Патріотичний велопробіг у Луцьку: зйомки дроном
Сотні лучан на гостей міста промчали вулицями Луцька у рамках велозаїзду «Колесо здоров’я». Урочисто прикрашені вулиці Луцька, синьо-жовті стяги та мальовничі пейзажі міста потрапили в об’єктив мультикоптера.
Дійство розпочалося на центральному проспекті міста. Сюди з’їхались не лише велолюбителі міста, але й гості із сусідніх областей – Рівненської, Львівської, Тернопільської та Хмельницької.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Дійство розпочалося на центральному проспекті міста. Сюди з’їхались не лише велолюбителі міста, але й гості із сусідніх областей – Рівненської, Львівської, Тернопільської та Хмельницької.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 6
![](/public/images/user_no_foto.png?1723419551)
Анонім
Показати IP
23 Серпня 2015 14:00
ВН, Ви стаєте КРУТІ, суперсучасні?!
![](/public/images/user_no_foto.png?1723419551)
студент
Показати IP
23 Серпня 2015 14:04
Велосипед це розкіш, не усім по карману, а бігти не дали
![](/public/images/user_no_foto.png?1723419551)
Анонім до студент
Показати IP
23 Серпня 2015 23:13
Не обов'язково сідати на крутий та дорогий велосипед. Якби ви там були, то бачили б, що і на "радянській Україні" де-хто підтримав цей велопробіг.
![](/public/images/user_no_foto.png?1723419551)
рая
Показати IP
23 Серпня 2015 17:39
Але маршрут, який був запланований-змінився. Шкода.
![](/public/images/user_no_foto.png?1723419551)
Волинь
Показати IP
23 Серпня 2015 17:54
Патріотизм треба виховувати при рівних можливостях усіх громадян, при рахуванні людини найбільшою цінністю в суспільстві, при верховенстві закону, а не грошей. У нас чомусь путають патріотизм з показухою. Скільки людей під час революції гідності кричали : слава Україні , героям слава. А зараз що стидно так вітатися ? Чи патріотизм закінчився ? А його і не було, була показуха. На жаль, Україна як держава дуже мало уваги приділяє цьому важливому питанню : патріотичному вихованню. Ті, хто проривається до державного корита, думають тільки про себе найдорожчих і про оточення своїх ср*колизів , а про Державу, Народ , Громаду їм зовсім до лампочки. Народ України переживе усіх президентів, депутатів ! Слава Україні !!!
![](/public/images/user_no_foto.png?1723419551)
Кріс
Показати IP
25 Серпня 2015 08:43
Дуже погано організовано велопробіг. Маршрут хто складав? Без мозку. Даїшники дали газу на Шопена і колона розтягнулася так, що між учасниками до 50 м розриви. Наздогнали аж під гіркою біля д.офіцерів. Не можна такі підйоми включати в маршрут. Діти не поспівали і навіть плакали. Взагалі підлітки не вміючи їздити в колоні "шниряли" під колесами.
Свідчить про давні практики управління водою: в Індії виявили тисячолітній трубопровід
Сьогодні 00:16
Сьогодні 00:16
Лучанин обікрав магазин, а вдома тримав патрони до пістолета. Як його покарали![](/public/images/logo.png)
11 Серпня 2024 23:35
![](/public/images/logo.png)
11 Серпня 2024 23:35
Звичайна нісенітниця: Лукашенко збрехав про українські дрони над Білоруссю
11 Серпня 2024 23:07
11 Серпня 2024 23:07
У Нововолинську вдруге провели змагання для малюків «Забіг у повзунках»
11 Серпня 2024 22:39
11 Серпня 2024 22:39
Авто влетіло у дерево: в Луцькому районі – ДТП
11 Серпня 2024 22:11
![](/public/images/logo.png)
11 Серпня 2024 22:11
Завтра Ковель прощатиметься з 26-річним майором Борисом Степанюком
11 Серпня 2024 21:43
11 Серпня 2024 21:43
Заплатить 51 тисячу за підробку документів: підприємець намагався виїхати в Польщу через «Устилуг»![](/public/images/logo.png)
11 Серпня 2024 21:15
![](/public/images/logo.png)
11 Серпня 2024 21:15
У Нововолинську розгорнули найбільший вʼязаний прапор України
11 Серпня 2024 20:47
11 Серпня 2024 20:47
Під час обгону тяжко травмувала пасажирку мотоцикла: як волинянку покарали за ДТП![](/public/images/logo.png)
11 Серпня 2024 20:19
![](/public/images/logo.png)
11 Серпня 2024 20:19
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.