Майбутні журналісти Волині пекли смаколики для вояків
![](/resize/450x298/r/files/news/2015/03-03/146563/6878787.jpg)
Студенти Інституту філології та журналістики Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки сьогодні, 3 березня, у Луцьку спровели акцію «Подаруй смаколика українському воякові». Про це інформують наші колеги з видання ZIK.
Обов’язковою умовою акції було те, щоб уся випічка була виготовлена саме власноруч, а не придбана у крамниці. Студенти серйозно поставилися до цього завдання і навіть почали обмінюватись рецептами.
«Вирішили передати воякам саме солодощі, бо коли спілкувались із бійцями, вони зауважили, що домашня випічка не просто смачна, але й нагадує їм про дім. Усе, що ми сьогодні зібрали, в зону АТО доставлять волонтери Волинської обласної організації Української спілки ветеранів Афганістану», - повідомила доцент кафедри української мови Ірина Левчук.
Загалом студентам вдалось зібрати десяток повних коробок домашнього печива. Також бійцям української армії передадуть листи від волинських студентів та школярів.
«Таку акцію ми проводимо не вперше. Раніше ми вже відправили для вояків листи із солодощами та продуктами харчування. Цього разу найпопулярнішим було печиво зі згущеним молоком, а також пісочне печиво», – зауважила студентка Катерина Миронюк.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Обов’язковою умовою акції було те, щоб уся випічка була виготовлена саме власноруч, а не придбана у крамниці. Студенти серйозно поставилися до цього завдання і навіть почали обмінюватись рецептами.
«Вирішили передати воякам саме солодощі, бо коли спілкувались із бійцями, вони зауважили, що домашня випічка не просто смачна, але й нагадує їм про дім. Усе, що ми сьогодні зібрали, в зону АТО доставлять волонтери Волинської обласної організації Української спілки ветеранів Афганістану», - повідомила доцент кафедри української мови Ірина Левчук.
Загалом студентам вдалось зібрати десяток повних коробок домашнього печива. Також бійцям української армії передадуть листи від волинських студентів та школярів.
«Таку акцію ми проводимо не вперше. Раніше ми вже відправили для вояків листи із солодощами та продуктами харчування. Цього разу найпопулярнішим було печиво зі згущеним молоком, а також пісочне печиво», – зауважила студентка Катерина Миронюк.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 1
![](/public/images/user_no_foto.png?1723511905)
Анонім
Показати IP
4 Березня 2015 01:55
А вчитись не треба.главне задать вектор,кеш в карман и копня
До 2050 року більшість міст світу не зможуть приймати літню Олімпіаду через спеку. Дослідження
Сьогодні 00:33
Сьогодні 00:33
13 серпня: свята, події, факти. День шульги, перше таксі та запатентовано телефон-автомат![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
Google остаточно вимикає монетизацію у Росії. Їхні блогери тепер не зможуть заробляти на рекламі
12 Серпня 2024 23:44
12 Серпня 2024 23:44
У психлікарні біля Луцька запланували ремонт за 10 мільйонів![](/public/images/logo.png)
12 Серпня 2024 23:25
![](/public/images/logo.png)
12 Серпня 2024 23:25
Працедавці Волині перерахували на соцпотреби 5,9 млрд єдиного внеску
12 Серпня 2024 23:07
12 Серпня 2024 23:07
У волинянина знайшли кілограм наркотиків. За це він може сістри на три роки
12 Серпня 2024 22:59
12 Серпня 2024 22:59
На Запоріжжі будують шість підземних шкіл. Вже восени там будуть навчатися діти
12 Серпня 2024 22:30
12 Серпня 2024 22:30
Речі кам’яної доби, предмети побуту й рушник із Сибіру: чим багатий сільський музей на Волині
12 Серпня 2024 22:11
12 Серпня 2024 22:11
Зупинилося серце військового з Волині Олександра Шевчука
12 Серпня 2024 21:52
12 Серпня 2024 21:52
Житло, навчання і бізнес: Зеленський анонсував три програми підтримки молоді
12 Серпня 2024 21:33
12 Серпня 2024 21:33
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.