Юних волинян навчали християнської любові. ВІДЕО
![](/resize/450x298/r/files/news/2013/07-26/45573-1u.jpg)
Таборування з молитвою вкотре відбулося в урочищі Білі Береги поблизу селища Колки Маневицького деканату. Із 16 по 24 липня у Волинській єпархії Української Православної церкви Київського Патріархату діяв православний молодіжний табір. Його організував інспектор з питань місійної діяльності протоієрей Юрій Близнюк, повідомили в єпархії.
Відкрив табір митрополит Луцький і Волинський Михаїл молебнем на початок усякого доброго діла. У настанові до юних учасників табору архіпастир побажав, аби стосунки між ними будувались на повазі, шані та християнській любові, бо у цьому місці вони знайдуть нових друзів. «Коли один одного будете підтримувати, один одному будете допомагати - оце дуже важливо для вашого життя в подальшому», - зауважив високопреосвященний.
Водночас зі спортивними й інтелектуальними іграми, відпочивальники спілкувалися з отцем Юрієм та протоієреєм Віктором Михалевичем на різні богословські теми. Також до ранкових і вечірніх богослужінь долучались місцевий декан протоієрей Андрій Закидальський, протоієрей Борис Григлевич та священик Юрій Крохмаль-Брилевський. З особливою увагою до юних таборян ставилися молоді духівники: священики Назар Бабій, Олег Чвир та Роман Вонсіцький.
Згідно з підсумками таборування, організатори заходу розповіли, що близько 50 осіб відпочили з молитвою. Зі свого боку, отець Юрій закликав молодь не бути байдужою до такого виду заходів. Адже це організовують для них самих.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Відкрив табір митрополит Луцький і Волинський Михаїл молебнем на початок усякого доброго діла. У настанові до юних учасників табору архіпастир побажав, аби стосунки між ними будувались на повазі, шані та християнській любові, бо у цьому місці вони знайдуть нових друзів. «Коли один одного будете підтримувати, один одному будете допомагати - оце дуже важливо для вашого життя в подальшому», - зауважив високопреосвященний.
Водночас зі спортивними й інтелектуальними іграми, відпочивальники спілкувалися з отцем Юрієм та протоієреєм Віктором Михалевичем на різні богословські теми. Також до ранкових і вечірніх богослужінь долучались місцевий декан протоієрей Андрій Закидальський, протоієрей Борис Григлевич та священик Юрій Крохмаль-Брилевський. З особливою увагою до юних таборян ставилися молоді духівники: священики Назар Бабій, Олег Чвир та Роман Вонсіцький.
Згідно з підсумками таборування, організатори заходу розповіли, що близько 50 осіб відпочили з молитвою. Зі свого боку, отець Юрій закликав молодь не бути байдужою до такого виду заходів. Адже це організовують для них самих.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 5
![](/public/images/user_no_foto.png?1723767772)
лучани
Показати IP
26 Липня 2013 14:41
А в таборі російської церкви вчили стріляти.
![](/public/images/user_no_foto.png?1723767772)
ника до лучани
Показати IP
26 Липня 2013 15:51
Що значить -в русской- може краще почитати історію, і про 1992 р, і чого так сталось, і про думку Єрусалима. Тим паче , і ви Луканин, бачу не українець
![](/public/images/user_no_foto.png?1723767772)
лучани до ника
Показати IP
26 Липня 2013 17:14
Порівняй...
Волиняни стріляли з пневматичної зброї, навчалися карате і змагалися у туризмі під час православного табору «Фаворит», - поінформували у Волинській єпархії Української Православної церкви Московського Патріархату.
![](/public/images/user_no_foto.png?1723767772)
Pavel до лучани
Показати IP
27 Липня 2013 11:57
А ви як думали? там теж люди нормальні, не тільки лоби об підлогу товкти ж їм.
![](/public/images/user_no_foto.png?1723767772)
Лучанин до лучани
Показати IP
27 Липня 2013 11:55
В таборі люди відпочивають! Молодь треба зацікавити, і з теперішньою відміною армії я тільки за щоб люди хоч десь вчились стріляти, бо неуків легше захопити, не жийте в ілюзіях безпеки дивіться що твориться на близькому сході і не забувайте історію! Хто не знає минулого той не має майбутнього!
Учені визначили вік, коли людський організм починає старіти
Сьогодні 00:15
Сьогодні 00:15
У Новій Зеландії благодійники випадково роздали сотням людей цукерки зі смертельним наркотиком
15 Серпня 2024 23:42
15 Серпня 2024 23:42
Померла зірка фільму «Щоденник пам'яті» Джина Роулендс
15 Серпня 2024 23:24
15 Серпня 2024 23:24
«У всьому винні американці»: Лукашенко хоче, щоб всі сіли за стіл переговорів і закінчили «драчку»
15 Серпня 2024 23:06
15 Серпня 2024 23:06
Чоловіка затиснуло в салоні: у Луцьку – ДТП на Полонківській
15 Серпня 2024 22:47
15 Серпня 2024 22:47
Гральний бізнес процвітає: в Україні прикрили понад 200 нелегальних ігрових залів
15 Серпня 2024 22:29
15 Серпня 2024 22:29
У Луцькому районі BMW влетіла у прибудову до магазину
15 Серпня 2024 22:11
15 Серпня 2024 22:11
Зеленський подав у Раду законопроєкт про ратифікацію Римського статуту МКС. Що це означає
15 Серпня 2024 21:53
15 Серпня 2024 21:53
На Луганщині загинув Герой з Камінь-Каширщини Володимир Хаймик
15 Серпня 2024 21:35
15 Серпня 2024 21:35
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.