Лучанці, яка бореться з онкологією, потрібна допомога
Лучанка Вікторія Романюк, яка бореться з важкою онкологією, потребує допомоги. Небайдужих волинян просять допомогти, - про це повідомляє Дмитро Глазунов.
"Чужої біди не буває. Це лучанка - Вікторія Романюк. Їй усього 44. Прекрасна людина і справжня патріотка, допомагала нашим хлопцям на передовій. Сьогодні біда у неї-важка онкологія, операція в Києві. Вона продала свій маленький бізнес, але коштів не вистачає. Допомагаю сам і прошу відгукнутися небайдужих", - йдеться у повідомленні.
Усі небайдужі, які хочуть допомогти, можуть перераховувати кошти на картку Приватбанка 5168 7573 0795 5981
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
"Чужої біди не буває. Це лучанка - Вікторія Романюк. Їй усього 44. Прекрасна людина і справжня патріотка, допомагала нашим хлопцям на передовій. Сьогодні біда у неї-важка онкологія, операція в Києві. Вона продала свій маленький бізнес, але коштів не вистачає. Допомагаю сам і прошу відгукнутися небайдужих", - йдеться у повідомленні.
Усі небайдужі, які хочуть допомогти, можуть перераховувати кошти на картку Приватбанка 5168 7573 0795 5981
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
У Росії почали блокувати захищений месенджер Signal
Сьогодні 17:22
Сьогодні 17:22
Волинських будівельників привітали з професійним святом
Сьогодні 16:14
Сьогодні 16:14
У постачальника продуктів для Міноборони вилучили понад €4,7 мільйона «чорної» готівки
Сьогодні 15:41
Сьогодні 15:41
На Сумщині загинув молодий майор з Волині Борис Степанюк
Сьогодні 15:25
Сьогодні 15:25
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.