Луцькі волейболістки перемогли Чернігів
У першому матчі другого домашнього етапу Суперліги луцька ВК «Континіум-Волинь-Університет» перемогла найслабшу команду цього сезону чернівський «Педуніверситет-ШВСМ».
Гра прогнозовано пройшла у три партії за тотальної переваги господарок. Хоча моментами чернігівські волейболістки створювали продуктивні атаки і навіть вели у рахунку. Та кінцівки всіх сетів були за лучанками.
«Потрібно над усім працювати, у нас ще дуже молода команда. Довелось нам грати в Суперлізі. Не готові ми поки грати на такому рівні. Результат на табло показує, хто як цілий рік працював, - розповідає тренер з Чернігова Ігор Лукаш. - В окремих епізодах ми показували хорошу гру. Старалися знайти свою гру, але нам це не вдалося».
«Тут ми мусимо перемагати впевнено, так, як «Хімік» перемагає в першій четвірці. У нас місяць не було ігрової практики. Тому якось судити чи оцінювати гру команди я не можу. Побачимо за результатами всіх матчів, - каже наставник лучанок Богуслав Галицький. - Я й заміни не робив, бо ж навіть основа команди ще не до кінця увійшла у гру. Ще в атаці і на блоці багато помилок, в тактиці є свої прорахунки. На жаль, на сітці ми більше скидували, ніж забивали».
«Континіум-Волинь-Університет» - «Педуніверситет-ШВСМ» - 3:0 (25:19, 25:11, 25:18)
В іншому матчі ігрового дня вінницький «Медуніверситет» переміг рівненську «Регіну».
«Регіна-МЕГУ-ОШВСМ» - «Білозгар-Медуніверситет» - 1:3 (25:22, 16:25, 14:25, 18:25)
У четвер, 16 квітня, на луцький «Континіум» чекає зустріч з «Регіною».
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Гра прогнозовано пройшла у три партії за тотальної переваги господарок. Хоча моментами чернігівські волейболістки створювали продуктивні атаки і навіть вели у рахунку. Та кінцівки всіх сетів були за лучанками.
«Потрібно над усім працювати, у нас ще дуже молода команда. Довелось нам грати в Суперлізі. Не готові ми поки грати на такому рівні. Результат на табло показує, хто як цілий рік працював, - розповідає тренер з Чернігова Ігор Лукаш. - В окремих епізодах ми показували хорошу гру. Старалися знайти свою гру, але нам це не вдалося».
«Тут ми мусимо перемагати впевнено, так, як «Хімік» перемагає в першій четвірці. У нас місяць не було ігрової практики. Тому якось судити чи оцінювати гру команди я не можу. Побачимо за результатами всіх матчів, - каже наставник лучанок Богуслав Галицький. - Я й заміни не робив, бо ж навіть основа команди ще не до кінця увійшла у гру. Ще в атаці і на блоці багато помилок, в тактиці є свої прорахунки. На жаль, на сітці ми більше скидували, ніж забивали».
«Континіум-Волинь-Університет» - «Педуніверситет-ШВСМ» - 3:0 (25:19, 25:11, 25:18)
В іншому матчі ігрового дня вінницький «Медуніверситет» переміг рівненську «Регіну».
«Регіна-МЕГУ-ОШВСМ» - «Білозгар-Медуніверситет» - 1:3 (25:22, 16:25, 14:25, 18:25)
У четвер, 16 квітня, на луцький «Континіум» чекає зустріч з «Регіною».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Біля берегів Швеції знайшли затонулий вітрильник ХІХ століття, а в ньому – 100 пляшок дорогого шампанського
Сьогодні 00:20
Сьогодні 00:20
28 липня: свята, події, факти. День працівників торгівлі в Україні, Волинським Новинам – 16 років
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
У Луцьку на Яровиці п’яний водій в’їхав у маршрутку: як його покарали![](/public/images/logo.png)
27 Липня 2024 23:36
![](/public/images/logo.png)
27 Липня 2024 23:36
На Одещині чоловік потрапив до реанімації через укус павука
27 Липня 2024 23:08
27 Липня 2024 23:08
«Укрпошта» випустила марку на честь Ірини Фаріон
27 Липня 2024 22:40
27 Липня 2024 22:40
У Луцьку – літературно-мистецький фестиваль «Фронтера». День перший: як це було
27 Липня 2024 22:12
27 Липня 2024 22:12
Один у Самарі, два під Москвою: в Росії згоріли три гелікоптери
27 Липня 2024 21:44
27 Липня 2024 21:44
Змінила білий халат на піксель: історія фельдшерки Хуліганки зі сталевої сотки
27 Липня 2024 21:16
27 Липня 2024 21:16
На Харківщині загинув Герой з Камінь-Каширщини Олександр Романович
27 Липня 2024 20:48
27 Липня 2024 20:48
На Світязі втопилася жінка. Оновлено
27 Липня 2024 20:20
27 Липня 2024 20:20
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.