Маленькі лучани із особливими потребами відпочиватимуть поблизу Чорного моря
![](/resize/450x300/r/files/news/2019/05-09/268235/hrpvho-qbp2dekrtq3a2g27uneovmixbbd36w55.jpg)
Луцька міська рада значну увагу приділяє громадським організаціям та підтримці дітей з особливими потребами. Минулого року вперше вдалося організувати відпочинок 3 громадських організацій на морі, інформують на сайті міськради.
Цього року такі громадські організації, як Центр реабілітації осіб з інвалідністю «Джерело життя», громадська організація батьків дітей з синдромом Дауна та іншими порушеннями розвитку, громадська організація «Спілка батьків інвалідів з розладами аутичного спектру «Янголята» та громадська організація «Повір у себе» звернулися до Луцької міської ради з проханням щодо організації літнього відпочинку на морі дітей з особливими потребами.
Управлінням соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді у період з 9.04 по 6.05.2019 був оголошений тендер для закупівлі путівок. Свої пропозиції зареєстрували :
- ТОВ «Лазурит КЕМП»;
- ТОВ «Дитячий заклад оздоровлення та відпочинку «Сонячний».
Згідно протоколу розкриття торгів пропозиція ТОВ «Лазурит КЕМТ» отримала перемогу на тендерних торгах та укладено договір з надання послуг. Дитячий оздоровчий табір «Лазурит КЕМП» знаходиться на березі Чорного моря у курортному селі Красне, що у Скадовському районі.
8 травня відбулася робоча зустріч з головами громадських організацій на якій були оголошені підсумки тендеру та ознайомлено з умовами перебування дітей на відпочинку. Методом жеребкування організації визначили у який час відпочиватимуть на морі, та обговорили проблемні питання.
Управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді бере на себе зобов’язання (згідно міської програми) оплату проживання, харчування та переїзду дітей з особливими потребами. Голови громадських організацій висловили слова вдячності за організацію поїздки та задоволені представленою пропозицією.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Цього року такі громадські організації, як Центр реабілітації осіб з інвалідністю «Джерело життя», громадська організація батьків дітей з синдромом Дауна та іншими порушеннями розвитку, громадська організація «Спілка батьків інвалідів з розладами аутичного спектру «Янголята» та громадська організація «Повір у себе» звернулися до Луцької міської ради з проханням щодо організації літнього відпочинку на морі дітей з особливими потребами.
Управлінням соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді у період з 9.04 по 6.05.2019 був оголошений тендер для закупівлі путівок. Свої пропозиції зареєстрували :
- ТОВ «Лазурит КЕМП»;
- ТОВ «Дитячий заклад оздоровлення та відпочинку «Сонячний».
Згідно протоколу розкриття торгів пропозиція ТОВ «Лазурит КЕМТ» отримала перемогу на тендерних торгах та укладено договір з надання послуг. Дитячий оздоровчий табір «Лазурит КЕМП» знаходиться на березі Чорного моря у курортному селі Красне, що у Скадовському районі.
8 травня відбулася робоча зустріч з головами громадських організацій на якій були оголошені підсумки тендеру та ознайомлено з умовами перебування дітей на відпочинку. Методом жеребкування організації визначили у який час відпочиватимуть на морі, та обговорили проблемні питання.
Управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді бере на себе зобов’язання (згідно міської програми) оплату проживання, харчування та переїзду дітей з особливими потребами. Голови громадських організацій висловили слова вдячності за організацію поїздки та задоволені представленою пропозицією.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
13 серпня: свята, події, факти. День шульги, перше таксі та запатентовано телефон-автомат![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
Google остаточно вимикає монетизацію у Росії. Їхні блогери тепер не зможуть заробляти на рекламі
12 Серпня 2024 23:44
12 Серпня 2024 23:44
У психлікарні біля Луцька запланували ремонт за 10 мільйонів![](/public/images/logo.png)
12 Серпня 2024 23:25
![](/public/images/logo.png)
12 Серпня 2024 23:25
Працедавці Волині перерахували на соцпотреби 5,9 млрд єдиного внеску
12 Серпня 2024 23:07
12 Серпня 2024 23:07
У волинянина знайшли кілограм наркотиків. За це він може сістри на три роки
12 Серпня 2024 22:59
12 Серпня 2024 22:59
На Запоріжжі будують шість підземних шкіл. Вже восени там будуть навчатися діти
12 Серпня 2024 22:30
12 Серпня 2024 22:30
Речі кам’яної доби, предмети побуту й рушник із Сибіру: чим багатий сільський музей на Волині
12 Серпня 2024 22:11
12 Серпня 2024 22:11
Зупинилося серце військового з Волині Олександра Шевчука
12 Серпня 2024 21:52
12 Серпня 2024 21:52
Житло, навчання і бізнес: Зеленський анонсував три програми підтримки молоді
12 Серпня 2024 21:33
12 Серпня 2024 21:33
Повалив на підлогу і стягнув білизну: волинянин відсидить три роки за зґвалтування![](/public/images/logo.png)
12 Серпня 2024 21:15
![](/public/images/logo.png)
12 Серпня 2024 21:15
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.