USD 41.15 41.55
  • USD 41.15 41.55
  • EUR 41.35 41.70
  • PLN 10.30 10.60

Кого автомайданівці Волині вважають зрадниками

30 Березня 2014 15:00
Боротьбу нової влади з активістами Євромайдану та пасивність громадян зрадою вважають автомайданівці.

Про це йшлося під час Народного віча, що відбулося 30 березня на Театральному майдані у Луцьку.

Керівник штабу Автомайдану Ігор Оборонов зачитав звернення Автомайдану у зв’язку із останніми подіями. Віче цього разу відбувалося під гаслом «Зраді - стоп», тож теза про зрадників стала основною у зверненні.

«Сьогодні ми розуміємо, що жоден злочинець з банди Януковича не заарештований – це зрада. Ми розуміємо, що те, що Крим здали без бою – теж зрада, і боротьба нової влади з активістами Майдану – зрада», - заявив Оборонов.

З його слів, влада нас зраджує, тому що ми самі даємо привід для цього, адже, вв’язавшись у бійку, не можна показувати слабкість.

«Минуло 40 днів від дати загибелі Небесної Сотні. Ці люди загинули по-справжньому, на 100%. Не буває мертвих на 25, 50 чи 75%. Ці люди пішли, бажаючи змінити Україну, змінити її кардинально, а не на 25, 50 чи 75%. А ми, хто лишився тут, живі, тепер їхні боржники», - зазначив активіст.

На його думку, якщо ті, хто лишився, проявлять слабкість, мобілізуються не на 100%, це буде зрадою. Наш борг загиблим – продовжувати боротися, не розходитися, не розчаровуватися та не чекати, що хтось за нас зробить нашу роботу, - вважає Ігор Оборонов.



Він наголосив, що зброя є у кожного своя. Це – час, гроші, авто, бізнес, талант та здібності, молитва. А той солдат, який на полі бою кидає свою зброю – зрадник. Таким чином, той, хто сьогодні не повністю використовує свої можливості – зрадник. Також зрадниками назвали тих, хто шукає особисту вигоду в тому, що зараз відбувається з Україною.

Від імені автомайданівців громаду просять не опускати руки, не очікувати «манни небесної». На думку активістів, зміна одного режиму на інший – не революція. Завдання революції – зміна механізму державної влади. Методи – люстрація та самоуправління на місцях.

Ігор Оборонов зазначив, що ми повинні відстояти право призначати керівників районів та губернаторів, контролювати їхню роботу та відкликати з посади.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 28
Анонім Показати IP 30 Березня 2014 15:24
Як при Сталіні, тим хто відступав стріляли в спину своїж.
304 до Анонім Показати IP 30 Березня 2014 18:15
йолопы при чем тут "зрада" мы вас никогда и не поддерживали,а если у вас наконец прозрение то нечего на зеркало пенять
відповідь до 304 Показати IP 30 Березня 2014 21:26
304 в криму видають паспорта.вам туда
оля до Анонім Показати IP 30 Березня 2014 21:21
Боротися необхідно на сході і півдні України. А не декларувати свої наміри перед сотнею учасників віче. Через таких новоспечених чудаків лучани перестають ходити на віче.
мвс до Анонім Показати IP 30 Березня 2014 21:24
Почніть ще одну революцію дайте підставу Путіну ввести свої війска, побачу де ви будете сцик-та
знаюча Показати IP 30 Березня 2014 15:34
Ось ваші "херої", ось до кого притензії пред'являйте: "На Закарпатті правоохоронці розслідують крадіжку історичних картин та ікон, які охороняв "Правий сектор" http://www.unn.com.ua/uk/news/1323980-na-zakarpatti-pravookhorontsi-rozsliduyut-kradizhku-istorichnikh-kartin-ta-ikon-yaki-okhoronyav-praviy-sektor А ще багато хто з Автомайдану і тій-же Самооборони, в свій час, що у Києві, що у Луцьку, передягались і були у лавах "Правого сектору", так що не треба ла-ла-бла-бла - ви всі там "хороші" і все руйнуєте!!! Одні й ті ж самі люди, тільки під різними "стягами" і обмінюються формою коли треба. Досить вже людей дурити!!!
ВОНО до знаюча Показати IP 30 Березня 2014 15:41
а вкрали вони їх в честних меценатів типу Шуфрича, Януковича та Табачника котрі тисячами років збирали гроші на їх придбання
правда до ВОНО Показати IP 30 Березня 2014 15:49
Ага! Значить такі дії підтримуєш? То шо ваша шобла собі дозволяє?! Немає значення в кого - це приватна власність! Що за дикуни-Мауглі? Є суд - передайте, продайте, направте кошти нужденним, а красти?! Це взагалі варвари з прикриттям "благих" дій! У тюрьмі місце вашим Ярошам, Данильчукам і Ко. Ви це все породили! Хоч вами можуть і прикриватись, але лише ВИ винні у тому, що такий безлад!!!
ВОНО до правда Показати IP 30 Березня 2014 15:54
проолігархічних ботів зразу видно, слина аж бризже від гавкання на захист господарів, а за це вам заплатять .І тільки пропаде потреба в ваших послугах тут же звільнять
я до ВОНО Показати IP 30 Березня 2014 15:59
Відразу видно, що "ВОНО" - це щось незрозуміле і навіть без натяку на щось конкретне!:)))
Лучанин до я Показати IP 30 Березня 2014 16:40
та "Воно" і по житті "Воно", і не риба і не м'ясо. А злодій повинен сидіти в тюрмі. Цікава ситуація злодії в законі вкрали, а потім злодюжки -шістки з ПС у цих злодіїв в законі також вкрали. Нічого, скоро їх всіх зачистять цих ПС. Не дарма Руденко просить батьків не пускати своїх дітей до участі в масових акціях з ПС.
селянин Показати IP 30 Березня 2014 15:41
Слухачі - одні пенсіонери та нероби! Погода гарна, то йдіть картоплю садіть, щоб було що людям їсти, вже надоїло на ваші хороводи дивитись і нудить слухати весь цей брєд! До політиків ніякої довіри і віри!!! Самі якщо не посіємо, не зберемо - ніхто нас не накормить, а вони, політики і горлопани сцен майданів, ще самі їсти хочуть і звернуться потім до людей села! Нема що слухати тих бовтунів - працювати треба!!!
ВОНО до селянин Показати IP 30 Березня 2014 15:42
ану бігом на город нероба
Сергій до селянин Показати IP 30 Березня 2014 21:33
щоб інша краіна не зібрала що посіете...
заборона Показати IP 30 Березня 2014 15:44
Оборонов! Йди поля борони і "обороняй"! Досить маячню зі сцени молотити!!!
Москаль Показати IP 30 Березня 2014 16:07
Лежат в помойке кусок туалетной бумаги с коричневым пятном, зубочистка с присохшим куском мяса и использованный презик и бубнят: "Нас использовали! Нас предали! Измена!" Так и майданутые. Ребята, поймите, вас для того и вытащили, чтоб одноразово использовать. А вы на что расчитывали-то? Вы сыграли свои роли, валите со сцены. Потому что когда вы окончательно всех зае..ете, вас с этой сцены скинут и будет вам очень больно. Так что валите обратно к своему пиву и телевизору, пока не поздно, не осложняйте себе жизнь.
ВОНО до Москаль Показати IP 30 Березня 2014 16:13
грубо але правдиво, ці кляті автомайданівці мішають багатьом. Особливо мішають ГАІ збирати дань на дорогах. Сімї гайців вже нервують, як далі жити питають???? невже на зарплату прийдеться
Москаль до ВОНО Показати IP 30 Березня 2014 16:28
Чето я про ГАИ ни слова тут не прочитал. Зато про революцию-да, про изменение механизма государственной власти-да. Робингуды хр..новы...
304 до Москаль Показати IP 30 Березня 2014 18:19
+100
Наталія Показати IP 30 Березня 2014 18:26
хлопці ми готуємось до виборів, і зовсім ваші дії не підтримуєм. ми дійсно хочемо нову країну, а не одного багатого бандюка позбулися, а взамін получили бідних бандюків, які вирішили начинати збагачуватись. Ні, ви не герої, ви рекетири.
Анонім до Наталія Показати IP 30 Березня 2014 20:23
Тобі це не нагадує 1917-й рік? Історія повторюється з певною циклічністю. Тільки тепер народ цього не допустить.
титушко до Наталія Показати IP 31 Березня 2014 02:36
73-я статья конституции Украины.почитай на досуге
ВІЙСЬКОВІ ЧАСТИНИ ПО Показати IP 30 Березня 2014 19:48
На відновлення військової техніки Військового аеродрому у Луцьку та 51-шої механізованої бригади у Володимирі-Волинську потрібна допомога робочою силою, запасними частинами і коштами! Як можна долучитися до важливої справи і допомогти у відновленні військової техніки: 1. Прийти (приїхати) і безпосередньо допомогти у ремонті техніки своїми руками (або надати своїх працівників відповідного профілю). 2. Передати запасні частини чи матеріали, потреба у яких досить нагальна. 3. Переказати кошти. 4. Взятися за ремонт вузлів та агрегатів на своїх виробничих базах, СТО. 5. Поширювати інформацію про роботу з відновлення техніки у соц мережах, з допомогою електронної пошти, у приватних розмовах. Активісти-організатори зайняті, тому на Інтернет у них просто не вистачає часу. 6. Залучити журналістів, аби вони підготували і поширювали у місцевих ЗМІ сюжети і замітки. Це дуже важливо, оскільки чоловіки з "золотими руками" переважно далекі від Інтернету і лише так вони зможуть дізнатися про потребу у їх допомозі. 7. Надати допомогу транспортом (для довезення матеріалів, механіків, електриків з інших міст). 8. Надати іншу допомогу з власної ініціативи. Усі пропозиції надавайте безпосередьо координаторам. 1. Костянтин Зінкевич 067-71-90-843, Роман Мартинюк 098-19-75-808 2. Фальчук Александра Ивановна, тел. 0661126243
ЧАВО до ВІЙСЬКОВІ ЧАСТИНИ ПО Показати IP 30 Березня 2014 20:22
Зараз нарию для вас телефон "координаторів" Турчинова, Яценюка, Парубія... дзвоніть!:)))
Анонім до ВІЙСЬКОВІ ЧАСТИНИ ПО Показати IP 30 Березня 2014 20:58
Фиг! Хватит кормить дармоедов
7777 Показати IP 30 Березня 2014 23:10
Клоуни вони нерозуміють ,що їх час закінчився чекають пока по одному будуть прибирати бандюганів і злодюг і куди дивиться ДАІ більша половина автомобілів у них крадені.
Мудрий Показати IP 31 Березня 2014 09:43
Ха-ха, а Ярош на машинах бандюковичів розїзжає, і ще одне-чому з правого сектору ніхто не загинув? То мотайте на вус-бандити-злодіякі не кращі за попередніх-знову народ розвели-треба ще одну революцію!
Вася Показати IP 31 Березня 2014 11:00
Читай класика "якщо уряд не влаштовує народ, уряд шукає інший народ". Якщо ти декларуєш, що "Боротьбу нової влади з активістами Євромайдану та пасивність громадян зрадою вважають автомайданівці." шукай інших громадян. Громадяни пасивні до тебе.