Капремонти дворів «під ключ» тривають у чотирьох районах Луцька
У Луцьку тривають активні роботи по капітальному ремонту дворових територій, які охоплюють все більше районів міста. У дворах, де від початку заснування не ремонтувалися дороги, тепер облаштовується нове дорожнє покриття і здійснюється низка комплексних робіт з благоустрою.
Перевірили якість виконання ремонтів перший заступник Луцького міського голови Григорій Недопад, радник Луцького міського голови Ігор Поліщук, начальник відділу Департаменту ЖКГ Богдан Козел.
У дворі на вул. Львівська, 63, 63а місцеві мешканці схвально оцінили роботу підрядників, подякувавши за ремонт, на який чекали багато років, адже раніше у цьому дворі через ями та калюжі важко було й пройти. Зараз тут викладається якісна тротуарна бруківка, облаштовані зручні пониження та заїзди, передбачено ремонт і розширення проїжджої частини, збільшення паркомісць та встановлення дитячих майданчиків. Також восени передбачено кронування дерев на прохання місцевих жителів.
Добігає завершення поточний ремонт вулиці Прогресу. Здійснено повну заміну дорожнього і тротуарного покриття, бруківка утрамбовується, територія отримує затишний і доглянутий вигляд.
На історичній вулиці Пушкіна у Луцьку триває капітальний ремонт зі збереженням старовинної плитки Трилінського. Вага однієї такої плитки – близько 40 кг. Виконавці робіт оббивають від бетону кожну плитку, а потім викладають її з максимальним ущільненням. На тротуарах викладається сучасна бруківка, у той час як «Трилінка» вкриватиме проїжджу частину. При цьому вулиця буде комфортною і для пішоходів, і для руху транспорту.
«Кожну плитку на цій вулиці оббивають вручну, для того, щоб вони максимально зістиковувалися між собою, – розповів Ігор Поліщук. – Це забезпечує гарний вигляд і зручність для пішоходів. Хоча вулиця має невелику протяжність, але роботи здійснюються дуже делікатно. В минулому вулиця була майже зруйнована, а ця історична плитка потребує дуже обережного підходу. Ми вимагаємо найвищої якості роботи, але результат вартий докладених зусиль».
Швидко і якісно здійснюються капітальні ремонтні роботи у дворі на вул. Привокзальній, 1, 3. Тут вже викладено бруківкою прибудинкові території й проїжджу частину не лише у дворі, але і в районі мосту. Передбачено необхідні схили для стікання дощової води, здійснено низку робіт з розширення території та її облаштуванню відповідно до проекту, який раніше був затверджений за участю місцевих мешканців.
Капремонт продовжиться і біля будинків по вул. Привокзальній, 5, 7 та президента Грушевського, 26. Також під час інспектування дворів посадовці обговорили з директором школи ремонт пришкільної території, що знаходиться поруч із зазначеними дворами.
«Ми вже приступили до ремонту тих районів Луцька, які в минулому люди називали забутими Богом, – зауважив Григорій Недопад. – Ремонт прибудинкових територій тут вівся лише при будівництві цих будинків, і з того часу про ці двори не згадували. Ми виправляємо цю ситуацію і сьогодні вже бачимо результат на частині території. Досить швидко викладена бруківка, люди задоволені, в пішохідній зоні від мосту встановлена і тактильна плитка, щоб попередити про перехід на проїжджу частину. Знову ж надаємо перевагу бруківці у ремонті цього двору, щоб зберегти доступ до підземних мереж і при цьому не зашкодити зовнішньому вигляду двору. Окрім викладання бруківки, тут також передбачено встановлення сучасного освітлення, дитячого майданчика, сміттєвих зон, розширення парковки й ряд робіт, які передбачені ремонтом «під ключ».
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Перевірили якість виконання ремонтів перший заступник Луцького міського голови Григорій Недопад, радник Луцького міського голови Ігор Поліщук, начальник відділу Департаменту ЖКГ Богдан Козел.
У дворі на вул. Львівська, 63, 63а місцеві мешканці схвально оцінили роботу підрядників, подякувавши за ремонт, на який чекали багато років, адже раніше у цьому дворі через ями та калюжі важко було й пройти. Зараз тут викладається якісна тротуарна бруківка, облаштовані зручні пониження та заїзди, передбачено ремонт і розширення проїжджої частини, збільшення паркомісць та встановлення дитячих майданчиків. Також восени передбачено кронування дерев на прохання місцевих жителів.
Добігає завершення поточний ремонт вулиці Прогресу. Здійснено повну заміну дорожнього і тротуарного покриття, бруківка утрамбовується, територія отримує затишний і доглянутий вигляд.
На історичній вулиці Пушкіна у Луцьку триває капітальний ремонт зі збереженням старовинної плитки Трилінського. Вага однієї такої плитки – близько 40 кг. Виконавці робіт оббивають від бетону кожну плитку, а потім викладають її з максимальним ущільненням. На тротуарах викладається сучасна бруківка, у той час як «Трилінка» вкриватиме проїжджу частину. При цьому вулиця буде комфортною і для пішоходів, і для руху транспорту.
«Кожну плитку на цій вулиці оббивають вручну, для того, щоб вони максимально зістиковувалися між собою, – розповів Ігор Поліщук. – Це забезпечує гарний вигляд і зручність для пішоходів. Хоча вулиця має невелику протяжність, але роботи здійснюються дуже делікатно. В минулому вулиця була майже зруйнована, а ця історична плитка потребує дуже обережного підходу. Ми вимагаємо найвищої якості роботи, але результат вартий докладених зусиль».
Швидко і якісно здійснюються капітальні ремонтні роботи у дворі на вул. Привокзальній, 1, 3. Тут вже викладено бруківкою прибудинкові території й проїжджу частину не лише у дворі, але і в районі мосту. Передбачено необхідні схили для стікання дощової води, здійснено низку робіт з розширення території та її облаштуванню відповідно до проекту, який раніше був затверджений за участю місцевих мешканців.
Капремонт продовжиться і біля будинків по вул. Привокзальній, 5, 7 та президента Грушевського, 26. Також під час інспектування дворів посадовці обговорили з директором школи ремонт пришкільної території, що знаходиться поруч із зазначеними дворами.
«Ми вже приступили до ремонту тих районів Луцька, які в минулому люди називали забутими Богом, – зауважив Григорій Недопад. – Ремонт прибудинкових територій тут вівся лише при будівництві цих будинків, і з того часу про ці двори не згадували. Ми виправляємо цю ситуацію і сьогодні вже бачимо результат на частині території. Досить швидко викладена бруківка, люди задоволені, в пішохідній зоні від мосту встановлена і тактильна плитка, щоб попередити про перехід на проїжджу частину. Знову ж надаємо перевагу бруківці у ремонті цього двору, щоб зберегти доступ до підземних мереж і при цьому не зашкодити зовнішньому вигляду двору. Окрім викладання бруківки, тут також передбачено встановлення сучасного освітлення, дитячого майданчика, сміттєвих зон, розширення парковки й ряд робіт, які передбачені ремонтом «під ключ».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 1
![](/public/images/user_no_foto.png?1723447709)
Лучани просять!
Показати IP
13 Червня 2019 21:01
А двори по вул. Потебні, 46...???? З 1969 року ніколи нічого не робилось!
Госпіталізували трьох людей: деталі ДТП у Лищі під Луцьком![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 10:26
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 10:26
РФ, ймовірно, готує масштабну помсту Києву, – ЗМІ
Сьогодні 10:09
Сьогодні 10:09
Росіяни влаштували пожежу у градирні на території ЗАЕС
Сьогодні 09:35
Сьогодні 09:35
У центрі Луцька 19-річний вдарив ножем чоловіка
Сьогодні 09:18
Сьогодні 09:18
Поблизу Афін вирує масштабна лісова пожежа, людей евакуюють
Сьогодні 09:01
Сьогодні 09:01
Дитсадок поблизу Луцька утеплять за чотири мільйони![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 08:10
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 08:10
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.