Луцький фестиваль затих у пам’ять про Кузьму Скрябіна
![](/resize/450x298/r/files/news/2015/08-03/161553/YRu_S15VD_rU.jpg)
Флешмоб, присвячений пам’яті Скрябіна, відбувся після того, як гурт «BRUTTO» виконав свою останню пісню у рамках фестивалю національного опору «Бандерштат». Сотні лучан та гостей міста затихли та світлом мобільних телефонів осяяли ніч.
Ведуча фесту та подруга музиканта Вікторія Жуковська попросила прибрати світло та звернулася зі сцени до Скрябіна: «Ми свого часу втратили друга, кожен із нас. Кузьма, ти з нами тут, ти в наших серцях. Тобі світла пам’ять і пам’ятай: ти з нами, ти є. Дякуємо тобі!».До слова, востаннє Андрій Кузьменко, більш відомий як Кузьма Скрябін, стояв на сцені «Бандерштату» рік тому і майже у той самий час, коли відбувся флешмоб його пам’яті. Адже тоді, під час восьмого фестивалю він був хедлайнером фесту і закривав концертну програму. Тоді він назвав «Бандерштат» єдиним фестивалем, який має ідею, та запропонував усім гостям «Бандерштату» зібратися через сорок років на цьому ж місці. А також виконав сороміцькі коломийки, які склав спеціально для бандерштатівської публіки.
Обережно, нецензурна лексика!Нагадаємо, загинув відомий український співак, лідер гурту "Скрябін", близько 8 години 20 хвилин внаслідок ДТП у Криворізькому районі, біля села Лозуватка. Своїми спогадами про нього поділилися луцькі музиканти. В той же день декількасот лучан прийшли на центральну площу міста для того, аби попрощатись з ним. Це дійство особливим чином не анонсувалося ні ЗМІ, ні іншими каналами інформації – лише соцмережами. Захід не був схожим на всі ті, до яких Луцьк звик за останній рік. Це, швидше, нагадувало прощання з другом, яким був Скрябін для кожного з присутніх, аніж громадську акцію.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Ведуча фесту та подруга музиканта Вікторія Жуковська попросила прибрати світло та звернулася зі сцени до Скрябіна: «Ми свого часу втратили друга, кожен із нас. Кузьма, ти з нами тут, ти в наших серцях. Тобі світла пам’ять і пам’ятай: ти з нами, ти є. Дякуємо тобі!».До слова, востаннє Андрій Кузьменко, більш відомий як Кузьма Скрябін, стояв на сцені «Бандерштату» рік тому і майже у той самий час, коли відбувся флешмоб його пам’яті. Адже тоді, під час восьмого фестивалю він був хедлайнером фесту і закривав концертну програму. Тоді він назвав «Бандерштат» єдиним фестивалем, який має ідею, та запропонував усім гостям «Бандерштату» зібратися через сорок років на цьому ж місці. А також виконав сороміцькі коломийки, які склав спеціально для бандерштатівської публіки.
Обережно, нецензурна лексика!Нагадаємо, загинув відомий український співак, лідер гурту "Скрябін", близько 8 години 20 хвилин внаслідок ДТП у Криворізькому районі, біля села Лозуватка. Своїми спогадами про нього поділилися луцькі музиканти. В той же день декількасот лучан прийшли на центральну площу міста для того, аби попрощатись з ним. Це дійство особливим чином не анонсувалося ні ЗМІ, ні іншими каналами інформації – лише соцмережами. Захід не був схожим на всі ті, до яких Луцьк звик за останній рік. Це, швидше, нагадувало прощання з другом, яким був Скрябін для кожного з присутніх, аніж громадську акцію.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 1
![](/public/images/user_no_foto.png?1721945692)
Олександр Міщук
Показати IP
3 Серпня 2015 21:12
Пам’яті Кузьми Скрябіна
І знову смерть,
яких сьогодні
так багато…
І знов –
перерваний політ…
І знову –
непоправна втрата,
Бо він такий
родивсь один
на сотню літ.
Не пішов на пенсію через нудьгу: в США 94-річного чоловіка визнали найстарішим водієм автобуса у світі
Сьогодні 00:36
Сьогодні 00:36
26 липня: свята, події, факти. Горохів отримав Магдебурзьке право та День парашутиста
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
Землю накриє подвійний метеоритний дощ: коли та як дивитися
25 Липня 2024 23:46
25 Липня 2024 23:46
«Це диво, такого ніде на планеті немає»: у Каховському водосховищі вирує життя, – The Guardian
25 Липня 2024 23:29
25 Липня 2024 23:29
На Волині громади залучили понад 1,5 млн грн туристичного збору
25 Липня 2024 23:11
25 Липня 2024 23:11
Ухилення від мобілізації: чи відправили шкільного кочегара з Волині за ґрати
25 Липня 2024 22:53
25 Липня 2024 22:53
Третині українців вистачає грошей тільки на їжу і складно купувати одяг, – Центр Разумкова
25 Липня 2024 22:35
25 Липня 2024 22:35
Волинські аграрії завершують збір озимої пшениці
25 Липня 2024 22:17
25 Липня 2024 22:17
На Волині перейменують 115 вулиць
25 Липня 2024 21:59
25 Липня 2024 21:59
Тарифи на мобільний зв'язок зростуть на 50%, – експерт
25 Липня 2024 21:41
25 Липня 2024 21:41
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.