USD 41.20 41.50
  • USD 41.20 41.50
  • EUR 41.20 41.60
  • PLN 10.35 10.53

Клієнтуру «Карабаса» в центрі Луцька не втихомирити?

19 Листопада 2014 11:39
Мешканці Луцька скаржаться на свавілля бізнесменів, а міськрада, замість вирішення проблем, закриває на це очі. Про це пише у соцмережі Фейсбук Богдан Климчук.

Так, вчора, 18 листопада, до активістів вчергове звернулись мешканці будинку №23, 25 на вулиці Винниченка із скаргою на роботу закладу «Карабас-Барабас», що у торговому центрі «Буратіно».

З їх слів, відвідувачі цього закладу постійно порушують тишу, влаштовують бійки та лишають під їх вікнами сечу і рвотні маси. Активісти знову виїжджали «утихомирювати» клієнтуру цього бару. Як каже Климчук, свого часу начальник луцької міліції Ігор Муковоз аргументував, мовляв, продовження режиму роботи сприятиме збільшенню надходжень податків.

«На жаль, мер і його зами теж не розуміють, або не бажають розуміти наслідків роботи таких забігайлівок.
Усі ми безумовно - за збільшення надходжень в бюджет міста, але не за рахунок недоспаних ночей заручників отаких недолугих рішень міськвиконкому» - резюмує активіст.

Нагадаємо, про те, що лучани не можуть нормально спати вночі та бояться йти ввечері додому, бо під вікнами щодня збираються юрби молодиків напідпитку, які курять, лаються й ведуть себе агресивно, редакція повідомляла ще 27-го січня 2014-го року.
З того часу мешканці ведуть «переписку» з органами влади різних рівнів, але поки не досягли того, аби роботу пивоварні обмежили до 23.00.

Варто зауважити, що «Карабас Барабас» знаходиться в ТЦ «Буратіно», співзасновником якого є Володимир Романюк - син чинного мера Миколи Романюка. Окрім того, під час будівництва торгового центру, неодноразово були нарікання лучан на порушення будівельних норм.

Окрім того, відео нічних гулянь під «Карабасом» нещодавно надійшло на скриньку Інформаційного агентства Волинські Новини.

Обережно! Відео містить не цензурну лексику. Зйомку зробили мешканці.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 54
245 Показати IP 19 Листопада 2014 11:43
Ви ще довго будете тільки бумажки писати а робити нічого не робите
Лучанин до 245 Показати IP 19 Листопада 2014 15:04
Таке виховання у нашої молоді. Що породили, те і маємо. І Карабас тут ні до чого. Це в нашому місці повсюди
екскурсовод до 245 Показати IP 19 Листопада 2014 17:00
Раніше беркут постійно патрулював в таках місцях, але якесь гі*но його розпустило!
777 Показати IP 19 Листопада 2014 11:48
Закрити!!!
Всезнайко до 777 Показати IP 19 Листопада 2014 12:05
Краще спалити...
ВОНО до Всезнайко Показати IP 19 Листопада 2014 12:48
а потім закрити? чи може навпаки
norm до ВОНО Показати IP 19 Листопада 2014 20:27
ні, нормально так
Карабас до Всезнайко Показати IP 19 Листопада 2014 16:46
Свою хату (домівку) спали розумнику
Петро Показати IP 19 Листопада 2014 11:52
Це така влада і так в місті в нас гарно і безчпечно. Всі за спорт але вночі всі пиячять курять і так далі. Мер міста мовчить і його заступники. дивно !!! треба гостям міста це показувати а то він вже запрацювався і не може навести порядок , синочкі могли б чимось кориснішим і толковішіим займатись а не молодь спивати
Олена Трикаш -Власюк Показати IP 19 Листопада 2014 11:53
ужас !
Антон Показати IP 19 Листопада 2014 11:57
Нічого зовсім не помінялося! Стало ще гірше і порядку немае зоч усі начальники на місцях!
так Показати IP 19 Листопада 2014 12:00
Муковоза разом з тими клієнтами у зону АТО!!!
Мвс до так Показати IP 19 Листопада 2014 21:44
Назвіть хто Ви......
Лев Показати IP 19 Листопада 2014 12:00
Нема кому втихомирити бо все куплено і продано
15-80 Показати IP 19 Листопада 2014 12:07
це є бізнес сина мера і мер мовчати на цей бидлам буде постійно. синочок його бабки загрібає.
сірий вовк Показати IP 19 Листопада 2014 12:13
Муковоз повинен слідкувати за порядком, а не думати про наповнення бюджету. На те є відповідні органи. Проте, образливо за нас усіх - одні гинуть в АТО, інші шукають одяг і взуття, ще інші просто працюють - заробляють на сімї і знаходять копійку чи якусь річ на потреби армії. Інші в той час пропивають незароблені руками чи головою гроші, хамлять, розважаються "від пуза", влаштовують пяні дебоші. Питання - за кого гинуть там наші люди? За отих почвар і моральних виродків? Чи потрібна нам така країна і чи є в неї майбутнє, якщо в такий складний час неможливо навести порядок з якимось ср...ним карабасом?
Хвєдя Показати IP 19 Листопада 2014 12:21
Відео слабеньке. Замовники бідненькі.
Ваня Показати IP 19 Листопада 2014 12:44
Ох і достало вже це все! Як так Романюк така порядна людина таке допускає? невже в нього сини такі? Якби ті сини побували в Ато на передовій -тоді б зразу життя переосмислили, а то привикли так на широку ногу без проблем життевих жити і зараз в такий важкий час не каяться! ганьба меру за час свого керування побудував таке жахіття в місті де люди "сходять з розуму"
ВОНО до Ваня Показати IP 19 Листопада 2014 12:50
війна то тягар голодранців, люди з достатком туди не ходять (хіба що для піару як син преза)
семен Показати IP 19 Листопада 2014 12:54
романюк уже давно "забив" на лучан і їх думку...
Гнат Показати IP 19 Листопада 2014 13:00
Да таке робиться в місті а мер і його заступники нічого не роблять! таке враження вони там нічого не роблять , поки криша не голову не впаде нічого не роблять. але усі свята які є -День незалежності новий рік день прапора свято квітів не забувають святкувати а більше їх ну нічого не турбує. Скільки проблем у місті шановні чим ви там в кабінетиках займаєтесь звіти пишете чи що?
У-ух! Показати IP 19 Листопада 2014 13:07
В Харькові мешканці довго боролися з пивбаром, поки не трапилось те що трапилось...тепер кивають на політичні мотиви та сепаратистів....
Костя Показати IP 19 Листопада 2014 13:16
Чому ж мер мовчить на таке ?нехай журналісти поцікавляться як він прокоментує таке
Дьодік Показати IP 19 Листопада 2014 13:42
Все це вказує на відсутність у нас громадянського суспільства: в цивілізованій країні цьому притону оголосили б бойкот і через місяць-два він би збанкрутував і закрився (чи накрився).
Нафаня до Дьодік Показати IP 19 Листопада 2014 14:12
Бджоли оголосять бойкот меду?
приймак з Балки Показати IP 19 Листопада 2014 14:10
Якби цей карабас належав не сину мера міста, а сину якогось засцяного по комір бомжа, який на ринку за 100г вантажить машину картоплі, то ніхто б нічого не сказав. Навпаки, сказали б "син бомжа, блядь, вибився в люди і має карабаса". А тут його власником є син публічної людини, яка занозою багатьом стоїть в оці. В місті є багато таких закладів, і від них багато шуму, і стіни біля них обісрані, і бруківка забльована нічними "красунями", і презервативи валяються, але вони належать комусь іншому. Тут, бля*ь, дома жінці і тещі не можна догодити, живцем зїдають (я в приймаках), а ви хочете, щоб голова догодив великому місту.
опа до приймак з Балки Показати IP 19 Листопада 2014 14:40
То стань раком і терпи мовчки, а потім в Гаразджу. А інші такого життя не хочуть!
приймаку з Балки до приймак з Балки Показати IP 19 Листопада 2014 23:00
Дурбецало, мер це обличчя міста, так би мовити госпідарник. А тут собсна притон, якому зелена траса, як розуміти - норма, ага?
Васьо Показати IP 19 Листопада 2014 14:13
Жизнєнно)
Буратіно Показати IP 19 Листопада 2014 14:41
Поцілуйте мене моцно в ... нижче пояса)))))))))))))))))))))))0
ВОНО до Буратіно Показати IP 19 Листопада 2014 18:51
поцілуємо, розпеченими кліщами - так що підимайся бо вже пора
дурэмар до ВОНО Показати IP 20 Листопада 2014 17:10
дайош пилораму буратине!
Шаміль Показати IP 19 Листопада 2014 14:43
В кожному без виключення закладі є відвідучі які будуть влаштовувати бійки, вести себе не адеквватно і порушувати громадький порядок....ніякий заклад і карабас,в тому числі , не займається вихованням відвідувачів ! Але більшість приходять саме для відпочинку і справляють природною потребу в обладнаних для цього місцях !!!
Анонім Показати IP 19 Листопада 2014 14:43
Народ, а чому коли попедня влада вас не влаштовувала ви вийли на майдан, а тепер коли стали всі бідніше(я маю на увазі простих людей, (а не Правий сектор, самооборона майдану,і т.д. які на майдані заробили багато грошей і повтікали в Київ-Паша з Правого сектору і т.д.))ви мовчите і спроможні тільки лайкати і відео знімати. Чому мовчиш народе, піднімайся знову на майдан, чи ви задоволені правлінням нашої влади?
Анонім до Анонім Показати IP 19 Листопада 2014 14:54
Задоволені. Бо нас ще не знищили.
аноніс. до Анонім Показати IP 19 Листопада 2014 15:07
бо народ цього вартий, коли їм розповідали хапугі. що ті хапугі гірше за циг хапуг. А зараз народу стидно признатись, що їх знову *поимели*. Краще будемо терпіти, чим признаємо поразку....
Активіст до Анонім Показати IP 21 Листопада 2014 11:47
То коли збираємо майдан?Треба показати ВСІМ секторам де їх місце...., бо вони думають що якщо мають зброю то герої, а насправді більше половина з них, колишні зеки чи кримінальні авторитети, яким ми не дозволимо керувати.
222 Показати IP 19 Листопада 2014 15:00
У нас під вікнами таке саме кожної ночі, хоча Карабаса поряд і нема.
Правдоруб Показати IP 19 Листопада 2014 15:03
Тю, переживаєте. Не знаєте де живе Романюк, його заступники, депутати, які голосували за дозвіл про будівництво?? Це публічна інформація, бо вони є публічними людьми. Збирайте групи, їдьте і кожен день влаштовуйте їм те саме, риготню рід парканами, блювотню під вікнами і сечу на груди, може зрозуміють, а ні, то кал на обличчя, точно зрозуміють
Анонім до Правдоруб Показати IP 19 Листопада 2014 15:27
Молодець оце да. Після того вони точно зрозуміють
дурэмар до Анонім Показати IP 20 Листопада 2014 17:12
павидомте кали буде цей флэш-моб, ми прийдемо усиею миськрадаю.
правда Показати IP 19 Листопада 2014 15:36
яка романюк порядна людина? Про що ви говорите. Це ж жадна і ненависна людина, злодій із синім рилом. І синочки такі ж. По трупах підуть щоб бабла побільше вхопити, а на людей їм наплювати, привикли обдирати народ.
дурэма до правда Показати IP 20 Листопада 2014 17:13
п*явку вчіпіть ім до дупи, хай їх теж смокче!
козак Показати IP 19 Листопада 2014 15:52
Для наповнення бюджету міста міська рада зобовязана ефективно контролювати використання земельних ділянок. Бо так сталось, що протягом 2004-2013 року в міський бюджет Алфьоров сплачував понад 400 тис. грн. щорічно за оренду землі для потреб автобазару на вул Єршова. З середини 2013 р. вказана земельна ділянка документально повернута назад міській раді, що дало можливість не сплачувати орендарю за оренду землі до міського бюджету. Однак, кошти до цього часу справно стягуються із продавців авто, частина з яких осідає в карманах нашого "чесного" мера!
дурэмар до козак Показати IP 20 Листопада 2014 17:14
эээ...альо, отдайтэ маих 30 грн!
лік Показати IP 19 Листопада 2014 16:05
Відсторонити і кримінальну справу інакше народ з ними ніколи не справиться
АТО-2 Показати IP 19 Листопада 2014 16:22
...............та треба всіх таких, як син Романюка та депутатів Козюру, Бондарука і його брата , Осіпова та інших відправити у аеропорт Донецька тоді може і спокійніше буде у Луцьку і не будуть будувати ось такі собі "Карабаси" де не слід і грабувати банки типу Західінкомбанк своїми неповерненими кредитами - це стосується Бондарука Р. та Осіпов А........................куди дивиться прокуратура та міліція ?!
Туарег АС7776АІ Показати IP 19 Листопада 2014 16:26
Да жахнути по тому свинарнику з РПГ - і всіх дєлов
Anonymous Показати IP 19 Листопада 2014 18:29
ты вы зае*или скавчать как шавки ... то им Шоу Базилик мешает то им Барабас мешает .... Уё*уте из центра и живите в спальном районе а не в центре .... иш ты взяли моду скулить ... это вас нужно всех ноющих и жизнью обиженных нужно из РПГ ... скулите вам в этом вопросе никто не поможет ...
дурэмар до Anonymous Показати IP 20 Листопада 2014 17:16
що згорить, то не зогніє (с) народна приказка.
norm Показати IP 19 Листопада 2014 20:29
не розумію одного. Це порушення громадського порядку. Чому поліцію не звуть??
Анонім до norm Показати IP 19 Листопада 2014 21:04
Поліцію ДНР
Анонім Показати IP 20 Листопада 2014 07:08
Оце і є наш МЕР
Юля Показати IP 16 Жовтня 2018 12:30
Жахливий заклад, офіціанти хамили, неповнолітнім дітям продають алкоголь!