Кандидат у нардепи на Волині займається непрямим підкупом
![](/resize/450x494/r/files/news/2014/09-30/131768/3.jpg)
Кандидат в народні депутати України Людмила Кирда cпонсорувала закупівлю книг для Маневицької центральної районної бібліотеки.
Спостерігач Громадянської мережі ОПОРА зафіксував, коли Людмила Кирда вручала конверт з грошима директору Маневицької центральної районної бібліотеки Халик Галині Павлівні, - інформують у прес-службі організації.
29 вересня в приміщенні Маневицького районного будинку культури відбулись урочистості з нагоди всеукраїнського Дня бібліотек та ювілею Маневицької центральної районної бібліотеки.
Екс-голова Маневицької районної державної адміністрації, депутат Волинської обласної ради Людмила Кирда є кандидатом в народні депутати по одномандатному виборчому округу №23 (селище Маневичі) від політичної партії ВО «Батьківщина».
В районному будинку культури вона займалась агітацією та критикувала нардепа з Волині Ігоря Єремеєва. При врученні конверту з грошима зазначила, що це невелика сума.
«Хочу внести свій невеличкий внесок, щоб діючий директор Галина Павлівна на свій розсуд докупила ту книжкову добірку, яка необхідна бібліотеці», - сказала Людмила Кирда на сцені.
«Я прийняла рішення, це не особисто моє рішення йти в народні депутати України…Для мене непринципово здобути мандат народного депутата. Для мене принципово, щоб не пройшли ті народні депутати, які працювали в тій Верховній раді до цього, які спровокували Майдан”, - заявила Людмила Кирда.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Спостерігач Громадянської мережі ОПОРА зафіксував, коли Людмила Кирда вручала конверт з грошима директору Маневицької центральної районної бібліотеки Халик Галині Павлівні, - інформують у прес-службі організації.
29 вересня в приміщенні Маневицького районного будинку культури відбулись урочистості з нагоди всеукраїнського Дня бібліотек та ювілею Маневицької центральної районної бібліотеки.
Екс-голова Маневицької районної державної адміністрації, депутат Волинської обласної ради Людмила Кирда є кандидатом в народні депутати по одномандатному виборчому округу №23 (селище Маневичі) від політичної партії ВО «Батьківщина».
В районному будинку культури вона займалась агітацією та критикувала нардепа з Волині Ігоря Єремеєва. При врученні конверту з грошима зазначила, що це невелика сума.
«Хочу внести свій невеличкий внесок, щоб діючий директор Галина Павлівна на свій розсуд докупила ту книжкову добірку, яка необхідна бібліотеці», - сказала Людмила Кирда на сцені.
«Я прийняла рішення, це не особисто моє рішення йти в народні депутати України…Для мене непринципово здобути мандат народного депутата. Для мене принципово, щоб не пройшли ті народні депутати, які працювали в тій Верховній раді до цього, які спровокували Майдан”, - заявила Людмила Кирда.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 36
![](/public/images/user_no_foto.png?1723591500)
Анонім
Показати IP
30 Вересня 2014 14:25
Правильно критикувала пана Єремеєва..шобло Литвина підігрувало зеку..Цікаво. сивояй Литвин знову буде лазить по ринку. агітувать за себе????
![](/public/images/user_no_foto.png?1723591500)
ПРОСТО до Анонім
Показати IP
30 Вересня 2014 16:02
ЗВІДКИ ТИ ЗНАЄШ ШО ВІН СИВОЯЙ....
![](/public/images/user_no_foto.png?1723591500)
прозрівший
Показати IP
30 Вересня 2014 14:31
Ось так, коли на книги дають то не можна, а коли людям на карман по 500 грн., і беруть паспортні дані, щоб ті голосували за кандидата, то це так треба?
![](/public/images/user_no_foto.png?1723591500)
ПРАВДА до прозрівший
Показати IP
14 Жовтня 2014 17:23
Не обовязково передавати гроші на книги.. Можна і самим закупити підбірку необхідної літератури та ПОДАРУВАТИ для бібліотеки.. А дивно і підозріло тому...що ... це грошове окозамилювання ..як завжди ..проводиться напередодні виборів... Тільки замість гречки в пакетах...дали гроші ..на гречку..чи там ще щось... дивлячись на що вистачить... Це той самий підкуп... Хороші справи треба робити не чекаючи на вибори...Моя порада людям.. Пора вибиратися з Волинського болота.. До ВР України маємо вибрати людей порядних і розумних... Там нвші хлопці своїми життями країну захищають маючи надію що ми тут вибермо достойних депутатів готових працювати для України ... Хабарникам і коррупціонерам..злодіям..і всяким нечистим на руку і совість..пора дати по лапах..
![](/public/images/user_no_foto.png?1723591500)
Петро
Показати IP
30 Вересня 2014 14:42
Дуже прикро читати цю заказну статю, а ще ганебніше, що вона видрукувана на моїх улюблених Волинських новинах, хто це замовлення виконав хай підпишеться, а на закупівлю книг (іще хіба що на АТО), на мою ствердно переконливу думку це є святе в нинішних умовах суспільного розвитку. Слава УкраїнІ, а активному замовному спостережливому редакторові ГАНЬБА!!!!!!!!!!!!!!
![](/public/images/user_no_foto.png?1723591500)
123
Показати IP
30 Вересня 2014 15:01
Мартиняк цілу піраміду построїв по 500 гривень роздає!
![](/public/images/user_no_foto.png?1723591500)
ТАКИ ТАК до 123
Показати IP
30 Вересня 2014 17:20
він обіцяє. як оберуть.а потім не дасть нічого. піраміда вже не спрацює.
![](/public/images/user_no_foto.png?1723591500)
Андрій
Показати IP
30 Вересня 2014 15:18
На попередніх виборах Єремеєв також гроші виборцям роздавав. Все ще попереду.
![](/public/images/user_no_foto.png?1723591500)
Анонім до Андрій
Показати IP
30 Вересня 2014 15:22
Він вже зараз роздає
![](/public/images/user_no_foto.png?1723591500)
Маневичанка
Показати IP
30 Вересня 2014 15:34
Куди діваються принципи (про совість я мовчу )в цієі кандидатки ,коли по іі барах споюють дітей ?
![](/public/images/user_no_foto.png?1723591500)
"на мою ствердно пер
Показати IP
30 Вересня 2014 15:45
Бютівські дауни, святе це закони і їх дотримання, а гроші у конверті – це прямий підкуп.
![](/public/images/user_no_foto.png?1723591500)
Денис до "на мою ствердно пер
Показати IP
30 Вересня 2014 16:53
Видно сильно вже ображений "бютівськими даунами" , що згадав про "святі закони". Озвучені при всій громаді особисті невеликі гроші на книги, це не підкуп, а ПОДАРУНОК з нагоди свята. Нехай ОПОРА прослідкує і за Єремеєвим, а "Волинські новини" проінформують виборців. Тоді виборці №23 округу КОГОСЬ МОЖЕ і виберуть...
![](/public/images/user_no_foto.png?1723591500)
Юлія
Показати IP
30 Вересня 2014 16:02
Людмила Кирда була і бібліотекарем, і директором цієї бібліотеки. На ювілей усі колишні працівники прийшли із подарунками. Людмила Федорівна знає як поповнюються бібліотечні фонди, саме тому вона намагалась допомогти у придбанні нових книг. Чи це не через передвиборчі пристрасті цей подарунок розцінюється як підкуп??? Сором!!!
![](/public/images/user_no_foto.png?1723591500)
Небайдужа
Показати IP
30 Вересня 2014 16:13
"Гарний" подарунок зробив спостерігач Громадянської мережі "ОПОРА" районній бібліотеці в день ювілею. Цікаво, з чим він прийшов на свято? Тільки зі шпигунським диктофоном?...Будьте відкритими і чесними з самим собою...
![](/public/images/user_no_foto.png?1723591500)
Анонім до Небайдужа
Показати IP
30 Вересня 2014 17:15
цікаво, чи завжди вона так допомагала, можливість мала давно, чи тільки перед виборами?
![](/public/images/user_no_foto.png?1723591500)
Бібліотекар до Анонім
Показати IP
30 Вересня 2014 18:18
Це правда, бо і тепер в тому конверті була лише вітальна листівка із обіцянкою підбірки літератури. А от Єремеєв через свій фонд "Волинська родина" сьогодні зробив дуже гарний і конкретний подарунок
![](/public/images/user_no_foto.png?1723591500)
1234 до Бібліотекар
Показати IP
30 Вересня 2014 18:59
Підтверджую.В конверті була вітальна листівка.а Ерема сьогодні припер ноутбук в бібліотеку.Опора ви де????
![](/public/images/user_no_foto.png?1723591500)
1234 до Бібліотекар
Показати IP
30 Вересня 2014 18:59
Підтверджую.В конверті була вітальна листівка.а Ерема сьогодні припер ноутбук в бібліотеку.Опора ви де????
![](/public/images/user_no_foto.png?1723591500)
1234 до Бібліотекар
Показати IP
30 Вересня 2014 18:59
Підтверджую.В конверті була вітальна листівка.а Ерема сьогодні припер ноутбук в бібліотеку.Опора ви де????
![](/public/images/user_no_foto.png?1723591500)
Анонім до 1234
Показати IP
1 Жовтня 2014 10:05
І що краще для бібліотеки листівка чи ноутбук?
![](/public/images/user_no_foto.png?1723591500)
Анонім до Анонім
Показати IP
1 Жовтня 2014 10:49
А що краще сьогодні ноутбук, а через трохи всі рабами Єремеєва стати?
![](/public/images/user_no_foto.png?1723591500)
Анонім
Показати IP
30 Вересня 2014 16:24
Вже не знають як насолити... З голови звільнили( сказали що взяла відпустку, насправді була на робочому місці) нічого тримайтесь, ми віримо у Вас. Простому люду такими заказними статтями мозги не задуриш
![](/public/images/user_no_foto.png?1723591500)
марія до Анонім
Показати IP
30 Вересня 2014 17:49
Представник ОПОРИ в сотні разів більше отримає компромату в будь- якому штабі Єремеєва. але це йому не цікаво, а нам цікаво.
![](/public/images/user_no_foto.png?1723591500)
Була на зборах
Показати IP
30 Вересня 2014 18:24
Бачила, як Кирда перед зборами ложила в конверт листівку вітальну і бібліотекарям обіцяла підібрати добірку літератури з нагоди 75 -річчя райбібліотеки. Як неяк була там директором. Може не мала з собою грошей.
![](/public/images/user_no_foto.png?1723591500)
Анонім до Була на зборах
Показати IP
1 Жовтня 2014 10:04
листівку можна було і не ховати в конверт, а зачитати!
![](/public/images/user_no_foto.png?1723591500)
ПРАВДА до Анонім
Показати IP
14 Жовтня 2014 17:33
Дійсно.. ЛИСТІВКУ ЗАЧИТУЮТЬ ВГОЛОС..!! ГАРНА ТРАДИЦІЯ...!!! Дивно.. ВАМ не кажеться..???
![](/public/images/user_no_foto.png?1723591500)
бібліотекар
Показати IP
30 Вересня 2014 18:26
Ха-ха, а грошей то не було. Роздули з мухи слона
![](/public/images/user_no_foto.png?1723591500)
Знаюча
Показати IP
30 Вересня 2014 18:31
Знаю цього опорівця.... за копійку козу по шпалах до Ковеля погонить
![](/public/images/user_no_foto.png?1723591500)
саня
Показати IP
30 Вересня 2014 19:15
І тут обманула! Ха... Ха... Ха!!!
![](/public/images/user_no_foto.png?1723591500)
Анонім до саня
Показати IP
1 Жовтня 2014 10:02
ото ж, що обманула, обманює, і буде обманювати, а ви вірте, розвісивши вуха
![](/public/images/user_no_foto.png?1723591500)
Світлана
Показати IP
30 Вересня 2014 22:40
Краще б ті спостерігачі з Опори за Еремеевим понаглядали. Але боюсь що вони спізнились.Він вже давно підкупив всіх кого треба.
![](/public/images/user_no_foto.png?1723591500)
Книги - найцінніший
Показати IP
30 Вересня 2014 22:59
Внесок справді дуже скромний, - поки що тільки листівка. Сподіваємось, що підбірка літератури, як підтвердження того внеску, - не забариться... А ноутбуки бібліотекам теж потрібні, і не тільки в центральну.
![](/public/images/user_no_foto.png?1723591500)
999
Показати IP
30 Вересня 2014 23:02
Еремеев вже другі вибори купляе і ніяка Підпора не бачить,чи посліпли. Ковдри роздае,вечорами десятники по 500 грн носять,вікна ставить і т.д.В Ківерцівському буд.культури обіцяв всім все давати ітишина. Ще й на Кирду заказав статтю.Згадайте минулі вибори .Климчук з Еремеевим скільки болота на Грицюка вилили і головне в тому фільмі-90 процентів брехня. Нехай про себе розкаже.
![](/public/images/user_no_foto.png?1723591500)
Антиполішук
Показати IP
1 Жовтня 2014 09:55
Тих хто бере гроші від олігархів потрібно копати так як це із за них була влада Яника, а зараз вони домовились з Порохом. По Маневицькому і Ковельському округах ПОП навіть кандидатур не висунув. А хтось памятає блок Президента Януковича? А блок Порошенка вже є!!!! каже Єднаймося. Хто з ким Порох, Єрємєєв, Івахів, Коломойським зі мною? З моїм сусідом?
![](/public/images/user_no_foto.png?1723591500)
Анонім
Показати IP
1 Жовтня 2014 09:59
Люди!, Та всі вони однаков ці кандидати-депутати, ви думаєте Кирда допхається і буде все для людей? мрійте!! та вони тільки про свої інтереси печуться
![](/public/images/user_no_foto.png?1723591500)
Анонім
Показати IP
1 Жовтня 2014 10:01
прихвостень Юльки, така ж брехуха!!!
Марс приховує запаси рідкої води, що можуть покрити планету
Сьогодні 00:31
Сьогодні 00:31
Науковці знайшли нову причину раннього старіння: вона пов'язана з батьками й алкоголем
Сьогодні 00:22
Сьогодні 00:22
14 серпня: свята, події, факти. Всесвітній день каліграфії, запатентовано електричний лічильник
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
Нідерландець побив світовий рекорд, пройшовши босоніж майже 3,5 тисячі кілометрів
13 Серпня 2024 23:38
13 Серпня 2024 23:38
В Африці оголосили надзвичайну ситуацію через спалах віспи мавп
13 Серпня 2024 23:18
13 Серпня 2024 23:18
У Литві розкрили схему контрабанди товарів до Росії на суму майже 2 млн євро
13 Серпня 2024 23:00
13 Серпня 2024 23:00
На Волині за тиждень вилучили з водойм понад пів кілометра браконьєрських риболовних сіток
13 Серпня 2024 22:39
13 Серпня 2024 22:39
Росія може оголосити нову хвилю мобілізації через високі втрати на фронті, – Bloomberg
13 Серпня 2024 22:22
13 Серпня 2024 22:22
Волинянин ледь не сів на два роки за купівлю посвідчення водія![](/public/images/logo.png)
13 Серпня 2024 22:02
![](/public/images/logo.png)
13 Серпня 2024 22:02
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.