USD 41.50 41.95
  • USD 41.50 41.95
  • EUR 41.65 42.00
  • PLN 10.50 10.70

Майї Москвич присудили премію Верховної Ради

29 Грудня 2014 14:13
Внесок волинської активістки у розвиток парламентаризму відзначили в парламенті.

Про це стало відомо під час оперативної наради в голови облдержадміністрації 29 грудня.

Голова ОДА Володимир Гунчик повідомив, що постановою Верховної Ради про присудження у 2014 році премії «За внесок молоді у розвиток парламентаризму та місцевого самоврядування» нагородили голову Молодіжної громадської організації «Національний альянс» Майю Москвич. Присутні вітали це повідомлення гучними оплесками.

Окрім цього, голова облдержадміністрації розповів про призначення однієї з тридцяти іменних стипендій ВР для найталановитіших молодих вчених докторанту ЛНТУ Людмилі Матвійчук (премія становить 2000 гривень щомісяця).

Також щорічну премію Верховної Ради педагогічним працівникам загальноосвітніх, професійно-технічних, дошкільних та позашкільних навчальних закладів присудили вчителю хімії Нововолинського ліцею-інтернату Волинської обласної ради Світлані Літковець за особливі успіхи в навчанні та вихованні учнів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 32
анонімус Показати IP 29 Грудня 2014 14:14
такими самими преміями можна половину Самооборони нагороджувати
ОСТАП до анонімус Показати IP 29 Грудня 2014 15:09
А я все ж хочу віддати належне цій жіночці ВОНА НА ВІДМІНУ ВІД РОЖКОВИХ, ГУЗІВ, ДАНИЛЬЧУКІВ, КОЗЮР, ПАЩЕНКІВ і.т.п не купила памперси і лишилась в Луцьку а поїхала на схід..... інше питання що там робить ;) ... але ПОЇХАЛА.....
Анонім до ОСТАП Показати IP 29 Грудня 2014 15:11
На сході для хлопців обслуга теж потрібна і вона - ця жіночка майя, поїхала
111 Показати IP 29 Грудня 2014 14:23
Чергова авантюра.
Ого Показати IP 29 Грудня 2014 14:24
Бред сивої кобили. Майя Москвич - це та, що хотіла очолити прокуратуру Волинської області, ставленик гуся??? Жах!!!
777 Показати IP 29 Грудня 2014 14:27
Довідка - ця організація налічувала аж 2 особи - директор та бухгалтер і щомісяця витрачала по 30 тисяч гривень (невідомо куди) поки її не закрили (правильно зробили). То що вона там розвивала???
911 Показати IP 29 Грудня 2014 14:30
коментар було видалено
Василь Показати IP 29 Грудня 2014 14:34
Вони там що подуріли. Скільки є дійсно заслужених людей. А керівництво нагороджує .... навіть язик не повертається назвати оце опудало - Майю
підтримую Показати IP 29 Грудня 2014 14:39
Сумно. Отак і живемо, опудал нагороджуємо, дурних призначаєм - із цього всього нічого не маєм.
Аяяй Показати IP 29 Грудня 2014 14:40
Молодець Майя ордена дали тепер вали подалі звідси подалі, революціонер хр**нов. На підвищення до свого друзя гуся.
белое крыло Показати IP 29 Грудня 2014 14:45
коментар було видалено
Хаха до белое крыло Показати IP 29 Грудня 2014 14:47
Оце в точку хто на що здатний тим і заробляє.
Анонім Показати IP 29 Грудня 2014 14:51
А чо так слабо-Хероя дати,заслужила. І пенсію зразу в 50 тисяч, заслужила.Людей скоро з голоду будуть гинути, а вони стипендію по 2000 тисяч дають, а людині,яка пропрацювада 40 років і виплатила тисячі податків, пенсі. в 1000 грн.Це вже позорище і зневага до люду дурного нашого, а якісь сцикусі за що, вона вже платила податки,вона цей докторант хабарями дере по 10 тисяч щомісяця. Ото да,ото зневага і сплюндрювання нас, простих людей
Мирний Показати IP 29 Грудня 2014 14:52
Як та майя щось заслужила напевно добре нализала, щоб тому опудало щось дали
332 Показати IP 29 Грудня 2014 15:24
а її тато де? накрав і втік.
35 Показати IP 29 Грудня 2014 15:30
А ЩО ТЕПЕР ЗА РОЗПУСТУ ДАЮТЬ ПРЕМІЮ .. І НА**** СІЛА І ПРЕМІЮ ПОЛУЧИЛА...
Вацык Показати IP 29 Грудня 2014 15:32
коментар було видалено
свг Показати IP 29 Грудня 2014 15:48
о звізда знов засвітилася.
Сон Показати IP 29 Грудня 2014 15:49
Ну це повний звіздец
уффа Показати IP 29 Грудня 2014 15:53
А це та Майя на фото зверху, якщо вона, то зрозуміло, що вона робила на Сході і за що одержала нагороду. Напевно дуже якісно виконувала свою роботу, що нагорода аж Верховної Ради
карина Показати IP 29 Грудня 2014 16:04
за те що вікна била? а зараз нічого кращого немае для людей то теж вже вікна починати бити? безробіття процвітае і нема за що до з\плати хліба іноді купити
оТОТАКЕ Показати IP 29 Грудня 2014 16:04
Це дійсно капець. пан Гунчик Ви що вже взагалі з глузду зїхали? Треба думати що робити кому премію і за що давати чи ви вже повністю хочкте себе дезкреміновати, вам шановний ітак ніхто з Волинян не довіряє. Я пораджу терміново виправляйте своє становище інакше на вила,як каже Ляшко, або як Башкаленка .. на сцену в центрі міста.
Анонім Показати IP 29 Грудня 2014 16:26
Я слухала її інтервю тупа як валянок, таку нісенітницю несла аж соромно і на тобі. І буде цією нагородою піаритися і далі нести бред сивої кобили.
Андрій Показати IP 29 Грудня 2014 16:57
Може її замість гунчика головою ода? вб"ємо двох зайців.
Андрій Показати IP 29 Грудня 2014 18:16
Люди,отямтеся і побійтеся Бога.Це не вас, а її тягали на допити в прокуратуру.Це завдяки таким як вона і їй подібних ми позбулися хазяїна і власника золотих унітазів і батонів.Заздрощі,як відомо, є також одним із великих гріхів,не беріть їх на душу, хоч в останній тиждень Великого посту...
Юра Показати IP 29 Грудня 2014 19:55
Це такий принцип роботи Гунчика - кинути кусок костомахи (тобто дати певні нагороди) щоб вони йому вікна не били і під адміністрацією не збирались коли запахне смаженим. А запахне скоро і гунчик це відчуває, от і займається такими нагородженнями. Всіх Волинян не купите і нагородити.
До 322 Показати IP 29 Грудня 2014 21:40
Телепню ! Мая Юрівна. а той що накрав і втік . ти хоч знаеш як його звати. що пишеш всяку х....ню.
Марта Показати IP 29 Грудня 2014 22:19
Це те недалекоглядне створіння, шо Епіцентр хотіло закривати??? А вона хоч помізкувала тоді, скільки людей на вулиці могло опинитися без засобів для існування...Чи поцікавилася, скільки волинян там працевлаштовано... Опустися, дівчино, на землю і живи реаліями, а не ілюзорним фанатизмом
Людина року Показати IP 29 Грудня 2014 23:49
Бред.!!!!!!!!!!!!!! До чого ми котимось????????????????????????????????? Що буде далі?????????? Хто буде нами керувати? Хто буде нас лікувати???? Хто буде вчити наших дітей??? Якщо кругом одні вискочки і неуки!!!!! ГАНЬБа!!!!
Лучанин Показати IP 30 Грудня 2014 05:23
Спасибі Майї Москвич, Данильчуку, Гузю, Парубію, Турчинову, Луценку, Тягнибоку, Фаріон та їм подібним за втрату Криму, війну в Донбасі, загибель Небесної сотні і тисяч а АТО, за сотні тисяч біженців, за понівечені долі мільйонів.
Реалістка до Лучанин Показати IP 30 Грудня 2014 12:12
Що, тепер тільки здатні подяки писати, а рік назад ви такі герої були!!!Ішли в Європу, хотіли жити по- Європейськи, то живіть тепер!!! Що хотіли те і маєте, бо народ вибирає таку владу якої гідний сам!
Лучанка Показати IP 30 Грудня 2014 11:12
Спасибі Майї Москвич, Данильчуку, Гузю, Парубію, Турчинову, Яценюку, Луценку, Тягнибоку, Фаріон та їм подібним за втрату Криму, війну в Донбасі, загибель Небесної сотні і тисячам в АТО, за сотні тисяч біженців, за понівечені долі мільйонів.