USD 41.35 41.65
  • USD 41.35 41.65
  • EUR 41.55 41.80
  • PLN 9.82 10.20

Ігор Палиця запрошує представників бізнесу Волині на відкритий діалог

23 Грудня 2015 14:26
Важливо, аби бізнесмени відчули допомогу, а не тиск з боку влади, - заявив голова облради Ігор Палиця, ініціюючи діалог із представниками бізнесу Волині. Про це йдеться на сайті облради.

"Запрошую вас до участі в Форумі на тему: «Волинь: бізнес, відповідальність, взаємодія. Роль влади на регіональному та місцевому рівнях у розвитку підприємництва», який відбудеться 24 грудня в приміщенні історичного факультету Східноєвройського університету імені Лесі Українки за адресою: Луцьк, вулиця Шопена, 24 (корпус D)", - йдеться у зверненні Ігоря Петровича.

Початок роботи о 16:00. Реєстрація учасників з 15:30.

Зі слів голови облради, він гарантує діловий діалог та зворотній зв’язок під час цієї важливої для розвитку Волині зустрічі. "Мені важливо, щоб ви відчули допомогу, а не тиск з боку влади", - наголошує Палиця.

Усі охочі можуть попередньо заявляти про бажання на участь у Форумі за телефоном 778305 з 09.00 до 18.00 (контактна особа Олександр Ляшко). Заявку на реєстрацію можна надіслати на електронну адресу обласної ради[email protected] з позначкою «РЕЄСТРАЦІЯ НА ФОРУМ»), а також на офіційний веб-сайт обласної ради через рубрику «Контакти».

Попередня реєстрація завершується 22 грудня о 16:00.

До слова, як стало відомо після оприлюднення звернення Ігоря Палиці, волинські підприємці 18 грудня у Луцьку анонсували акцію протесту. Основні їхні вимоги - знищення корупційних схем, спрощення процедури сплати податків і будівництво заможної держави.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
вася Показати IP 17 Грудня 2015 16:12
https://www.youtube.com/watch?v=71089xprh0E
Степан Бандера Показати IP 17 Грудня 2015 16:25
Треба скидатися? Забув як то було, але нічого, надолужимо
Ас Показати IP 17 Грудня 2015 18:26
Хто що б не говорив на Палицю,але цей хлопець порядок на Волині наведе...
SVV до Ас Показати IP 18 Грудня 2015 10:03
Будемо надіятись, бо він далеко не дурак.
Іванес до Ас Показати IP 23 Грудня 2015 16:14
ага, в Одесі вже навів....
а Показати IP 17 Грудня 2015 22:42
В
палиця самий чесний до а Показати IP 17 Грудня 2015 23:13
Вадим
вадим Показати IP 18 Грудня 2015 20:24
Питания до редакции!!!!!!!!!!!!!!! Де мои вчорашни два коментари? Це у нас така гласность и свобода на думки? Я писав без будьяких нецензурних слив!
Тарас Чурило Показати IP 23 Грудня 2015 14:28
Все правильно, бізнес повинен допомагати області, а влада сприяти чесному його веденню
Анонім до Тарас Чурило Показати IP 23 Грудня 2015 16:59
пане чудило !!!! переставте місцями : 1. влада повинна створити умови для ведення бізнесу. 2. бізнес повинен сплачувати податки. А НЕ НАВПАКИ !!!!!
100 Показати IP 23 Грудня 2015 15:23
До діалогу звичайно доеднаються ті хто в Укропі. Насправді класичному бізнесу чим менше спілкування з владою тим краще.
Фотін Показати IP 23 Грудня 2015 15:46
Колишні очільники бізнес "нагинали", а цей закликає вести діалог. Побачимо, як воно буде. Ждемо позитиву!!!!!
Анонім до Фотін Показати IP 23 Грудня 2015 17:00
Такт само, але культурно, по-еуропейськи.
цікаво Показати IP 23 Грудня 2015 17:12
Бізнес - це купи і прадай. Який бізнес?
Мыкола Показати IP 24 Грудня 2015 03:25
а документи треба брати з собою?
Бізнесмен Показати IP 24 Грудня 2015 15:45