Люди з інвалідністю вийшли на Хрещатик на Марш миру
![](/resize/450x290/r/files/news/2014/09-28/131590/7uy.jpeg)
Люди з інвалідністю вийшли на Марш миру в Києві. Вперше за історію України така вличезна кількість людей з особливими потребами зібралася на Хрещатику, -
Так, 27 вересня у Києві люди з особливими потребами пройшлися "Маршем миру" Хрещатиком. Вони просили об’єднану Європу тиснути на Росію, щоби зупинити війну на Сході, через яку гинуть і залишаються інвалідами сотні молодих українців, йдеться в сюжеті ТСН. Ця акція ще й на підтримку бійців АТО, які повернулися з війни без рук і ніг. Це вперше за історію України така кількість людей з особливими потребами зібралася на Хрещатику. Спинальники, незрячі, інваліди по слуху. Люди з різними вадами хочуть, щоб їх почув світ. Вони просять зупинити війну, яка калічить сотні українців.
Ця хода ще й спосіб сказати військовим, які повернулись зі сходу інвалідами, що життя попри все тільки починається. Головне - не падати духом.
Мирну ходу очолює легендарна лижниця і біатлоністка Людмила Павленко. Це вона на початку російської агресії, на закритті параолімпіади в Сочі вийшла з написом "Мир". Російські правоохоронці намагалися зірвати цей напис і український вінок. Успішна спортсменка нині хоче сказати хлопцям, які через війну стали інвалідами, що усі перешкоди реально подолати.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Так, 27 вересня у Києві люди з особливими потребами пройшлися "Маршем миру" Хрещатиком. Вони просили об’єднану Європу тиснути на Росію, щоби зупинити війну на Сході, через яку гинуть і залишаються інвалідами сотні молодих українців, йдеться в сюжеті ТСН. Ця акція ще й на підтримку бійців АТО, які повернулися з війни без рук і ніг. Це вперше за історію України така кількість людей з особливими потребами зібралася на Хрещатику. Спинальники, незрячі, інваліди по слуху. Люди з різними вадами хочуть, щоб їх почув світ. Вони просять зупинити війну, яка калічить сотні українців.
Ця хода ще й спосіб сказати військовим, які повернулись зі сходу інвалідами, що життя попри все тільки починається. Головне - не падати духом.
Мирну ходу очолює легендарна лижниця і біатлоністка Людмила Павленко. Це вона на початку російської агресії, на закритті параолімпіади в Сочі вийшла з написом "Мир". Російські правоохоронці намагалися зірвати цей напис і український вінок. Успішна спортсменка нині хоче сказати хлопцям, які через війну стали інвалідами, що усі перешкоди реально подолати.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Біля берегів Швеції знайшли затонулий вітрильник ХІХ століття, а в ньому – 100 пляшок дорогого шампанського
Сьогодні 00:20
Сьогодні 00:20
28 липня: свята, події, факти. День працівників торгівлі в Україні, Волинським Новинам – 16 років
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
У Луцьку на Яровиці п’яний водій в’їхав у маршрутку: як його покарали![](/public/images/logo.png)
27 Липня 2024 23:36
![](/public/images/logo.png)
27 Липня 2024 23:36
На Одещині чоловік потрапив до реанімації через укус павука
27 Липня 2024 23:08
27 Липня 2024 23:08
«Укрпошта» випустила марку на честь Ірини Фаріон
27 Липня 2024 22:40
27 Липня 2024 22:40
У Луцьку – літературно-мистецький фестиваль «Фронтера». День перший: як це було
27 Липня 2024 22:12
27 Липня 2024 22:12
Один у Самарі, два під Москвою: в Росії згоріли три гелікоптери
27 Липня 2024 21:44
27 Липня 2024 21:44
Змінила білий халат на піксель: історія фельдшерки Хуліганки зі сталевої сотки
27 Липня 2024 21:16
27 Липня 2024 21:16
На Харківщині загинув Герой з Камінь-Каширщини Олександр Романович
27 Липня 2024 20:48
27 Липня 2024 20:48
На Світязі втопилася жінка. Оновлено
27 Липня 2024 20:20
27 Липня 2024 20:20