Луцьк зустрів Героя Олега Горкавчука, який поклав життя за Україну
Загиблого воїна 128-ої окремої гірсько-піхотної бригади Олега Горкавчука зустріли сьогодні, 27 березня. Траурний кортеж з кількадесят автомобілів у супроводі поліції проїхав містом, після чого захисника України привезли до Нижнього храму Свято-Троїцького кафедрального собору.
Нагадаємо, Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло, що життя Олега обірвалось у районі села Піски Донецької області 22 березня. Олег народився 1981 року, навчався у ЗОШ № 20, ПТУ №6. Працював у компанії «Волиньхолдинг» у селищі Торчин. На військову службу його призвали по мобілізації 28 квітня 2015 року.
Тіло героя зустріли на Рівненському кільці, звідки у супроводі траурного кортежу та патрулю поліції провели спочатку до моргу, потім до Нижнього храму Свято-Троїцького кафедрального собору.
Слідом за домовиною до храму спустились рідні, близькі Олега, бойові побратими та й просто небайдужі лучани. Вони проведуть з ним ніч, після чого Олега востаннє привезуть в батьківську домівку.
Відспівування відбудеться об 11.00 у верхньому храмі Свято-Троїцького кафедрального собору, а о 12.00 - громадянська панахида на Театральному майдані. Опісля бійця повезуть додому на Дружби народів, 8, де він мешкав. Поховають Олега Горкавчука на кладовищі у селі Оздів Луцького району. 26 та 28 березня у Луцьку оголосили Дні жалоби.
.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Нагадаємо, Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло, що життя Олега обірвалось у районі села Піски Донецької області 22 березня. Олег народився 1981 року, навчався у ЗОШ № 20, ПТУ №6. Працював у компанії «Волиньхолдинг» у селищі Торчин. На військову службу його призвали по мобілізації 28 квітня 2015 року.
Тіло героя зустріли на Рівненському кільці, звідки у супроводі траурного кортежу та патрулю поліції провели спочатку до моргу, потім до Нижнього храму Свято-Троїцького кафедрального собору.
Слідом за домовиною до храму спустились рідні, близькі Олега, бойові побратими та й просто небайдужі лучани. Вони проведуть з ним ніч, після чого Олега востаннє привезуть в батьківську домівку.
Відспівування відбудеться об 11.00 у верхньому храмі Свято-Троїцького кафедрального собору, а о 12.00 - громадянська панахида на Театральному майдані. Опісля бійця повезуть додому на Дружби народів, 8, де він мешкав. Поховають Олега Горкавчука на кладовищі у селі Оздів Луцького району. 26 та 28 березня у Луцьку оголосили Дні жалоби.
.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
У болгарському місті знайшли мертвим громадянина України
Сьогодні 13:56
Сьогодні 13:56
У Луцьку через п'яного водія зіткнулося чотири автомобілі
Сьогодні 13:07
Сьогодні 13:07
Двох прокурорів ОГП викрили на хабарі у $170 тисяч
Сьогодні 12:51
Сьогодні 12:51
Поліція розшукує безвісти зниклого 78-річного волинянина
Сьогодні 12:34
Сьогодні 12:34
Латвія забороняє в'їзд автомобілів на білоруських номерах
Сьогодні 12:18
Сьогодні 12:18
На Волині 15-річний скутерист збив пішохода
Сьогодні 12:01
Сьогодні 12:01
Помер волинський захисник Микола Совира
Сьогодні 11:45
Сьогодні 11:45