Хто він, «дивний» волонтер біля Варшавського?
![](/resize/450x298/r/files/news/2014/10-07/132437/rktVaCsdigA.jpg)
Неодноразово лучани звертали увагу на чоловіка, який щодня, у будь-яку погоду, зі скринькою в руках, наче стійкий олов’яний солдатик, стоїть на вулицях міста. Люди називають його дивним. Найчастіше цього чоловіка можна зустріти у районі 33-го кварталу, навпроти гіпермаркету «Там-Там». «Кошти бійцям на схід» - пише на скриньці.
Однак, уже звикнувши до, на жаль, поширеної останнім часом тенденції псевдоволонтерів вводити в оману милосердних людей, лучани часто оминають справжніх благодійників та бояться опустити у скриньку зайву купюру.
«Дорогі лучани та гості міста! Хочу привернути Вашу увагу до цього чоловіка, якого більшість з Вас неодноразово бачили або звертали увагу. Він постійно стоіть на зупинці «Варшавський ринок» з коробочкою «Кошти бійцям на Схід». Чуючи різні відгуки та перемовини людей в маршрутці, нібито «якийсь дивний», я вирішила з ним познайомитися. Незнайомим волонтером виявився активіст місцевої самооборони Дмитро Шума», - інформує користувач Діана Поян у спільноті «Я люблю Луцьк».
З її слів, він стоїть на одному й тому ж місці, день в день, з 22 травня і до сьогодні, збираючи хлопцям гроші на допомогу.
На зауваження дівчини щодо обгорілоі шкіри обличчя та втомленого вигляду відповів: «Комусь треба це робити». Будь-яку пропозицію допомоги (встановлення палатки, чергування погодинно інших людей категорично, але вдячно відхилив. Сказав, що це його особиста ініціатива.
«Не бійтеся і не вагайтеся до нього підходити. Він робить важку і необхідну роботу з дня в день. Будь яке Ваше слово вдячності та розуміння «зробить» його день. А ще, Діма дуже цікавий і веселий співрозмовник. Кожного разу, коли я приходжу до нього в «гості», він з гарним настроєм розповідає нові історії. Каже, що буде стояти поки війна не закінчиться. Серце болить і водночас радіє за таких украінців! Це люди Майдану, люди Революціі Гідності, які ніколи не опускають руки і боряться до кінця», - йдеться у повідомленні автора. Тим часом, під час зйомки матеріалів до відеоопитування про довіру лучан до благодійників зі скриньками, репортери Інформаційного агенства Волинські Новини запитали у волонтерів із «самообронівського» намету про «чоловіка із скринькою біля Варшавського ринку».
«Так це ж наш Діма!», - з радістю відповіли дівчата. Незабаром до намету підійшов й сам Дмитро…
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Однак, уже звикнувши до, на жаль, поширеної останнім часом тенденції псевдоволонтерів вводити в оману милосердних людей, лучани часто оминають справжніх благодійників та бояться опустити у скриньку зайву купюру.
«Дорогі лучани та гості міста! Хочу привернути Вашу увагу до цього чоловіка, якого більшість з Вас неодноразово бачили або звертали увагу. Він постійно стоіть на зупинці «Варшавський ринок» з коробочкою «Кошти бійцям на Схід». Чуючи різні відгуки та перемовини людей в маршрутці, нібито «якийсь дивний», я вирішила з ним познайомитися. Незнайомим волонтером виявився активіст місцевої самооборони Дмитро Шума», - інформує користувач Діана Поян у спільноті «Я люблю Луцьк».
З її слів, він стоїть на одному й тому ж місці, день в день, з 22 травня і до сьогодні, збираючи хлопцям гроші на допомогу.
На зауваження дівчини щодо обгорілоі шкіри обличчя та втомленого вигляду відповів: «Комусь треба це робити». Будь-яку пропозицію допомоги (встановлення палатки, чергування погодинно інших людей категорично, але вдячно відхилив. Сказав, що це його особиста ініціатива.
«Не бійтеся і не вагайтеся до нього підходити. Він робить важку і необхідну роботу з дня в день. Будь яке Ваше слово вдячності та розуміння «зробить» його день. А ще, Діма дуже цікавий і веселий співрозмовник. Кожного разу, коли я приходжу до нього в «гості», він з гарним настроєм розповідає нові історії. Каже, що буде стояти поки війна не закінчиться. Серце болить і водночас радіє за таких украінців! Це люди Майдану, люди Революціі Гідності, які ніколи не опускають руки і боряться до кінця», - йдеться у повідомленні автора. Тим часом, під час зйомки матеріалів до відеоопитування про довіру лучан до благодійників зі скриньками, репортери Інформаційного агенства Волинські Новини запитали у волонтерів із «самообронівського» намету про «чоловіка із скринькою біля Варшавського ринку».
«Так це ж наш Діма!», - з радістю відповіли дівчата. Незабаром до намету підійшов й сам Дмитро…
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
В Україну не повернулися понад 20 водіїв підприємства, які виїхали з дозволу Волинської ОВА
Сьогодні 08:10
Сьогодні 08:10
Нацбанк назвав банкноти, які підробляють найчастіше
Сьогодні 07:41
Сьогодні 07:41
На Волині спрощенці додали до бюджету 734 мільйони гривень
Сьогодні 06:44
Сьогодні 06:44
В Україні подорожчали кавуни
Сьогодні 06:16
Сьогодні 06:16
Не пішов на пенсію через нудьгу: в США 94-річного чоловіка визнали найстарішим водієм автобуса у світі
Сьогодні 00:36
Сьогодні 00:36
26 липня: свята, події, факти. Горохів отримав Магдебурзьке право та День парашутиста
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
Землю накриє подвійний метеоритний дощ: коли та як дивитися
25 Липня 2024 23:46
25 Липня 2024 23:46
«Це диво, такого ніде на планеті немає»: у Каховському водосховищі вирує життя, – The Guardian
25 Липня 2024 23:29
25 Липня 2024 23:29
На Волині громади залучили понад 1,5 млн грн туристичного збору
25 Липня 2024 23:11
25 Липня 2024 23:11