«Ковель» став жовто-блакитним
В’їзний знак у Ковель розфарбували в синьо-жовті кольори, - повідомили у прес-службі Ковельської районної ради.
Як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини, в єдиному стилі пофарбовані і в’їзні знаки інших волинських міст.
22 травня в день перепоховання праху Тараса Григоровича Шевченка на Чернечій горі в Каневі молодіжну акцію під назвою «Єдиний прапор – єдина Україна», яка крокує нині багатьма містами нашої держави, підтримали молоді активісти Ковельщині.
Під керівництвом директора загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів села Дубове Наталії Тхоржевської учні випускних класів цієї школи синьо-жовтими фарбами розмалювали дорожній знак «Ковель», що знаходиться на вулиці Брестській. Молодь за власні кошти закупила фарбу та пензлі. За кілька годин в’їзний знак у місто замайорів у кольорах державного прапора України. І хоча такі дії вважаються дрібним хуліганством, вони знайшли активну підтримку громадськості та районної влади. Під час роботи активістів підбадьорювали звичайні перехожі та водії, які сигналили, проїжджаючи повз. Позитивно схвалили дії молодих активістів і керівництво та окремі депутати Ковельської районної ради.
Це перший випадок, коли школярі Ковельського району у такий оригінальний спосіб продемонстрували свій патріотизм. Раніше жителі Ковельщини активно підтримували єдність України беручи участь у молодіжних акціях, які організовували студенти Ковельських навчальних закладів професійного спрямування.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини, в єдиному стилі пофарбовані і в’їзні знаки інших волинських міст.
22 травня в день перепоховання праху Тараса Григоровича Шевченка на Чернечій горі в Каневі молодіжну акцію під назвою «Єдиний прапор – єдина Україна», яка крокує нині багатьма містами нашої держави, підтримали молоді активісти Ковельщині.
Під керівництвом директора загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів села Дубове Наталії Тхоржевської учні випускних класів цієї школи синьо-жовтими фарбами розмалювали дорожній знак «Ковель», що знаходиться на вулиці Брестській. Молодь за власні кошти закупила фарбу та пензлі. За кілька годин в’їзний знак у місто замайорів у кольорах державного прапора України. І хоча такі дії вважаються дрібним хуліганством, вони знайшли активну підтримку громадськості та районної влади. Під час роботи активістів підбадьорювали звичайні перехожі та водії, які сигналили, проїжджаючи повз. Позитивно схвалили дії молодих активістів і керівництво та окремі депутати Ковельської районної ради.
Це перший випадок, коли школярі Ковельського району у такий оригінальний спосіб продемонстрували свій патріотизм. Раніше жителі Ковельщини активно підтримували єдність України беручи участь у молодіжних акціях, які організовували студенти Ковельських навчальних закладів професійного спрямування.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 2
![](/public/images/user_no_foto.png?1721971364)
Анонім
Показати IP
27 Травня 2014 16:53
Закон як дишло.
![](/public/images/user_no_foto.png?1721971364)
ромка
Показати IP
27 Травня 2014 23:16
красиво.но быле якось гарныше
В Україну не повернулися понад 20 водіїв підприємства, які виїхали з дозволу Волинської ОВА
Сьогодні 08:10
Сьогодні 08:10
Нацбанк назвав банкноти, які підробляють найчастіше
Сьогодні 07:41
Сьогодні 07:41
На Волині спрощенці додали до бюджету 734 мільйони гривень
Сьогодні 06:44
Сьогодні 06:44
В Україні подорожчали кавуни
Сьогодні 06:16
Сьогодні 06:16
Не пішов на пенсію через нудьгу: в США 94-річного чоловіка визнали найстарішим водієм автобуса у світі
Сьогодні 00:36
Сьогодні 00:36
26 липня: свята, події, факти. Горохів отримав Магдебурзьке право та День парашутиста
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
Землю накриє подвійний метеоритний дощ: коли та як дивитися
25 Липня 2024 23:46
25 Липня 2024 23:46
«Це диво, такого ніде на планеті немає»: у Каховському водосховищі вирує життя, – The Guardian
25 Липня 2024 23:29
25 Липня 2024 23:29
На Волині громади залучили понад 1,5 млн грн туристичного збору
25 Липня 2024 23:11
25 Липня 2024 23:11
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.