Лучани вимагають, щоб «Карабас Барабас» працював до 23:00
У Луцьку пропонують обмежити роботу броварні "Карабас Барабас".
Відповідну петицію опублікувала лучанка Світлана на сайті Єдина система місцевих петицій 27 січня, - інформують «Хроніки Любарта».
Зі слів жінки, заклад заважає сусіднім мешканцям.
"Обмежити роботу нічного клубу "Карабас Барабас" до 23:00 щодня з понеділка по неділю. Оскільки діяльність клубу заважає повноцінному відпочинку жителів прилеглих будинків та порушує їх право на тишу в нічний час", – йдеться у петиції.
Нагадаємо, що робота закладу пов’язана із родинним бізнесом Луцького міського голови Миколи Романюка. Можливо саме й тому, говорять обурені лучани, «Карабас Барабас» працює вночі попри висновки санепідемслужби, в яких задокументовано, що заклад функціонує з порушенням чинного законодавства.
Наразі петицію про закриття закладу підписали 24 особи із 300 необхідних. До кінця збору підписів залишилося 13 днів.
Підписати петицію можна ТУТ.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Підписати петицію можна ТУТ.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 39
АС
Показати IP
28 Січня 2016 11:12
Було Буратіно гарне і затишне, ненажерливий комсомолець-банкір настроів купу лайна з баром неяк ненажреться сволота все йому мало...Скоро подавиться і вмре коли будуть зносити "романюківську"архітектуру ще трохи і порвуть романюків причом прості смертні люди
калькулятор до АС
Показати IP
28 Січня 2016 18:34
Ще памятаю класні були дискотеки у буратіно
Васіліса
Показати IP
28 Січня 2016 11:19
Жаба - це страшна істота!
Мальвіна до Васіліса
Показати IP
28 Січня 2016 11:40
Та ні, просто нахабству деяких осіб немає меж. Невже життя так і не поставить їх на місце?..
Дьодік до Васіліса
Показати IP
28 Січня 2016 11:47
Так, захланність деяких жаб при владі просто вражає.
олег
Показати IP
28 Січня 2016 11:23
поки при владі романюк шалман буде працювати- треба йому і самому і з друзями побухати а головне - бізнес!
Хм
Показати IP
28 Січня 2016 11:57
Люди ну невже ви придурки,ну просто пишете таку дурницю,що на вуха не налазить! Хто в душі мене немає того я не задушу,от такий памятник є в Дубно, потрібно ще і в Луцьку поставити. Це памятник ЖАБИ!
лучани
Показати IP
28 Січня 2016 11:59
Шум на вулиц,це проблема поліції. Ригаловка не відповідає зате,що роблять клієнти на міських вулицях.
АС до лучани
Показати IP
28 Січня 2016 20:20
Шкода що поліція биків не стріляє, гуманізм шмальнули б разок в п'яного да так щоб обкакунявся, дивишся через місяць всіпянтчки німими стали б
ребятка
Показати IP
28 Січня 2016 12:35
нема до чого домахатись поліщукам і всім з вн.
Сучари
Показати IP
28 Січня 2016 13:52
Давайте поміняємося квартирами
Уго
Показати IP
28 Січня 2016 13:53
Самв вибрали тих,з ким вам погано.
пов’язана із родинним бізнесом Луцького міського голови Миколи Романюка@ Ось тут Вам підказка!!!!! На заклад так часто звертають увагу лише через політичні сутички, а не сльози сусідських бабульок!!!! Це було видно ще під час виборів коли було зняте відео проти Карабасу за підтримки фонду Палиці!!!
Сусідам з пластиковими вікнами, які повсюди, начхати на шум з закладу, якого й не чути! Це політика!!!
Тай до чого взагалі тут заклад, працівники,власники, якщо молодь не вміє відпочивати спокійно!! Їх і виховуйте!!
Лучанин
Показати IP
28 Січня 2016 16:01
Це пишуть завісники, яка вам різниця чи цей заклад працює чи ні, невже ви не були молоді і вам не хотілося погуляти, просто різниця в тому, що колись відпочивали по одному зараз по другому, то причому тут Карабас, чого ви пристали до Романюка, це мер з Великої букви
Ксюша
Показати IP
28 Січня 2016 16:05
Якщо всі працюють до 23.00, то всі, Карабас, що особливий.
Відповідь Ксюші
Показати IP
28 Січня 2016 16:56
Оце правильно, а то одні працюють другі не працюють, молодець
Кузькіна мать
Показати IP
28 Січня 2016 17:37
Лучани!!! Давайте не будемо! Вибори вже пройшли. Залиште того Романюка у спокої. Набридло вже.А інші заклади ви бачите, чи тільки Карабас????
АС до Кузькіна мать
Показати IP
28 Січня 2016 19:53
Інші заклади це інші,а цей комсомолець Романюк побудував спаскудив місто чим Буратіно погане було? Не треба нагадит,и усім містянам мов я тут бог
Кася
Показати IP
28 Січня 2016 17:37
Та то проблема не в Карабасі, проблема у людях і їх рівні культури. Нормальні люди вийшли з закладу і йдуть тихо собі, а є окремі клоуни, які кричать. Ними повинна наша нова патрульна поліція займатися. Хай борються з хуліганами, а не тільки водіїв штрафують. Легко зловити водія, бо машину не кине, а ти дожени тих придурків крикливих
АС до Кася
Показати IP
28 Січня 2016 19:57
Проблема у Романюку, Молодецець що там казати, це не той що наркоту продав винуватий,це наркотик злий... Почни думати головою, хоча мда чим там думати
Мирон
Показати IP
28 Січня 2016 17:37
Хороший заклад, є охорона, а те що робить народ на вулиці, то не їхні проблеми
Наташа до Мирон
Показати IP
28 Січня 2016 19:19
Такий хороший, як і його власники
Вася
Показати IP
28 Січня 2016 17:38
А хто сказав, що це відвідувачі Карабасу, може це просто перехожі стоять кричать?
Дуся
Показати IP
28 Січня 2016 17:41
Вибори закінчилися. Досить бруду і сварки. Давайте будемо культурно працювати і відпочивати. Багато молодих людей люблять посидіти в нічному клубі, то що їм іти в кущі.
Ас до Дуся
Показати IP
28 Січня 2016 20:14
Є Амстердам, Париж, Відень,Берлін там достойні нічні клуби і там крутий відпочинок,а генделик романюка це навіть не столовка це гадюшник нормальні люди туди не підуть тільки лохи з села які нічого не бачили
Пол
Показати IP
28 Січня 2016 18:43
Все правильно, чого пристали до цих клубів нічних, де молодь має відпочивати? На лавочках під дощем, хай поліція дивиться за порядками, а то таке враження, що дійсно їх створили тільки щоб авто штрафувати, нахєр ця поліція взагалі, пішком ходити і порушників штрафувати, а то як директора їздять і бензин палять, відстаньте від тих нічних закладів, молодь теж хоче відпочинку
* до Пол
Показати IP
28 Січня 2016 19:21
Молодь нехай відпочиває, читаючи книги
АС до Пол
Показати IP
28 Січня 2016 20:06
Да дійсно на*ер поліцію, не булоб поліціі я б ходив людей вбивав, а що в бога не вірю в пекло не попаду , в тюрму не сів би і в мене ніхто не пальнув от кльво було да? І ще таких як я чоловік з 500 було б ну як картінка? Пішов з хлібом,а тебе кнік! Радуйся що вона є,і повір краще ніж менти були
Правильно
Показати IP
28 Січня 2016 18:45
Це місто ціле і багато людей які хочуть гуляти, чого ви поносите одне і теж саме за ті клуби, чого ви до того Романюка пристали, зануди
АС до Правильно
Показати IP
28 Січня 2016 20:09
Тому що я хочу в затишне буратіно і таких як я 100 000 мешканців луцька ми його не просили перебудовувати, де лакомка, де словянький двір?
ех
Показати IP
28 Січня 2016 19:10
і пиво там лєве
Лучанин до ех
Показати IP
28 Січня 2016 21:21
то не пиво то моча я не раз казав шо таке людям не ллють тільки худобі
так само буде
Показати IP
28 Січня 2016 19:13
козюра напише без помилок по правильному і мерія прийме
Дима Литовченко
Показати IP
28 Січня 2016 20:19
Палиця ще не таке набудує.
ганна
Показати IP
28 Січня 2016 21:07
народна мудрість каже їй с*и в очі, а вона каже дощ іде ось це можна сказати про Романюка і Козюру. Але як би там не було вони живуть в достатку "харашо" можна сказати і проблеми простих міщан їх цікавлять хіба що в ракурсі...щоб ще урвати... це вони називають сімейним бізнесом. Скажу Вам, шановні жителі міста, що все залежить від нас. Поки ми самі не вичистимо всю погань... нічого не зміниться в нашому житті, а вони і дальше будуть жити "харашо".
Саша до ганна
Показати IP
29 Січня 2016 12:02
яким чином прості люди можуть позбутися злодіїв при владі? Тут куди не зайди в будь-яку держ. установу скрізь видно, що не живуть на одну зарплату . Причина в бездуховності народу. Людина, яка служить Богу не візьме того, що їй не належить. Саме з таких людей потрібно обирати мерів, губернаторів, президентів.
Мдаааа
Показати IP
29 Січня 2016 00:08
Ой , прям такі Лучани вимагають..ха-ха ... Та нехай всі заклади зроблять до 21:00 то проблем можеипоменшає. Більше спортивних гуртків відкривайте, басеїни нові будуйте. Про бари вони піклуються.небойсь дали відкат вже кому треба ось і вже хочуть завтра переіграти години відвідування. Про Техас та Шайбу ще незабудьте написати що Лучани теж вимагають довше щоб працював
Складається враження ніби до мера нема більш до чого достатись, лише через Карабас от пара у всіх і іде з вух!!!!!!!!!!
Молодь
Показати IP
1 Лютого 2016 23:06
Нічого поганого не має, в тому, щоб Карабас Барабас працював, це нормальний заклад, а людям щоб не зробив, завжди знайдеться людина якій щось не буде подобатися, КЛАСНИЙ ЗАКЛАД
Футболіст із Луцька вперше потрапив до заявки чинного чемпіона Німеччина на матч Бундесліги
Сьогодні 09:07
Сьогодні 09:07
Дитсадок на Волині відремонтують за 4,8 млн
Сьогодні 07:16
Сьогодні 07:16
Алкоголь забирає все більше життів: смертність через зловживання спиртним зросла вдвічі за 20 років
Сьогодні 06:20
Сьогодні 06:20
Учені знайшли найдавніший прямий доказ існування води на Марсі: він прилетів на Землю з космосу
Сьогодні 00:36
Сьогодні 00:36
Розвідка США розсекретила дані про вбивства опонентів Путіна, які він санкціонував, – Bloomberg
Сьогодні 00:16
Сьогодні 00:16
Заплатить 25 тисяч відшкодувань: за розбитий ніс лучанин отримав кримінальну справу