Луцький зоопарк — в Українській Асоціації зоопарків та акваріумів
![](/resize/450x303/r/files/news/2014/12-11/138725/zoo8.jpg)
Луцький зоопарк вступив до Української Асоціації зоопарків і акваріумів (УАЗА). Таке рішення прийняли на Установчій конференції УАЗА, що відбулася в Києві, - повідомили у відділі інформаційної роботи Луцької міської ради.
Нагадаємо, зараз у Луцькому зоопарку ведуться активні будівельні роботи, до жовтня 2015 року тут з’являться містечка для левів та ведмедів європейського зразка.
ЧИТАТИ ЩЕ: ЯКИМ МАЄ БУТИ ЛУЦЬКИЙ ЗООПАРК ЗА 1,5 МІЛЬЙОНА ЄВРО. ПРОЕКТ
Асоціації зоопарків існують майже в усіх європейських країнах. У нашій державі УАЗА була створена та юридично оформлена в 2011 році. Її ініціаторами та засновниками стали 5 провідних зоопарків України – Київський, Миколаївський, Одеський, Черкаський та Рівненський зоопарки.
Цьогоріч засновники Української Асоціації зібрали у Києві Установчу Конференцію. Окрім зоопарків-засновників, до УАЗА увійшли - Бердянський зоопарк «Сафарі», біосфрений заповідник «Асканія-Нова», «БІОН Тераріум Центр», зоопарк «Лімпопо» (Львівщина), Подільський зоопарк (м.Вінниця), проектна організація «Экзо інжинирінг»(асоціативний член), а також Харківський, Менський (Чернігівщина) і Луцький. За вступ нашого зоопарку одностайно проголосували усі члени УАЗА.
Вступ до Асоціації відкриває великі перспективи та можливість вийти на новий рівень. Це і консультативна допомога провідних зоопарків України, їх юридичний захист, обмін досвідом, можливість навчання працівників (оскільки в Україні немає жодного навчального закладу, де б готували фахівців саме для зоопарків). Це буде спільне вирішення завдання усіх зоопарків – збереження генофонду диких тварин (у томі числі рідкісних) та їх розмноження.
Під час Установчої конференції створили і постійні комісії – ветеринарну, науково-освітню, членства й етики. До слова, новий Міністр екології та природних ресурсів Ігор Шевченко у перший робочий день на цій посаді теж взяв участь в Конференці УАЗА.
Очолив Українську Асоціацію зоопарків і акваріумів – директор Миколаївського зоопарку Володимир Топчій.
“Не можемо не згадати девіз Миколаївського зоопарку: «Тільки нашими спільними зусиллями ми можемо зберегти світ тварин». Від колективу зоопарку – вдячність за довіру засновникам УАЗА!”, - повідомляють на офіційній сторінці підприємства у соціальній мережі Facebook.
0
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Нагадаємо, зараз у Луцькому зоопарку ведуться активні будівельні роботи, до жовтня 2015 року тут з’являться містечка для левів та ведмедів європейського зразка.
ЧИТАТИ ЩЕ: ЯКИМ МАЄ БУТИ ЛУЦЬКИЙ ЗООПАРК ЗА 1,5 МІЛЬЙОНА ЄВРО. ПРОЕКТ
Асоціації зоопарків існують майже в усіх європейських країнах. У нашій державі УАЗА була створена та юридично оформлена в 2011 році. Її ініціаторами та засновниками стали 5 провідних зоопарків України – Київський, Миколаївський, Одеський, Черкаський та Рівненський зоопарки.
Цьогоріч засновники Української Асоціації зібрали у Києві Установчу Конференцію. Окрім зоопарків-засновників, до УАЗА увійшли - Бердянський зоопарк «Сафарі», біосфрений заповідник «Асканія-Нова», «БІОН Тераріум Центр», зоопарк «Лімпопо» (Львівщина), Подільський зоопарк (м.Вінниця), проектна організація «Экзо інжинирінг»(асоціативний член), а також Харківський, Менський (Чернігівщина) і Луцький. За вступ нашого зоопарку одностайно проголосували усі члени УАЗА.
Вступ до Асоціації відкриває великі перспективи та можливість вийти на новий рівень. Це і консультативна допомога провідних зоопарків України, їх юридичний захист, обмін досвідом, можливість навчання працівників (оскільки в Україні немає жодного навчального закладу, де б готували фахівців саме для зоопарків). Це буде спільне вирішення завдання усіх зоопарків – збереження генофонду диких тварин (у томі числі рідкісних) та їх розмноження.
Під час Установчої конференції створили і постійні комісії – ветеринарну, науково-освітню, членства й етики. До слова, новий Міністр екології та природних ресурсів Ігор Шевченко у перший робочий день на цій посаді теж взяв участь в Конференці УАЗА.
Очолив Українську Асоціацію зоопарків і акваріумів – директор Миколаївського зоопарку Володимир Топчій.
“Не можемо не згадати девіз Миколаївського зоопарку: «Тільки нашими спільними зусиллями ми можемо зберегти світ тварин». Від колективу зоопарку – вдячність за довіру засновникам УАЗА!”, - повідомляють на офіційній сторінці підприємства у соціальній мережі Facebook.
0
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 1
![](/public/images/user_no_foto.png?1723497679)
Ірина
Показати IP
11 Грудня 2014 12:38
МОЛОДЦІ!!!!!
13 серпня: свята, події, факти. День шульги, перше таксі та запатентовано телефон-автомат![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
Google остаточно вимикає монетизацію у Росії. Їхні блогери тепер не зможуть заробляти на рекламі
12 Серпня 2024 23:44
12 Серпня 2024 23:44
У психлікарні біля Луцька запланували ремонт за 10 мільйонів![](/public/images/logo.png)
12 Серпня 2024 23:25
![](/public/images/logo.png)
12 Серпня 2024 23:25
Працедавці Волині перерахували на соцпотреби 5,9 млрд єдиного внеску
12 Серпня 2024 23:07
12 Серпня 2024 23:07
У волинянина знайшли кілограм наркотиків. За це він може сістри на три роки
12 Серпня 2024 22:59
12 Серпня 2024 22:59
На Запоріжжі будують шість підземних шкіл. Вже восени там будуть навчатися діти
12 Серпня 2024 22:30
12 Серпня 2024 22:30
Речі кам’яної доби, предмети побуту й рушник із Сибіру: чим багатий сільський музей на Волині
12 Серпня 2024 22:11
12 Серпня 2024 22:11
Зупинилося серце військового з Волині Олександра Шевчука
12 Серпня 2024 21:52
12 Серпня 2024 21:52
Житло, навчання і бізнес: Зеленський анонсував три програми підтримки молоді
12 Серпня 2024 21:33
12 Серпня 2024 21:33
Повалив на підлогу і стягнув білизну: волинянин відсидить три роки за зґвалтування![](/public/images/logo.png)
12 Серпня 2024 21:15
![](/public/images/logo.png)
12 Серпня 2024 21:15
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.