Луцьк – другий у рейтингу комфортності міст України
![](/resize/450x311/r/files/news/2018/03-23/241056/original.jpg)
Луцьк опинився на другому місці рейтингу найкомфортніших для життя міст України. Перше місце четвертий рік поспіль посіла Вінниця.
Про це повідомив у Facebook, прем'єр-міністр Володимир Гройсман, посилаючись на дані інформаційно-аналітичного центру Rating Pro.
Рейтинг міст визначався за якістю 22 сфер і послуг в місті від 1 до 5. Оцінювалися інфраструктура, комунальна, гуманітарна сфери, медицина, освіта, діяльність правоохоронних органів та інше.
Вивівши середню оцінку за відповідями респондентів, соціологи склали рейтинг, в якому на першому місці Вінниця з оцінкою 3,6. З оцінкою 3,3 друге місце розділили Луцьк і Харків. Найгіршу оцінку – 2,7 – отримали Херсон і Чернівці. Столиця стала трієчницею з індексом задоволеності 3,0.
Зазначимо, обласний центр Волині - серед лідерів у гуманітарній та комунальній сферах.
Опитування було проведено в 22 обласних центрах України, які не перебувають під контролем російських або проросійських сил, а також в містах Маріуполь та Сєвєродонецьк на Донбасі. Дослідження базується на вибірці з більш ніж 19 тисяч респондентів. Статистична похибка для кожного міста не перевищує ± 3,5%. Досяжність респондентів в середньому склала 64,8%.
Нагадаємо, минулоріч Луцьк був на третьому місці рейтингу.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомив у Facebook, прем'єр-міністр Володимир Гройсман, посилаючись на дані інформаційно-аналітичного центру Rating Pro.
Рейтинг міст визначався за якістю 22 сфер і послуг в місті від 1 до 5. Оцінювалися інфраструктура, комунальна, гуманітарна сфери, медицина, освіта, діяльність правоохоронних органів та інше.
Вивівши середню оцінку за відповідями респондентів, соціологи склали рейтинг, в якому на першому місці Вінниця з оцінкою 3,6. З оцінкою 3,3 друге місце розділили Луцьк і Харків. Найгіршу оцінку – 2,7 – отримали Херсон і Чернівці. Столиця стала трієчницею з індексом задоволеності 3,0.
Зазначимо, обласний центр Волині - серед лідерів у гуманітарній та комунальній сферах.
Опитування було проведено в 22 обласних центрах України, які не перебувають під контролем російських або проросійських сил, а також в містах Маріуполь та Сєвєродонецьк на Донбасі. Дослідження базується на вибірці з більш ніж 19 тисяч респондентів. Статистична похибка для кожного міста не перевищує ± 3,5%. Досяжність респондентів в середньому склала 64,8%.
Нагадаємо, минулоріч Луцьк був на третьому місці рейтингу.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 4
![](/public/images/user_no_foto.png?1721543591)
123
Показати IP
24 Березня 2018 06:55
Цікаво, на карті Крим позначено, а в рейтингу Севастополя немає? Чому? Може, він на першому місці був би??
![](/public/images/user_no_foto.png?1721543591)
123
Показати IP
24 Березня 2018 15:07
Мені також наше місто подобається =)
![](/public/images/user_no_foto.png?1721543591)
ікс до 123
Показати IP
26 Березня 2018 23:28
Подобається розбитими тротуарами?Сміттям і гряззю?
![](/public/images/user_no_foto.png?1721543591)
Тарас до 123
Показати IP
19 Серпня 2018 23:21
а сморід подобається?
Вночі сили ППО знищили 35 «шахедів» із 39
Сьогодні 08:41
Сьогодні 08:41
За місяць яйця на Волині здорожчали майже на 30%
Сьогодні 08:12
Сьогодні 08:12
Біля Луцька за три мільйони продають будівлю котельні. Фото
Сьогодні 07:43
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 07:43
У волинському селі за 14 мільйонів зроблять дорогу![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 06:19
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 06:19
21 липня: свята, події, факти. День металургів і гірників в Україні та Міжнародний день нездорової їжі
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
Сьома людина на планеті вилікувалася від ВІЛ: що відомо про дивовижний випадок
20 Липня 2024 23:36
20 Липня 2024 23:36
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.