Крик душі: опублікували відео про прозріння жителів Донбасу
У мережі з'явилося відео з жителями Донбасу, які звертаються до української влади з проханням забезпечити трансляцію в регіоні національних телеканалів.
Крім того, люди висловлюють своє обурення повсюдною присутністю там російських ЗМІ. Як повідомляє Обозреватель, відповідний ролик опублікував користувач Михайло Журналіст на своїй сторінці у Facebook.
"Українське телебачення, чому його немає в Красногорівці? Я вас дуже прошу, люди добрі, поверніть нам "5 канал","1+1","Інтер", будь-який канал, дайте нам хоч три. Чому ми повинні слухати це лайно, яке вигрібає Росія на нашу неньку? Ми патріоти", - говорить головна героїня ролика, що стоїть перед групою активістів із українським прапором.
У свою чергу, автор поста зазначає, що дане відео є криком душі людей, яких протягом довгих років гіпнотизували пропагандою росіяни і деякі представники української влади з проросійською налаштованістю.
"Це відео для тих, хто говорить: "Яка різниця, якою мовою говорити?" Це відео про тих людей, які живуть за три кілометри від Донецька і хочуть українську мову, школу, телебачення, газети. А їм цього не дають", - обурився журналіст і закликав усіх подарувати жителям Донеччини та Луганщини українську Україну.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Крім того, люди висловлюють своє обурення повсюдною присутністю там російських ЗМІ. Як повідомляє Обозреватель, відповідний ролик опублікував користувач Михайло Журналіст на своїй сторінці у Facebook.
"Українське телебачення, чому його немає в Красногорівці? Я вас дуже прошу, люди добрі, поверніть нам "5 канал","1+1","Інтер", будь-який канал, дайте нам хоч три. Чому ми повинні слухати це лайно, яке вигрібає Росія на нашу неньку? Ми патріоти", - говорить головна героїня ролика, що стоїть перед групою активістів із українським прапором.
У свою чергу, автор поста зазначає, що дане відео є криком душі людей, яких протягом довгих років гіпнотизували пропагандою росіяни і деякі представники української влади з проросійською налаштованістю.
"Це відео для тих, хто говорить: "Яка різниця, якою мовою говорити?" Це відео про тих людей, які живуть за три кілометри від Донецька і хочуть українську мову, школу, телебачення, газети. А їм цього не дають", - обурився журналіст і закликав усіх подарувати жителям Донеччини та Луганщини українську Україну.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Понад 200 пляшок самогону та бочка спирту: у Луцьку оштрафували чоловіка, який виготовляв алкоголь![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 22:33
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 22:33
На війні загинув військовий з Волині Олексій Додік
Сьогодні 21:36
Сьогодні 21:36
Відпочивальники на Пісочному дістали з озера тіло волинянина
Сьогодні 20:42
Сьогодні 20:42
На Волині провели в останню путь Героя Степана Васюхника
Сьогодні 20:13
Сьогодні 20:13
У Великій Британії спалахнули протести ультраправих, які обернулися сутичками і підпалами
Сьогодні 19:45
Сьогодні 19:45
У Горохові поховали Захисника України Дмитра Міцевського
Сьогодні 19:16
Сьогодні 19:16
Зеленський презентував винищувачі F-16 в українському небі
Сьогодні 18:47
Сьогодні 18:47
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.