Лучанин автостопом за 14 місяців подолав 26 тисяч кілометрів
![](/resize/450x197/r/files/news/2019/12-26/283322/11.jpg)
Автостопом через Польщу, Німеччину і Люксембург, далі- літаком до Бразилії, звідти країнами Південної Америки до Антарктиди подорожував луцький мандрівник Віктор-Микола Гаврилюк. На старті, каже хлопець, мав 300 доларів і квиток для перельоту.
Мандрівка тривала 14 місяців. За цей час подолав 26 тисяч кілометрів, пише Суспільне.
Лучанин розповідає, що одна з найбільш вражаючих подій – затемнення сонця, яке побачив у Чилі. Його подорож почалася у вересні 2018-го. Друзі підвезли у Варшаву, далі автостопом добирався через Німеччину до Люксембурга, звідки вилетів у Бразилію.
«Складання маршруту зайняло у мене 30 секунд. Просто дивишся на карту: куди б це поїхати? Південна Америка, – майже усе без віз. Глянув по квитках – Бразилія, з Бразилії їду на південь», – каже Віктор-Микола Гаврилюк.
Із бразильського міста Ресіфі почалася подорож країнами Південної Америки. У Бразилії, каже Віктор-Микола, його обікрали.
«Вкрали мій наплічник, де були усі документи, гроші. Все. У мене лишився мій телефон і кредитна картка без грошей. Тоді я поїхав у столицю Бразилії, там я зупинився у місцевих реконструкторів, яких мені допомогли знайти луцькі реконструктори, бо я теж представляю цей рух середньовічного бою. У них жив місяць. У цей час мені зробили другий паспорт», – згадує мандрівник.Подорожуючи автостопом, відкривав культуру місцевих, на транспорт і ночівлю грошей не витрачав, тільки на їжу, а ще постійно шукав підробітки. Так, у Чилі фарбував паркан, а зароблених грошей вистачило на два місяці. Звикати до такого ритму життя, зі слів хлопця, йому не довелося. Віктор-Микола належить до Пласту, 2014-2015-го воював на сході України. Та додає, що подорожі – це стиль життя.
«Найпопулярніше місце у Перу – це Мачу Пікчу, Веселкова Гора, каньйон Колька. Це найпопулярніші туристичні місця і досить гарні. В Аргентині – водопад Ігуасу, неймовірно гарний. Це комплекс водопадів, їх там 287. В Аргентині ще класний льодовик Періто Морено – найбільший льодовик Північної Америки», – каже Віктор-Микола.
Із Аргентини лучанин поїхав у Антарктиду. Де жив два місяці на станції «Академік Вернадський» і допомагав другу зі зйомками фільму. Каже: тоді якраз було літо, тому клімат не був суворим. Зрозумів, що час вертатися в Україну, коли колорит нових місць перестав дивувати.
«Кожного разу це має бути дивом, коли це стає рутиною, це теж не є дуже добре. Подорожуючи, я набираюся нових ідей, які можна реалізувати в Україні і ділюся з іншими про Україну. Це звичайна культурна дипломатія, коли людина розповідає іншим про свій край», – ділиться мандрівник.
Подорож країнами Європи і Бразилією, Перу, Аргентиною, Парагваєм, Чилі, Антарктидою тривала 14 місяців. До дому Віктор-Микола Гаврилюк із чилійського Сантьяго повернувся через Барселону.
Пластун із Луцька подорожував автостопом Південною Америкою і Антарктидою.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Мандрівка тривала 14 місяців. За цей час подолав 26 тисяч кілометрів, пише Суспільне.
Лучанин розповідає, що одна з найбільш вражаючих подій – затемнення сонця, яке побачив у Чилі. Його подорож почалася у вересні 2018-го. Друзі підвезли у Варшаву, далі автостопом добирався через Німеччину до Люксембурга, звідки вилетів у Бразилію.
«Складання маршруту зайняло у мене 30 секунд. Просто дивишся на карту: куди б це поїхати? Південна Америка, – майже усе без віз. Глянув по квитках – Бразилія, з Бразилії їду на південь», – каже Віктор-Микола Гаврилюк.
Із бразильського міста Ресіфі почалася подорож країнами Південної Америки. У Бразилії, каже Віктор-Микола, його обікрали.
«Вкрали мій наплічник, де були усі документи, гроші. Все. У мене лишився мій телефон і кредитна картка без грошей. Тоді я поїхав у столицю Бразилії, там я зупинився у місцевих реконструкторів, яких мені допомогли знайти луцькі реконструктори, бо я теж представляю цей рух середньовічного бою. У них жив місяць. У цей час мені зробили другий паспорт», – згадує мандрівник.Подорожуючи автостопом, відкривав культуру місцевих, на транспорт і ночівлю грошей не витрачав, тільки на їжу, а ще постійно шукав підробітки. Так, у Чилі фарбував паркан, а зароблених грошей вистачило на два місяці. Звикати до такого ритму життя, зі слів хлопця, йому не довелося. Віктор-Микола належить до Пласту, 2014-2015-го воював на сході України. Та додає, що подорожі – це стиль життя.
«Найпопулярніше місце у Перу – це Мачу Пікчу, Веселкова Гора, каньйон Колька. Це найпопулярніші туристичні місця і досить гарні. В Аргентині – водопад Ігуасу, неймовірно гарний. Це комплекс водопадів, їх там 287. В Аргентині ще класний льодовик Періто Морено – найбільший льодовик Північної Америки», – каже Віктор-Микола.
Із Аргентини лучанин поїхав у Антарктиду. Де жив два місяці на станції «Академік Вернадський» і допомагав другу зі зйомками фільму. Каже: тоді якраз було літо, тому клімат не був суворим. Зрозумів, що час вертатися в Україну, коли колорит нових місць перестав дивувати.
«Кожного разу це має бути дивом, коли це стає рутиною, це теж не є дуже добре. Подорожуючи, я набираюся нових ідей, які можна реалізувати в Україні і ділюся з іншими про Україну. Це звичайна культурна дипломатія, коли людина розповідає іншим про свій край», – ділиться мандрівник.
Подорож країнами Європи і Бразилією, Перу, Аргентиною, Парагваєм, Чилі, Антарктидою тривала 14 місяців. До дому Віктор-Микола Гаврилюк із чилійського Сантьяго повернувся через Барселону.
Пластун із Луцька подорожував автостопом Південною Америкою і Антарктидою.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 1
![](/public/images/user_no_foto.png?1721568636)
123
Показати IP
27 Грудня 2019 09:51
Круто, молодець!
Волинський центр МВС продає авто за 55 тисяч. Фото
Сьогодні 15:25
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 15:25
На Волині попрощалися з військовим Василем Логвинюком
Сьогодні 14:28
Сьогодні 14:28
Зупинилося серце військового з Волині Ігоря Боцька
Сьогодні 13:01
Сьогодні 13:01
Монастир тринітаріїв у Луцьку на старих зображеннях
Сьогодні 12:03
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 12:03
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.