Луцькі «Янголята» провели благодійний захід до Всесвітнього дня розповсюдження інформації про аутизм
Сьогодні у Палаці культури міста Луцька відбувся благодійний захід «Янголята в колі друзів» громадської організації «Спілка батьків інвалідів з розладами аутичного спектру «Янголята», присвячений Всесвітньому дню розповсюдження інформації про аутизм. Сюди завітали радник міського голови Ігор Поліщук, представники обласної влади, духовенства та небайдужих громадських організацій, інформують на сайті міської ради.
Під час урочистого заходу представники ГО «Янголята» представили творчий звіт про здібності дітей та дорослих з аутизмом. Також було організовано дві фотовиставки: «Особлива дитина – особлива сім’я» та «Янголята в Древньому Лучеську», підготовані Оленою Марчук, головою громадського об’єднання «Вірю! Надіюся! Люблю!» та за авторством фотографа Дарини Зінькевич.
Голова ГО «Янголята» Юлія Поліщук висловила подяку раднику міського голови Ігорю Поліщуку за сприяння у роботі організації.
«Хочу подякувати вам за те, що ми можемо повчитись у вас, як стати добрішими, уважнішими до потреб ближнього, чуйними та терпеливими. Щиро сподіваюся, що наша співпраця набиратиме усе більших обертів, ми і надалі вам допомагатимемо. Вже завтра ми відкриватимемо нове приміщення ГО «Янголята» на вулиці Огієнка. З Божою допомогою ми знайшли кошти і провели ремонт. Сподіваємося, що вам там буде затишно та комфортно», – звернувся до присутніх Ігор Поліщук та побажав громадській організації процвітання.
Окрім того, він вручив «Янголятам» невеличкий подарунок від Луцької міської ради – розвиваючий світловий планшет.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Під час урочистого заходу представники ГО «Янголята» представили творчий звіт про здібності дітей та дорослих з аутизмом. Також було організовано дві фотовиставки: «Особлива дитина – особлива сім’я» та «Янголята в Древньому Лучеську», підготовані Оленою Марчук, головою громадського об’єднання «Вірю! Надіюся! Люблю!» та за авторством фотографа Дарини Зінькевич.
Голова ГО «Янголята» Юлія Поліщук висловила подяку раднику міського голови Ігорю Поліщуку за сприяння у роботі організації.
«Хочу подякувати вам за те, що ми можемо повчитись у вас, як стати добрішими, уважнішими до потреб ближнього, чуйними та терпеливими. Щиро сподіваюся, що наша співпраця набиратиме усе більших обертів, ми і надалі вам допомагатимемо. Вже завтра ми відкриватимемо нове приміщення ГО «Янголята» на вулиці Огієнка. З Божою допомогою ми знайшли кошти і провели ремонт. Сподіваємося, що вам там буде затишно та комфортно», – звернувся до присутніх Ігор Поліщук та побажав громадській організації процвітання.
Окрім того, він вручив «Янголятам» невеличкий подарунок від Луцької міської ради – розвиваючий світловий планшет.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
«Вмотивовані молоді бійці – це наш шлях до перемоги»: розмова з мінометником під час ротації на Волині
Сьогодні 08:09
Сьогодні 08:09
Марка Фейгіна у Росії заочно засудили до 11 років колонії
16 Липня 2024 23:38
16 Липня 2024 23:38
Зеленський ініціював законопроєкт щодо позбавлення державних нагород за підтримку РФ
16 Липня 2024 23:18
16 Липня 2024 23:18
Негода на Волині повалила дерева на дороги і припарковане авто. Фото
16 Липня 2024 23:00
16 Липня 2024 23:00
На Харківщині загинув волинянин Олександр Блаженчук
16 Липня 2024 22:39
16 Липня 2024 22:39
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.