Луцькі дітлахи і студенти «зігріли» бійців АТО
200 пар теплих зимових шкарпеток зібрали активісти ГО «Самопоміч» завдяки допомозі школярів, які займаються в Палаці учнівської молоді.
Теплу білизну, а також чай та солодощі, які відправлять солдатам на схід України, передали в штаб волинської Самооборони.
Як розповіла координатор акції Юлія Вусенко, в непростий для країни час кожному потрібно докласти максимальних зусиль для того, аби підтримати захисників Вітчизни. Саме тому, з її слів, об’єднавши зусилля зі студентами СНУ ініціювали кампанію під назвою «Добро творити легко», в рамках якої студенти допомагають сім’ям учасників АТО, а також збирають допомогу для тих, хто боронить країну на сході.
Одну з останніх акцій активісти організували спільно з дітлахами, які відвідують образотворчі гуртки в Палаці учнівської молоді Луцька. Дітки наплели безліч синьо-жовтих браслетів, які згодом активісти розповсюджували серед студентів Східноєвропейського національного університету.
Як розповів один з координаторів акції, студент історичного факультету Михайло Бутенко, коробки для збору коштів від благодійного фонду «Карітас Волинь» встановили відразу в декількох корпусах СНУ; тут же реалізовували браслети.
Всього за продаж виручили 1444 гривень, за які вдалось придбати 200 пар теплих шкарпеток.50 з них відразу відправили в добровольчі батальйони, де служать студенти луцького вишу, а ще 250 передали у штаб волинської Самооборони, разом з солодощами та чаєм.Все це відправлять воякам на схід найближчим часом.
Юлія Вусенко зазначає, що це далеко не остання акція у рамках кампанії «Добро творити легко». Активісти й надалі планують організовувати допомогу для учасників АТО та їх сімей і закликають молодь долучатись до ініціативи.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Теплу білизну, а також чай та солодощі, які відправлять солдатам на схід України, передали в штаб волинської Самооборони.
Як розповіла координатор акції Юлія Вусенко, в непростий для країни час кожному потрібно докласти максимальних зусиль для того, аби підтримати захисників Вітчизни. Саме тому, з її слів, об’єднавши зусилля зі студентами СНУ ініціювали кампанію під назвою «Добро творити легко», в рамках якої студенти допомагають сім’ям учасників АТО, а також збирають допомогу для тих, хто боронить країну на сході.
Допис by Юлія Вусенко.
Як розповів один з координаторів акції, студент історичного факультету Михайло Бутенко, коробки для збору коштів від благодійного фонду «Карітас Волинь» встановили відразу в декількох корпусах СНУ; тут же реалізовували браслети.
Допис by Юлія Вусенко.
Юлія Вусенко зазначає, що це далеко не остання акція у рамках кампанії «Добро творити легко». Активісти й надалі планують організовувати допомогу для учасників АТО та їх сімей і закликають молодь долучатись до ініціативи.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 1
![](/public/images/user_no_foto.png?1723562345)
Анонім
Показати IP
5 Грудня 2014 16:06
Дякувать Богу, що виросло нове покоління, яке не впадає у безпросвітній песимізм, цінує свободу. Крок за крокам молодь будує своє майбутнє. Дякуємо.
Обираємо автозапчастини: нові чи вживані?
Сьогодні 17:49
Сьогодні 17:49
Уряд затвердив експериментальний проєкт зі створення захищенних просторів у закладах освіти
Сьогодні 16:44
Сьогодні 16:44
На Волині ще одна церковна громада приєдналася до ПЦУ
Сьогодні 16:28
Сьогодні 16:28
ЄС перерахував Україні транш макрофіну на 4,2 млрд євро
Сьогодні 15:40
Сьогодні 15:40
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.