Ковель став столицею на 4 дні. ВІДЕО
![](/resize/450x259/r/files/news/2013/06-18/43763-1u.jpg)
Протягом чотирьох днів Ковель був столицею веслування. 32 команди-учасниці з усіх областей України, АР Крим, Києва та Севастополя вийшли на старт відкритого чемпіонату України з веслування на байдарках і каное серед юнаків, дівчат та підлітків. Цьогорічний турнір у Ковелі став наймасовішим,- йдеться у сюжеті Телецентру Ковель.
Своє високе реноме на змаганнях підтвердила волинська школа веслування. Серед призерів турніру — каноїсти Олександра Вознюк, Віктор Свиридюк та Назар Остапчук. А 16-річний ковельчанин Ярослав Гаврилюк фінішував другим у каное-одиночці, а разом з друзями — Сергієм Семенюком, Віктором Свиридюком та Богданом Чабаном двічі переміг у «четвірці» на дистанціях 500 та 1000 метрів.
Ковельська вода стала успішною і для тернополянина Сергія Тарнацького, який виграв усі заїзди каноїстів в одиночному розряді. У командному заліку збірна Волині посіла почесне четверте місце. Серед призерів чемпіонату - команди Херсонської (бронза) та Одеської областей (срібло). А найбільше залікових балів набрали веслувальники команди-переможниці турніру — збірної Львівської області.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Своє високе реноме на змаганнях підтвердила волинська школа веслування. Серед призерів турніру — каноїсти Олександра Вознюк, Віктор Свиридюк та Назар Остапчук. А 16-річний ковельчанин Ярослав Гаврилюк фінішував другим у каное-одиночці, а разом з друзями — Сергієм Семенюком, Віктором Свиридюком та Богданом Чабаном двічі переміг у «четвірці» на дистанціях 500 та 1000 метрів.
Ковельська вода стала успішною і для тернополянина Сергія Тарнацького, який виграв усі заїзди каноїстів в одиночному розряді. У командному заліку збірна Волині посіла почесне четверте місце. Серед призерів чемпіонату - команди Херсонської (бронза) та Одеської областей (срібло). А найбільше залікових балів набрали веслувальники команди-переможниці турніру — збірної Львівської області.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
На Волині зростають надходження з плати за землю
Сьогодні 07:16
Сьогодні 07:16
В Україні стрімко падають ціни на цибулю
Сьогодні 06:48
Сьогодні 06:48
На Волині більшає хворих на COVID-19. Новий штам поширюється швидше й уникає імунної відповіді
Сьогодні 06:20
Сьогодні 06:20
Учені визначили вік, коли людський організм починає старіти
Сьогодні 00:15
Сьогодні 00:15
У Новій Зеландії благодійники випадково роздали сотням людей цукерки зі смертельним наркотиком
15 Серпня 2024 23:42
15 Серпня 2024 23:42
Померла зірка фільму «Щоденник пам'яті» Джина Роулендс
15 Серпня 2024 23:24
15 Серпня 2024 23:24
«У всьому винні американці»: Лукашенко хоче, щоб всі сіли за стіл переговорів і закінчили «драчку»
15 Серпня 2024 23:06
15 Серпня 2024 23:06
Чоловіка затиснуло в салоні: у Луцьку – ДТП на Полонківській
15 Серпня 2024 22:47
15 Серпня 2024 22:47
Гральний бізнес процвітає: в Україні прикрили понад 200 нелегальних ігрових залів
15 Серпня 2024 22:29
15 Серпня 2024 22:29
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.