Луцькі пластуни влаштували великодні забави. ФОТО
Традиційно на Великодні свята луцькі пластуни організовують заходи для городян. Цього року Великдень співпав з днем складання першої пластунської присяги, що відбулося 103 роки тому.
Сьогодні, 13 квітня в парку культури та відпочинку Луцька активісти «Пласту» організували розваги для лучан та гостей міста.
Власне, розпочалися заходи з традиційного пластунського церемоніалу, до якого окрім усього, входять гімн та молитва «Отче наш».Поруч розташований інформаційний намет з буклетами й друкованою інформацією «Пласту». А ще охочі мають змогу взяти участь у майстер-класах, де можна зробити аплікацію, святкову листівку, розмалювати яйце в техніці декупаж, виготовити з яєчної шкаралупи цікаву іграшку, розмальовувати пряники та багато іншого.
Як розповів очільник луцьких пластунів Олег Лапковський, пластуни співатимуть гаївки, патріотичні пісні, проводитимуть забави-веснянки з дітьми. Під час пластунського церемоніалу дехто отримував чергові регалії.Власне, одну з найвищих регалій пластунів – «розвідника» - можна отримати за 5 років постійної праці в організації. До слова, сьогодні одна з пластунок отримала це звання і віднині може долучатися до організації загальноміських проектів.
Зі слів Олега Лапковського, в Луцькому курені - близько 90 юних пластунів та 45 старших, які вже мають вік більше 18 років. А ще в Луцьку є й «пташата» - маленькі дітки, які ще не вступили до лав «Пласту», але ним цікавляться. До самого «Пласту», каже Олег Лапковський, можна вступати з 11 років.
Власне, всі забави в парку відбуватимуться ще декілька годин. Долучатися вони кличуть всіх охочих. А окрім гарного настрою пластуни вирішили залишити після себе ще й прикрашене писанками великоднє дерево.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Сьогодні, 13 квітня в парку культури та відпочинку Луцька активісти «Пласту» організували розваги для лучан та гостей міста.
Власне, розпочалися заходи з традиційного пластунського церемоніалу, до якого окрім усього, входять гімн та молитва «Отче наш».Поруч розташований інформаційний намет з буклетами й друкованою інформацією «Пласту». А ще охочі мають змогу взяти участь у майстер-класах, де можна зробити аплікацію, святкову листівку, розмалювати яйце в техніці декупаж, виготовити з яєчної шкаралупи цікаву іграшку, розмальовувати пряники та багато іншого.
Як розповів очільник луцьких пластунів Олег Лапковський, пластуни співатимуть гаївки, патріотичні пісні, проводитимуть забави-веснянки з дітьми. Під час пластунського церемоніалу дехто отримував чергові регалії.Власне, одну з найвищих регалій пластунів – «розвідника» - можна отримати за 5 років постійної праці в організації. До слова, сьогодні одна з пластунок отримала це звання і віднині може долучатися до організації загальноміських проектів.
Зі слів Олега Лапковського, в Луцькому курені - близько 90 юних пластунів та 45 старших, які вже мають вік більше 18 років. А ще в Луцьку є й «пташата» - маленькі дітки, які ще не вступили до лав «Пласту», але ним цікавляться. До самого «Пласту», каже Олег Лапковський, можна вступати з 11 років.
Власне, всі забави в парку відбуватимуться ще декілька годин. Долучатися вони кличуть всіх охочих. А окрім гарного настрою пластуни вирішили залишити після себе ще й прикрашене писанками великоднє дерево.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 1
![](/public/images/user_no_foto.png?1721989432)
Ольга
Показати IP
14 Квітня 2015 08:20
Що це Ти, Олеже, такого дивного наговорив? Аж смішно.
На Волині підняли олімпійський прапор
Сьогодні 13:23
Сьогодні 13:23
Нацбанк заборонив видавати кредити лудоманам
Сьогодні 13:06
Сьогодні 13:06
Шукав «легких грошей»: на Черкащині затримали диверсанта РФ, який підпалював електропідстанції
Сьогодні 12:49
Сьогодні 12:49
У Луцьку попрощалися з Героєм Андрієм Лютим
Сьогодні 12:33
Сьогодні 12:33
Вбивство Фаріон: затриманому оголосили підозру, прокуратура проситиме про арешт без застави
Сьогодні 12:16
Сьогодні 12:16
На Волині працівники ТЦК видають повістки на проходження ВЛК чоловікам, які оновили дані
Сьогодні 12:00
Сьогодні 12:00
Помер розробник літаків «Антонов», Герой України Дмитро Ківа
Сьогодні 11:11
Сьогодні 11:11
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.