USD 41.20 41.50
  • USD 41.20 41.50
  • EUR 41.25 41.45
  • PLN 10.50 10.70

Луцького сепаратиста можуть відпустити під заставу

18 Січня 2016 17:17
Лучанин Віктор Селедцов, який донедавна був учасником збройних формувань терористів так званої ДНР, наразі перебуває на лаві підсудних. Чоловік цілком визнає свою вину, та вочевидь, ні про що не шкодує, а навпаки, шкодує, що мало встиг зробити, - повідомляє «Під прицілом».

Нагадаємо, що наприкінці листопада 2015 року працівники УСБУ у Волинській області затримали чоловіка з гранатою, яку він намагався продати. Ним виявився 56-річний лучанин Віктор Селедцов. Окрім гранати силовики знайшли в затриманого посвідчення учасника збройного формування так званого ДНР та медаль «За взяття Криму», якою Віктора Селедцова нагородило Міністерство оборони Російської Федерації.

Чоловік розповів, що влітку 2013 року разом з сім’єю виїхав до АР Крим. Там же він брав участь в блокуванні військової частини Збройних Сил України. Бойовик на прізвисько «Комісар» й досі мріє про відродження комуністичного режиму.

Втім через брак коштів наприкінці 2015 року Віктор Селедцов прибув на Волинь, аби трохи підзаробити на незаконному видобутку бурштину. Проте при спробі продати бойову гранату його затримали волинські силовики.

Проти зловмисника відкрили кримінальне провадження одразу за кількома статтями – посягання на територіальну цілісність та недоторканність України, захоплення державних або громадських будівель чи споруд, створення терористичної групи чи терористичної організації та незаконне поводження зі зброєю. Зауважимо, що санкція однієї зі статтей передбачає довічне позбавлення волі.

Сьогодні відбулось підготовче судове засідання по цій справі, де прокурор клопотав про продовження запобіжного заходу для підсудного у вигляді тримання під вартою на 2 місяці, а сам обвинувачений просив розглядати його справу за участі присяжних.

До слова, Віктор Селедцов не заперечував про продовження його тримання під вартою ще на два місяці та пояснив це тим, що вважає себе політв’язнем. Крім того, в нього немає коштів, аби вийти під заставу.

Також зауважимо, що на початку судового слухання підсудний попросив залучити до розгляду справи перекладача з російської мови. Втім, з огляду на те, що чоловік є громадянином України, закінчував у Луцьку україномовну школу та цілком розуміє її, колегія суддів Луцького міськрайонного суду відмовила обвинуваченому в цьому клопотанні.

Натомість судді продовжили чоловіку запобіжний захід на 2 місяці з умовою, що він може вийти під заставу в 344 500 гривень та призначили справу до судового розгляду за участі присяжних.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
Анонім Показати IP 18 Січня 2016 17:31
"Лучанин Віктор Селедцов, який донедавна був учасником збройних формувань терористів так званої ДНР, наразі перебуває на лаві підсудних. Чоловік цілком визнає свою вину, та вочевидь, ні про що не шкодує, а навпаки, шкодує, що мало встиг зробити," наприклад, добитися того, що гроші, зароблені на Волині, зоставалися на Волині, наприклад, таможнею або лікеро - водочним заводом. Він воював і за це також.
Анонім Показати IP 18 Січня 2016 17:34
Це вже не держава а маразм. Воно йде вбиває, заливає кровю країну, продає її за гроші, воно тобі в очі каже що шкодує що мало зроби.в А ми йому заставу пропонуємо. Супер. То як ви збираєтесь тоді з тою нав.лоччю боротись. Там що вже всі хворі на голову.
Кацамор Показати IP 18 Січня 2016 17:42
Набіюсь на зоні подохне.
Волинянка Показати IP 18 Січня 2016 17:43
ВН ви трохи читайте що пишетеЯкщо сепаратист по "удостоверению" 1969 р н .то йому тільки 46 років а не 56 як в статті
........... Показати IP 18 Січня 2016 17:46
такі своєю смертю не вмирають.
Показати IP 18 Січня 2016 18:00
Терориста під заставу? Суддю потрібно розстріляти! Все одно що гвалтівника чи вбивцю... Дограєтесь коли буде самосуд.
Судді до Aс Показати IP 18 Січня 2016 19:57
Ні, краще його відправити на схід на саму передову і без зброї, там такі як цей "лучанин" йому "подякують"
Мирон Показати IP 18 Січня 2016 18:06
Яка застава,люди добрі?Які присяжні?Ще аналізи перевірте,може погані..Та в цієї тварини 15-ка на морді намальвана.Я зі Сходу і добре бачив таких "ідейних" Докази є-є!Зізнання є-є.Прошу пана в Рафалівку на щебінь-параша чекає.Слава Україні!
лютий Показати IP 18 Січня 2016 18:09
Потрібно віддати цього сепараста матерям і дружинам наших загиблих хлопців. І жило ж це чмо у нас в Луцьку
Іван Показати IP 18 Січня 2016 18:19
Шкода немає зайвих грошей щоб внести за собаку заставу і потім повісити гада на гілляці.
Мирон до Іван Показати IP 18 Січня 2016 19:05
Не переймайся,друже.В зонах патріоти теж є.Так що 13 бригада йому забезпечена,і це саме легке,що може статись
Сергій Показати IP 18 Січня 2016 21:21
"Чоловік розповів, що влітку 2013 року разом з сім’єю виїхав до АР Крим.". В нього ніколи не було сімї. Я з ним на сусідній вулиці ріс . Він ніякий в політичному плані діяч. А просто дивак . Не небезпечніший ніж портрет Путіна в телевізорі . Скоріш за все чекістам треба було "палку зрубати" от і знайшли бідолаху . 1,Розказує як по писаному. 2,Що-то за терорист що гранату без вкрученого запала носить ?Він же під серьйозною статтею ходить. 3.На@уя він таку провокативну медаль та ще-й з посвідченням до неї при собі тягає? 4.На@уя він ще-й посвідчення ДНР з собою тягав ? 5,Посвідчення і документ до медалі ніби щойно з типографії , а тут описують що він ледь не волоцюга безробітний. 6,Хто-б його до бурштина допустив ? Чим би він заплатив за вхід у ліс? І з чим би він туди пішов , з лопатою? На помпу точно-би гранати не хватило. За клієнтів дурдому настут чеквсти мають , чи як ?
Коля до Сергій Показати IP 19 Січня 2016 10:00
Більше б таких людей як Сергій. Людей які думають!
Антон до Сергій Показати IP 20 Січня 2016 22:04
Повністю згоден, він на Львівській жив, я його пам'ятаю, точно шизік..., і сім'ї в нього не було і квартиру банк забрав, короче в нього повний пі...ц!
AC Показати IP 19 Січня 2016 08:36
Чого не має такого закона? РОСТРІЛЯТИ
Анонім до AC Показати IP 19 Січня 2016 10:13
усіх дурнів, не вміючих аналізувати прочитане.
Анонім Показати IP 19 Січня 2016 09:49
До. Волинянки . Я також звернула увагу на віік, якщо з 1969р. то йому - 47 р.
смерть москалям Показати IP 19 Січня 2016 12:06
На довічні нари патріота ДНР .Може в зоні його попа пригодиться українцям-))))
Рафшан Показати IP 20 Січня 2016 00:39
Нічого страшного, долар росте, скоро буде гаплик Україні, Росія Україну не віддасть Європі, а Віктор просто заангажований політикою та бідолаха. прийде Путін - відпусить