Хто хрумає викинуті новорічні ялинки. ФОТОРЕПОРТАЖ
![](/resize/450x337/r/files/news/2014/01-28/106855/z3.jpg)
Свята минули, новорічні деревця викидають. А комунальні служби привозять ялинки в луцький зоопарк. Справжній хвойний ліс «виріс» у вольєрах лами, лані, оленів, кіз, бізона та камерунських овець. Про це йдеться на сторінці луцького зоопарку у Facebook.
Зелені оази також у вепрів та ведмедів. Це естетично, а головне – то корисний продукт. Хвоя для звірів - вітамін росту. У ньому - й білки, й фітонциди, і мікроелементи. А ще клітковина, потрібна для жуйних тварин.
Для ведмедиків хвойні теж необхідні. У зоопарку гілочками ялини клишоногим вистеляють барліг. А перед зимовою сплячкою ведмедики жують хвою: вона у кишківнику створює бактерицидний корок.
У нас із шести клишоногих поки спить лише молода ведмедиця Марта. Інші ж бавляться та наминають пахучі гілочки.
Нагадаємо, цього року у Луцьку зафіксована рекордна кількість нереалізованих новорічних ялинок. З території міста комунальники вивезли п’ять вантажних автівок зрубаних і не проданих святкових дерев.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Зелені оази також у вепрів та ведмедів. Це естетично, а головне – то корисний продукт. Хвоя для звірів - вітамін росту. У ньому - й білки, й фітонциди, і мікроелементи. А ще клітковина, потрібна для жуйних тварин.
Для ведмедиків хвойні теж необхідні. У зоопарку гілочками ялини клишоногим вистеляють барліг. А перед зимовою сплячкою ведмедики жують хвою: вона у кишківнику створює бактерицидний корок.
У нас із шести клишоногих поки спить лише молода ведмедиця Марта. Інші ж бавляться та наминають пахучі гілочки.
Нагадаємо, цього року у Луцьку зафіксована рекордна кількість нереалізованих новорічних ялинок. З території міста комунальники вивезли п’ять вантажних автівок зрубаних і не проданих святкових дерев.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 4
![](/public/images/user_no_foto.png?1722082717)
звір'ята
Показати IP
28 Січня 2014 11:37
щоб наші вороги так весело старі ялини хрумали як ми мусимо але голод не тітка їсти немає що мусимо їсти те що маємо кляті можновладці жеруть досхочу різні смаколики в короні вітовта а ми доїдаємо обсипані ялинки нічого хай проснеться ведмедиця тоді ми всі вийдемо на майдан і зжерем нашого директора разом з мером міста інакше порядку не наведемо наразі ставимо владі ультиматум протягом 24 годин додати нам в раціони моркви й буряка а м'ясоїдним звір'ятам м'са з гарними косточками якщо влада не піде нам на поступки протестного майдану не уникне
![](/public/images/user_no_foto.png?1722082717)
аяяй до звір'ята
Показати IP
28 Січня 2014 13:46
ну дуууже дотепно!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! а головне смішно!!!!!!!!!!!!!!! (в лапках)
![](/public/images/user_no_foto.png?1722082717)
звір'ята
Показати IP
28 Січня 2014 16:04
отак ви любите звір'ят
У Маневичах в салоні авто, яке зупинили за порушення ПДР, знайшли 200 блоків незаконних цигарок
Сьогодні 13:48
Сьогодні 13:48
Польський Сейм дозволив силовикам безкарно застосовувати зброю на кордоні з Білоруссю
Сьогодні 12:52
Сьогодні 12:52
Вдові загиблого Героя з Рожища вручили його орден
Сьогодні 11:56
Сьогодні 11:56
На Полтавщині ворожий дрон пошкодив промисловий об’єкт, на Київщині уламки обірвали електропроводи
Сьогодні 11:28
Сьогодні 11:28
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.