Лучан кличуть провідати бійців у госпіталі
![](/resize/450x323/r/files/news/2016/03-03/181332/1415018616.jpg)
Завітайте до військових у Волинському обласному госпіталі інвалідів війни - з таким проханням до усіх небайдужих волинян звертаються волонтери, - йдеться на сторінці «Меценати для солдата» у Facebook.
Сьогодні, 3 березня, о 18:00 волонтери відвідають військових, які лікуються в Обласному госпіталі інвалідів війни, що на вулиці Стефаника, 3 а у Луцьку.
«Друзі – завтра команда МдС (меценати для солдати,- ред.) йде провідати у шпиталі (на Кічкарівці) наших хлопців. Їх там - 36 осіб. Ми вже організовуємо зусиллями наших меценатів торт, піци, каву та напої! Ще буде кілька міні-сюрпризів для бійців, які ми на разі тримаємо в таємниці», – йдеться у дописі.
Активісти закликають усіх, хто має якісь ідеї щодо відвідин, дзвонити після 17:00 за номером: +38 050 973 44 84.
«Якщо хтось бажає долучитись до нас і поспілкуватись з бійцями – теж ласкаво просимо, але попередньо зв’яжіться з нами, аби усі деталі узгодити (до 10 осіб)», – наголошують волонтери.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Сьогодні, 3 березня, о 18:00 волонтери відвідають військових, які лікуються в Обласному госпіталі інвалідів війни, що на вулиці Стефаника, 3 а у Луцьку.
«Друзі – завтра команда МдС (меценати для солдати,- ред.) йде провідати у шпиталі (на Кічкарівці) наших хлопців. Їх там - 36 осіб. Ми вже організовуємо зусиллями наших меценатів торт, піци, каву та напої! Ще буде кілька міні-сюрпризів для бійців, які ми на разі тримаємо в таємниці», – йдеться у дописі.
Активісти закликають усіх, хто має якісь ідеї щодо відвідин, дзвонити після 17:00 за номером: +38 050 973 44 84.
«Якщо хтось бажає долучитись до нас і поспілкуватись з бійцями – теж ласкаво просимо, але попередньо зв’яжіться з нами, аби усі деталі узгодити (до 10 осіб)», – наголошують волонтери.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Чотири педагогині з Волині стали переможницями Всеукраїнського конкурсу «Джерело творчості»
Сьогодні 22:11
Сьогодні 22:11
«Вони не знають російської мови, не розуміють один одного», – військовий з Луцька про найманців в армії РФ
Сьогодні 21:53
Сьогодні 21:53
Завтра у Ковелі частина будинків буде без газу
Сьогодні 21:18
Сьогодні 21:18
Помилка у прізвищі: у сільраді на Волині відреагували на скандал із перейменуванням вулиці на честь Ізидори Косач
Сьогодні 20:21
Сьогодні 20:21
Графік вимкнення електроенергії на Волині 25 липня
Сьогодні 20:02
Сьогодні 20:02