Лавки луцького парку прикрасять боковинами з логотипом міста
![](/resize/450x337/r/files/news/2017/08-09/224189/20664117_1529201580478841_4675201824460438362_n.jpg)
Боковини лавок з логотипом Луцька та красивим дизайном скоро можна буде побачити у центральному парку міста.
Про це на своїй сторінці у Фейсбуці написав радник Луцького міського голови Ігор Поліщук.
«Накінець приїхали боковини лавочок з логотипом міста та унікальним дизайном, розробленим на наше замовлення. Скоро в центральному парку», - йдеться у дописі Поліщука.
Нагадаємо, задля комфорту лучан старі лавки у Центральному парку культури і відпочинку імені Лесі Українки в Луцьку замінять на нові. Окрім того, при вході у відпочинкову зону облаштують нову сцену.
Як розповіла начальник управління фінансів та бюджету міськради Лілія Єлова, на нові лавки з міського бюджету передбачається 200 тисяч гривень.
Своєю чергою, заступник Луцького міського голови Костянтин Петрочук повідомив, що вага однієї буде близько 250 кілограмів. А це, своєю чергою, унеможливить крадіжку та псування конструкції. Нагадаємо, у березні цього року невідомі намагалися понівечити лавки у парку: позривали їх із місця, поперекидали та намагалися зламати.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це на своїй сторінці у Фейсбуці написав радник Луцького міського голови Ігор Поліщук.
«Накінець приїхали боковини лавочок з логотипом міста та унікальним дизайном, розробленим на наше замовлення. Скоро в центральному парку», - йдеться у дописі Поліщука.
Нагадаємо, задля комфорту лучан старі лавки у Центральному парку культури і відпочинку імені Лесі Українки в Луцьку замінять на нові. Окрім того, при вході у відпочинкову зону облаштують нову сцену.
Як розповіла начальник управління фінансів та бюджету міськради Лілія Єлова, на нові лавки з міського бюджету передбачається 200 тисяч гривень.
Своєю чергою, заступник Луцького міського голови Костянтин Петрочук повідомив, що вага однієї буде близько 250 кілограмів. А це, своєю чергою, унеможливить крадіжку та псування конструкції. Нагадаємо, у березні цього року невідомі намагалися понівечити лавки у парку: позривали їх із місця, поперекидали та намагалися зламати.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 2
![](/public/images/user_no_foto.png?1721737398)
МІша
Показати IP
9 Серпня 2017 19:44
200 тисяч гривень на лавки , а з крану де гаряча вода , тече холодна
![](/public/images/user_no_foto.png?1721737398)
я
Показати IP
9 Серпня 2017 19:44
Це не логотип, це герб міста. Це абсолютно різні речі.
У ВР заблокували трибуну, вимагали заборонити УПЦ МП
Сьогодні 15:20
Сьогодні 15:20
У Володимирі презентували Місцевий план управління відходами
Сьогодні 14:47
Сьогодні 14:47
Луцька міська рада та благодійний фонд «АНГАР. Україна» підписали Меморандум про співпрацю
Сьогодні 14:30
Сьогодні 14:30
У Луцьку попрощалися з Героєм Миколою Сищиком
Сьогодні 14:14
Сьогодні 14:14
Рада продовжила воєнний стан та мобілізацію до 9 листопада
Сьогодні 13:23
Сьогодні 13:23
У Луцьку водій вчинив ДТП й утік. Його спіймали пʼяним
Сьогодні 12:33
Сьогодні 12:33
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.