Луцькі патрульні поліцейські отримали погони. ФОТО
![](/resize/450x299/r/files/news/2016/07-18/195747/13702488_1061286773952773_273586780_o.jpg)
Практично весь склад патрульних поліцейських Луцька отримав спеціальні звання та погони з рук заступника голови Національної поліції України Олександра Фацевича.
Церемонія з нагоди присвоєння звань луцьким патрульним поліцейським відбулася сьогодні, 18 липня, в приміщенні Управління патрульної поліції.
Луцьк став одним з перших міст, де патрульні поліцейські отримали спеціальні звання. Сто шістдесят патрульних відсьогодні носять звання лейтенантів поліції, капралів, капітанів та майорів.
Заступник голови Національної поліції України Олександр Фацевич в своєму зверненні до луцьких патрульних поліцейським побажав успіхів і зауважив, що кожен достойний в майбутньому стати керівником районного округу, міського управління чи очолити управління Національно поліції.
«Я вважаю, що керівник повинен почати з патруля», – заявив Олександр Фацевич.На питання журналістів про укомплектованість штату патрульних поліцейських в Україні, Олександр Фацевич розповів, що всього в Україні 12 тисяч патрульних поліцейських, за рік роботи з них пішло, або звільнили не більше 300 чоловік, з них близько 30 у Києві.
«Недокомплектованість патрульної поліції існує, але це перш за все через розширення повноважень, та переведення київських патрульних на посади начальників регіональних управлінь», – пояснює заступник голови Національної поліції України.
Також, він підтвердив інформацію про новий набір поліцейських.
«Новий набір патрульних буде в наступному, 2017 році, коли на це будуть виділені необхідні кошти з бюджету. Новобранці вчитимуться та проходитимуть спецпідготовку шість місяців», - розповідає Олександр Фацевич.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Церемонія з нагоди присвоєння звань луцьким патрульним поліцейським відбулася сьогодні, 18 липня, в приміщенні Управління патрульної поліції.
Луцьк став одним з перших міст, де патрульні поліцейські отримали спеціальні звання. Сто шістдесят патрульних відсьогодні носять звання лейтенантів поліції, капралів, капітанів та майорів.
Заступник голови Національної поліції України Олександр Фацевич в своєму зверненні до луцьких патрульних поліцейським побажав успіхів і зауважив, що кожен достойний в майбутньому стати керівником районного округу, міського управління чи очолити управління Національно поліції.
«Я вважаю, що керівник повинен почати з патруля», – заявив Олександр Фацевич.На питання журналістів про укомплектованість штату патрульних поліцейських в Україні, Олександр Фацевич розповів, що всього в Україні 12 тисяч патрульних поліцейських, за рік роботи з них пішло, або звільнили не більше 300 чоловік, з них близько 30 у Києві.
«Недокомплектованість патрульної поліції існує, але це перш за все через розширення повноважень, та переведення київських патрульних на посади начальників регіональних управлінь», – пояснює заступник голови Національної поліції України.
Також, він підтвердив інформацію про новий набір поліцейських.
«Новий набір патрульних буде в наступному, 2017 році, коли на це будуть виділені необхідні кошти з бюджету. Новобранці вчитимуться та проходитимуть спецпідготовку шість місяців», - розповідає Олександр Фацевич.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 19
![](/public/images/user_no_foto.png?1722083081)
парарпак
Показати IP
18 Липня 2016 14:29
клоуни тай годі особливо бородачі майбутнє поліції розкриють, допоможуть помити машину, розкажуть пару казок і получать 8 тис.
![](/public/images/user_no_foto.png?1722083081)
Рома
Показати IP
18 Липня 2016 14:35
Їм не потрібно давати погони, а забирати в них погони, зброю, і все інше!!!
![](/public/images/user_no_foto.png?1722083081)
Штефан, Луцьк
Показати IP
18 Липня 2016 14:39
А О.Фацевич вде навчився говорити українською?
![](/public/images/user_no_foto.png?1722083081)
Вітя
Показати IP
18 Липня 2016 14:58
Без сліз не взглянеш....особливо на полісменок
![](/public/images/user_no_foto.png?1722083081)
міша
Показати IP
18 Липня 2016 14:59
попрацюють ще два місяці, то може і зброю справжню дадуть...
![](/public/images/user_no_foto.png?1722083081)
не бай дужий
Показати IP
18 Липня 2016 15:10
може вони не идеал певно що це так...але лишати дальше гаи було не можливо...вони нас мали за бидло чи вже забули...якщо память така коротка то скоро ци нагадають
![](/public/images/user_no_foto.png?1722083081)
Анонім до не бай дужий
Показати IP
18 Липня 2016 16:45
Шановний скільки за рік нові копи побили пріусів і задавили застрелили людей.Мабудь гайові за 24 роки не натворили.Хоча і вони були п......си.
![](/public/images/user_no_foto.png?1722083081)
апріорі
Показати IP
18 Липня 2016 15:21
мусорила жовч л ють
![](/public/images/user_no_foto.png?1722083081)
Крик
Показати IP
18 Липня 2016 15:29
Ну н*хера собі. Погони лейтенанта, за які заслуги? Від курсанта до лейтенанта 5 років потрібно служити. По 3 місяці відлежались, потім в пріуси посідали з зарплатою непоганою. Європа, що тут скажеш
![](/public/images/user_no_foto.png?1722083081)
Так так
Показати IP
18 Липня 2016 15:47
Та це повний ******* , ну це ж смішно і взагалі , певно поняття звання і професійність уже ходять окремо!
![](/public/images/user_no_foto.png?1722083081)
cnn
Показати IP
18 Липня 2016 16:06
diviziya SS
![](/public/images/user_no_foto.png?1722083081)
паша
Показати IP
18 Липня 2016 16:11
Вітаю !!!
![](/public/images/user_no_foto.png?1722083081)
правда
Показати IP
18 Липня 2016 17:52
Шановні читачі задайте собі питання а що ця служба зробила корисного, позитивного для м Луцька, може безпечніше стало ходити по місту, злочинність зменшилась, крадуть менше. Їх фонд заробітної плати становить близько 1млн. 300 тис. грн., плюс забезпечення транспорту.ю канцелярії і т.п. це ще плюс 1 млн. мінімум. От вам і получається що 160 сварщиків бюджету в місяць обходитья в 2.5 млн. гривень. На мою думкув відати такі гроші бадитам вонии самі виїдуть з міста. На що дивиться влада пора розигнати цих роботяг, бо буде злочинна біда.
![](/public/images/user_no_foto.png?1722083081)
справедливий
Показати IP
18 Липня 2016 18:46
вітаю!!! молодці!!!
![](/public/images/user_no_foto.png?1722083081)
свідок до справедливий
Показати IP
19 Липня 2016 14:37
Де ж тут справедливість? Певне сам коп......це ж безмозглі, називається "халявні погони"..копам ганьба!!!
![](/public/images/user_no_foto.png?1722083081)
сусід
Показати IP
18 Липня 2016 22:39
ВІТАЮ КОПІВ!!! жабодави, гикайте може жаба грудна вискоче і будите нормальними людьми, глитаї жабодавні))))))
![](/public/images/user_no_foto.png?1722083081)
правда
Показати IP
19 Липня 2016 14:33
За які то заслуги?де справедливість?
![](/public/images/user_no_foto.png?1722083081)
чесний
Показати IP
19 Липня 2016 14:41
А цей клоун з "РИЖОЮ БОРОДОЮ" справжній коп,я б його як мінімум в Нью-Йорк відправив на службу, Якщо чесно,це цирк,піди поголись ДУР.....К!!!!!
![](/public/images/user_no_foto.png?1722083081)
Патріот
Показати IP
23 Липня 2016 20:41
Люди будьте трошки добрішими! Кожен хоче жити в комфорті і достатку, чому не порадуватись за молодь якій дали шанс, в кожній країні ЄС поліція отримує хорошу зарплату чим наші працівники гірші?! Наша ситуація в країні не ідеальна , але з чогось треба починати. Надіюсь, що з часом відповідну зарплату будуть отримувати всі хто працюють на державній роботі. Щиро вітаю вас молоді офіцери і вірю в те, що з часом вами будуть пишатись усі і говорити з гордістю " а от наша Поліція... "
У Маневичах в салоні авто, яке зупинили за порушення ПДР, знайшли 200 блоків незаконних цигарок
Сьогодні 13:48
Сьогодні 13:48
Польський Сейм дозволив силовикам безкарно застосовувати зброю на кордоні з Білоруссю
Сьогодні 12:52
Сьогодні 12:52
Вдові загиблого Героя з Рожища вручили його орден
Сьогодні 11:56
Сьогодні 11:56
На Полтавщині ворожий дрон пошкодив промисловий об’єкт, на Київщині уламки обірвали електропроводи
Сьогодні 11:28
Сьогодні 11:28
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.