Луцьк із сумом зустрів загиблого бійця Андрія Ліщину
![](/resize/450x297/r/files/news/2016/06-22/193079/13499819_1045422818872502_977391741_o.jpg)
Тіло загиблого бійця, який не дожив до демобілізації менш, ніж тиждень, привезли на Волинь сьогодні, 22 червня.
Андрій Ліщина, уродженець села Звиняче Горохівського району, молодший сержант 53-ї окремої механізованої бригади, 43-ого мотопіхотного батальйону, 1985 року народження. Постраждав під час вибуху вантажівки, неподалік від населеного пункту Авдіївка Донецької області. Помер у лікарні, 20 червня, від отриманих опіків, не сумісних з життям.
Зустрічати бійця приїхали побратими по зброї. Односельчанин Сергій, який служив разом з Андрієм та демобілізувався на тиждень раніше, розповідає: «Він навіть не служив строкову службу. Примусово-добровільно пішов виконувати обов’язок. Відслужив майже рік, а найгірше, що за п’ять днів мав повернутися додому. Батьки готувались зустріти сина з армії, а тепер готують похорон» - розповідає товариш по службі.Колона з тілом Андрія затрималась майже на шість годин через несправність автомобіля. Проте друзі, знайомі та усі небайдужі дочекалися «вантаж -200» на Рівненському кільці, при в’їзді в Луцьк.Потім, колона з автомобілів у супроводі поліції проїхалась по місту маршрутом: Рівненська, проспект Волі, Центр, вулиці Шевченка, Ковельська та Львівська. Звідти колона рушила у Горохівському напрямку до рідного села Андрія – Звиняче. Там сьогодні прощатимуться з бійцем.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Андрій Ліщина, уродженець села Звиняче Горохівського району, молодший сержант 53-ї окремої механізованої бригади, 43-ого мотопіхотного батальйону, 1985 року народження. Постраждав під час вибуху вантажівки, неподалік від населеного пункту Авдіївка Донецької області. Помер у лікарні, 20 червня, від отриманих опіків, не сумісних з життям.
Зустрічати бійця приїхали побратими по зброї. Односельчанин Сергій, який служив разом з Андрієм та демобілізувався на тиждень раніше, розповідає: «Він навіть не служив строкову службу. Примусово-добровільно пішов виконувати обов’язок. Відслужив майже рік, а найгірше, що за п’ять днів мав повернутися додому. Батьки готувались зустріти сина з армії, а тепер готують похорон» - розповідає товариш по службі.Колона з тілом Андрія затрималась майже на шість годин через несправність автомобіля. Проте друзі, знайомі та усі небайдужі дочекалися «вантаж -200» на Рівненському кільці, при в’їзді в Луцьк.Потім, колона з автомобілів у супроводі поліції проїхалась по місту маршрутом: Рівненська, проспект Волі, Центр, вулиці Шевченка, Ковельська та Львівська. Звідти колона рушила у Горохівському напрямку до рідного села Андрія – Звиняче. Там сьогодні прощатимуться з бійцем.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 16
![](/public/images/user_no_foto.png?1721813304)
Володимир
Показати IP
22 Червня 2016 15:32
Із Звиняче передали, що місцевий московський батюшка відмовився ховати героя, Андрія зразу повезли до Горохова
![](/public/images/user_no_foto.png?1721813304)
спостерігач до Володимир
Показати IP
22 Червня 2016 16:19
з ним була проведена виправно-профілактична розмова і він передумав чудити і говорити всіляку х......
похорон буде завтра в Звинячах і ховатиме його місцевий батюшка + ще з Луцька делегація приїде, якоби загладити вину звинячівського батюшки.....
![](/public/images/user_no_foto.png?1721813304)
Земляк до спостерігач
Показати IP
23 Червня 2016 14:19
Профілактичну роботу потрібно проводити насамперед з тобою....коли ти пишеш неправду....Батюшка не відмовлявся хоронити воїна,і вини за ним ніякої не має. Моли Бога що б ти не був через деякий час на місці загиблого воїна.......
![](/public/images/user_no_foto.png?1721813304)
ірен до Володимир
Показати IP
22 Червня 2016 23:29
ви що за несинітницю говорите, бійтеся Бога
![](/public/images/user_no_foto.png?1721813304)
Олександр
Показати IP
22 Червня 2016 16:01
Гната в шию з України цих кацапских попердяїв
![](/public/images/user_no_foto.png?1721813304)
Просто лучанин
Показати IP
22 Червня 2016 16:11
Верніться всі добровільно з тої служби!! Вона не потрібна!!! Бережіть свої сім'ї, рідних, здоров'я. На ваших очах - у вас, ваших рідних і просто людей, ті, що відправили вас на фронт, крадуть все, що можна і не можна. Показова політика європеїзації.... Кому вона треба, якщо малолітні бидлякі даже окурок не викинуть в урну, а це наше майбутнє, майбутнє Європи. Ми там нікому не потрібні.
Не помирайте за ідею - не будьте нерозумними.
Отак в молодому віці.... тепер сім'я має хорошими сина...спитати тільки Ради чого це все було???
![](/public/images/user_no_foto.png?1721813304)
я
Показати IP
22 Червня 2016 16:44
стосовно священника не правда стоїть зараз поруч з нами на вїзді в село чекає померлого героя і ще з 7 ранку був у будинку померлого! так що не знаєте то краще не говоріть дурниць!
![](/public/images/user_no_foto.png?1721813304)
Володимиру
Показати IP
22 Червня 2016 18:45
Де Ви знаходитесь, і хто Вам передав цю нісенітницю? Чи Ви просто під шумок хочете кинути тінь на нормальну порядну людину? Навіщо це робити, коли Ви навіть не знаєте про що говорите?
![](/public/images/user_no_foto.png?1721813304)
Ірина
Показати IP
22 Червня 2016 20:43
Володимир, Ви явно являєтеся мешканцем села. Для чого сієте брехню і розбрат? А якщо Ви так робите - значить не ходите в церкву. То яка Вам різниця з якого патріархату священник який говорить проповідь в храмі українською мовою і вчить мирно жити на українській землі?!? Наша сила тільки в єдності, не залежно від віросповідання ,політичних поглядів, і на жаль, нам ще до неї ой як далеко.
Андрійку, спочивай з Богом
![](/public/images/user_no_foto.png?1721813304)
земляк
Показати IP
22 Червня 2016 22:28
я. не розумію, навіщо говорити неправду.!!!!!!!!!!!!!
при в'їзді у село,Андрія зустрічало багато односельчан встеляючи дорогу квітами, Усі навколішках:діти місцевої школи, жителі сусідніх сіл.. Місцевий св'ященник о. Сергій, разом із св'ященослужителями сіл: Терешківці, Несвіч, Холонів, Красів, ...відслужили Літію,
У покійного є два щвагра св'ященнослужителі у Маневицькому та Рожищанському районах. Його дітки відвідують недільну школу при місцевому храмі. !!!!
Андій зостався без тата у віці 2 роки. І виріс він вірним християнином, хорошою та працювитою людиною та справжнім патріотом. Усіх бажаючих провести в останню дорогу нашого Героя просимо приїхати У Свято-Миколаївський храм с. Звиняче 23,06.2016р. на 10,00 . Відбудеться Божественна Літургія та чин поховання.
![](/public/images/user_no_foto.png?1721813304)
Слава Героям
Показати IP
22 Червня 2016 23:15
Ви жа навіть не знаєте, як було насправді, а священник, хороша та порядна людина, а ви сієте в душах людей зневагу та зневіру, ганьба
![](/public/images/user_no_foto.png?1721813304)
ОляОля
Показати IP
23 Червня 2016 08:12
Ви що д*біли він плакав коли служив Я ходжу в недільну школу села Звиняче і знаю що це повна неправда
![](/public/images/user_no_foto.png?1721813304)
лучанка
Показати IP
23 Червня 2016 08:55
Слава,БОГУ! Загинула молода людина, треба молитись за упокій її душ і підтримати рідних, а не вчиняти на форумі пересуди православних священиків,... Земля тобі пухом, новоп.Андрію!
![](/public/images/user_no_foto.png?1721813304)
Давид
Показати IP
23 Червня 2016 16:32
Андрій герой він віддав життя за Україну. Все остальне не важливо. Нам усім Волинянам болить душа, адже загинув наш спаситель наш герой
![](/public/images/user_no_foto.png?1721813304)
ДЗОТ.
Показати IP
23 Червня 2016 21:25
ВІЧНА ПАМЯТЬ ГЕРОЮ УКРАЇНИ.А РІДНИМ ГЛИБОКІ СПІВЧУТЯ.АНА СВЯЩЕНИКА НЕ КОТІТЬ БОЧКУ ВІН ПОРЯДНА ЛЮДИНА.
![](/public/images/user_no_foto.png?1721813304)
Земляк
Показати IP
24 Червня 2016 00:45
Що ви городите я їхав в колоні від луцька до самого дому до анрія ви цього небачили що робилось... а батюшка в звинячах плакав як мала дитина такшо небачили нерозказуйте!!!!
У Луцькій громаді три нежитлові приміщення здали в оренду![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 12:02
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 12:02
У Волинського прикордонного загону – новий начальник
Сьогодні 11:29
Сьогодні 11:29
Основи вибору ідеальної кавоварки для дому
Сьогодні 10:05
Сьогодні 10:05
У Ковелі з'явиться ветеранський простір
Сьогодні 09:49
Сьогодні 09:49
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.