарні, то це є ватніки? Так? А давайте всі будемо плювати за закони і правила. Чому Правому сектору можна, а нам -ні?
лучани до До Хоми Показати IP 26 Червня 2015 16:53
вата, заскучали за ригівським "порядком", коли людей рахували за бидло?
Анонім до лучани Показати IP 26 Червня 2015 16:57
дідо , а тобі який порядок тре: куля в лоб і 33 в реалі??
Анонім до лучани Показати IP 26 Червня 2015 22:13
привикли стойлом ходити. в стойло їх.
Мік (галицька миша) до Хома Брут Показати IP 26 Червня 2015 17:39
я з тобою Хома, брате мій любий!
Анонім до Мік (галицька миша) Показати IP 26 Червня 2015 22:56
Как а любов
Анонім до Хома Брут Показати IP 26 Червня 2015 17:46
хай би гунчик побільше приймав цих донецьких.цеж вони мінусують та пишуть гидоту.це в них в корінні. ще ми поплачимо від них. ой поплачимо.
Анонім Показати IP 26 Червня 2015 17:49
Хороший хлопчина ще її на Ви, а не варто
Л.Д. Показати IP 26 Червня 2015 18:49
Господа, больница для того, чтобы лечиться, это прежде всего... А не заниматься политикой... Если раненному помогает флаг, то пусть он с ним и спит..., это его проблемы.
дідо до Л.Д. Показати IP 26 Червня 2015 18:59
Вчи українську.
Л.Д. Показати IP 26 Червня 2015 19:02
Не буду, и не хочу! Гоголь разговаривал на русском, писал на русском и у него прекрасно получалось! Гоголя знает весь МИР.
дідо до Л.Д. Показати IP 26 Червня 2015 19:31
Будеш все життя нацменом .Пі.Сі. Виродок Путлєр також на російському язиці глаголить всякі глупості.
Анонім до дідо Показати IP 26 Червня 2015 19:53
Правильний у нас дідо! Респект!
Л.Д. до дідо Показати IP 27 Червня 2015 19:14
Мне жаль Вас! Жизнь Вас так нечему и не научила... Вы хоть знаете. что Шевченко свои дневники писал только на русском языке?! И всю прозу так же писал только на русском, а поэзию на украинском. А Вас понимаю, Вы меня, так все же дело? А оскорблять меня не надо! Кстати, чем ниже интеллект, тем громче оскорбления. Но это не я сказала, кто-то из классиков!
Анонім до Л.Д. Показати IP 26 Червня 2015 22:14
ну це зря, це говорить про твій рівень-0
Анонім Показати IP 26 Червня 2015 20:19
Хай цим тряпилом соби клешню обмотае.
123 до Анонім Показати IP 26 Червня 2015 22:02
тобі твою мордяку треба обмотати
аяяй до Анонім Показати IP 26 Червня 2015 22:08
Гляди чтобы у тебя клешни не появилось!
Олег Показати IP 26 Червня 2015 21:22
Люди добрі звідки стільки жовчі? Схаменіться загризете оде одного.
1 до Олег Показати IP 26 Червня 2015 22:03
це все лагондони та даунці пишуть їх тут понаїхало, як сран...
НЕ даунбас Показати IP 26 Червня 2015 22:11
Невже Ви думаєте, що свої, волиняне, не можуть бути адекватними ллюдьми? Ми такі є! І нас не так мало, як Ви думаєте.
Анонім до НЕ даунбас Показати IP 26 Червня 2015 22:20
ллюдьми? а ВИ ЯКІ Архантропи, Палеоантропи, Неоантропи?. Чи ви особливий вид -ПУТІНОСИ. ДИВНО, що ти-ллюдина тай ще адекватна.
Бэмс Показати IP 26 Червня 2015 22:28
25.06.2015 09:1 Медсестру отстранили от работы за требование убрать из палаты бойца флаг "Правого сектора". Как пишет на своей странице в соцсети Дмитрий Ярош, женщина таким образом проявила негативное отношение к бойцам и стране. А вот сама медсестра отделения хирургии №2 Марина Самсонова объясняет свое требование санитарными нормами. Ситуацию прокомментировал заместитель главного врача больницы Мечникова Юрий Скребец. На своей странице в Facebook он выразил сожаление, что такой случай имел место именно в этом лечебном учреждении, где медики спасли жизни более 1400 бойцов. По словам Скребца, в отношении медсестры начато служебное расследование.
аяяй Показати IP 27 Червня 2015 07:41
Медсестра уже и так наказана,прославившись таким образом на всю Украину,Но все-равно многие в больнице считают,что она действовала правильно и поддерживают ее
Правда до аяяй Показати IP 27 Червня 2015 08:31
Ви ще це відео покажіть у Польщі (я думаю, що до них дійде) і вони вам розкажуть хто герой, а хто порушує правила, м'яко кажучи... Якщо хочете жити у нормальній країні- будь ласка, виконуйте всі правила і закони, котрі існують. Якщо отакі герої будуть строїти всіх , завдяки безкарності свого хамства (у даному випадку), то ми зайдемо ще глибше у непрохідний ліс. І нема чим тут пишатися. Хам він і в Африці ХАМ! Зараз такі герої під будь-яку претензію до них підводять політичне підгрунтя і творять те, що їм заманеться. А так не буде! У нормальних людей терпець теж має певні межі. Ось таке хамло буде вчити всіх жити? Не один він воює. Його лікують, а він ще строїть всіх.Згадала як у нашому військовму шпиталі медсестра попросила гостей не співати у палаті- теж сепаратизм пришили. Да що це таке!!!ЦЕ ЛІКАРНЯ!!!
Анонім до Правда Показати IP 27 Червня 2015 09:12
прапор це не проблеиа а проблема в голові людей, а саме це ненависть до всього, що пов"язане з Україною.
Анонім до Правда Показати IP 27 Червня 2015 09:18
"безкарності свого хамства (у даному випадку")))- з відео видно, що хамство зі сторони медичного працівника, а хлопець дуже вихований. таких, як цю ГОРЕ працівницю треба посилати в сад, якщо не вміє розмовляти з тяжко хворими, бо тільки вміє харкати жовччю в обличчя ЛЮДИНИ!!!
Анонім до аяяй Показати IP 27 Червня 2015 09:11
ти свічку тримав
Слава Україні Показати IP 27 Червня 2015 09:32
Слава Україні, і тому слава, хто боровся за права народу, свободу, чесність і добробут. Хто воював за незалежність, за віру нашу, мову і народ... Хто першим рвався в бій, і закликав до правди, чесності, свободи... Тому, хто в страху тримав панів, бідноті гроші роздавав, боровся за свободу слова й рівність прав. Слава тому, хто давав надію у віршах, писав правдиво, без обману, за що й за гратами сидів... Розстрілювали, вішали, і висилали в заслання... Всіляко там їх мордували, знущалися, вбивали... Пройшли роки... Своїх героїв не забудемо, пам'ятати завжди будемо... Героям слава... Слава Україні! ВИДУЖУЙ СИН УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ! ВИДУЖУЙ БРАТЕ!!! СИЛ ТОБІ!!!
Правда до Слава Україні Показати IP 27 Червня 2015 10:05
Не потрібно цих пафосних фраз! Ми без Вас знаємо як потрібно любити Батьківщину. Але не привласнюйте собі право на правильну любовь до рідної землі і на саму правду. Якщо хочете добра для цієї країни, котра вже від брехні і беззаконня гине, то, будь ласка, почніть з себе- виконуйте закони і правила, котрі є і у тій самій лікарні і всі мають їх виконувати і патріот -перший.
Слава Україні до Правда Показати IP 27 Червня 2015 10:38
Бідна ти людина та пуста із середини. Ніколи ти не зрозумієш головного. ТА зрозумій одне, це посилання було не для - тебе чи тобі подібним. Ще В.П. Сербський сказав , що «лікар має справу не з хворобами, а з хворими, із яких кожен хворіє по-своєму. Лікарська етика і деонтологія у медичних закладах необхідні у зв’язку з характером їх діяльності: лікарі й медичні сестри працюють серед людей. Сьогодні привертають проблеми лікарської етики і деонтології у взаємовідносинах того, хто лікує, і того, кого лікують.Почуття такту — це уміння поводитись за різних умов не лише відповідно до загальних правил поведінки, але й так, щоб задовольнити естетичні та етичні вимоги. Ґрунтуючись на сердечності, почуття такту передбачається, що людина (в даному випадку молодший мед працівник) має розуміти все, що може завдати іншій людині ( в даному випадку воїну) неприємності, біль чи радість. Взагалі тактовна людина намагається запобігти ситуаціям, що створюють незручності для інших. Якщо правила ввічливості можна механічно завчити, то такт вимагає більшого. Щоб розвинути в собі почуття такту, треба частіше ставити себе на місце іншого (І. Ааса­маа, 1974) в даному випадку на місце цього ВОЇНА, НАШОГО СИНА!!!
Правда до Слава Україні Показати IP 27 Червня 2015 11:20
Ви вмієте розмовляти не лозунгами? Ви взагалі можете не копіювати тексту з Інтернету, а висловитися своїми словами? Чи це важко? Якби Ви були духовною людиною, то ніколи би повчали інших як правильно жити. Ви не маєте на то права. Ви такій само смертний, як ті, хто Вас оточує, і маєте свої недоліки, тому потрібно визнавати, що і Ви недосконалі.
Правда Показати IP 27 Червня 2015 11:24
Я взагалі не розумію в чому пробюлема в цьому випадку. Якби медсестра сказала зняти зі стелі портрет, наприклад, Петра Симоненка, то вона була б героїнею і всі претензії стосовно санітарії були б правильніми. Але ж вона посміла сказати щось бійцю Правого сектора. І ось у цьому її злочин і зрада українському народові. Так? НУ тоді давайте просто називати речі своїми іменами.