Ігор Палиця відповість на запитання волинян у прямому ефірі*
![](/resize/450x303/r/files/news/2015/10-22/168903/112351515w.png)
Ігор Палиця - перший номер у списках кандидатів у депутати до обласної та Луцької міської рад від УКРОПу, засновник Фонду«Новий Луцьк» - відповідатиме на запитання волинян у прямому ефірі телеканалу «Аверс» сьогодні, 23 жовтня, о 19:00.
Відверто без прикрас - про найголовніше в місті, області та країні. Про те, чому влада допускає помилку за помилкою, де шукати шляхи виходу із кризи, кому вигідна війна в Україні та що потрібно для того, аби Луцьк став Європейським містом?
Ці, та інші питання ви зможете поставити засновнику Фонду «Новий Луцьк», кандидату №1 до обласної та луцької міської рад Ігорю Палиці під час прямого ефіру телеканалу «Аверс», який розпочнеться о 19:00.Нагадаємо, Ігор Петрович разом з кандидатом на посаду Луцького міського голови від УКРОПу та головою правління Фонду Олександром Товстенюком вже спілкувались з волинянами під час прямого ефіру на телеканалі «Нова Волинь».
Волиняни цікавилися, насамперед, високими тарифами та створенням робочих місць. Ведучий же, на противагу, ставив питання на тему політики: чому кандидати ідуть від УКРОПу, який меседж вони посилають своєму виборцю, що пропонують у разі перемоги.
«Я не іду до влади. Мене влада взагалі не цікавить. Мене цікавить, щоб наша країна зробила крок вперед і почала змінюватися», – такими словами розпочав Ігор Палиця. Це, власне, і стало відповіддю на запитання модератора про те, для чого Ігор Петрович – людина забезпечена – бере участь у виборчих перегонах.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Відверто без прикрас - про найголовніше в місті, області та країні. Про те, чому влада допускає помилку за помилкою, де шукати шляхи виходу із кризи, кому вигідна війна в Україні та що потрібно для того, аби Луцьк став Європейським містом?
Ці, та інші питання ви зможете поставити засновнику Фонду «Новий Луцьк», кандидату №1 до обласної та луцької міської рад Ігорю Палиці під час прямого ефіру телеканалу «Аверс», який розпочнеться о 19:00.Нагадаємо, Ігор Петрович разом з кандидатом на посаду Луцького міського голови від УКРОПу та головою правління Фонду Олександром Товстенюком вже спілкувались з волинянами під час прямого ефіру на телеканалі «Нова Волинь».
Волиняни цікавилися, насамперед, високими тарифами та створенням робочих місць. Ведучий же, на противагу, ставив питання на тему політики: чому кандидати ідуть від УКРОПу, який меседж вони посилають своєму виборцю, що пропонують у разі перемоги.
«Я не іду до влади. Мене влада взагалі не цікавить. Мене цікавить, щоб наша країна зробила крок вперед і почала змінюватися», – такими словами розпочав Ігор Палиця. Це, власне, і стало відповіддю на запитання модератора про те, для чого Ігор Петрович – людина забезпечена – бере участь у виборчих перегонах.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
У Шацьку майже за мільйон продають комунальну ділянку![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 17:59
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 17:59
Білорусь нагнітає ситуацію на кордоні, – ДПСУ
Сьогодні 17:03
Сьогодні 17:03
У волинському селі за 9 млн облаштують квартальну котельню![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 15:11
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 15:11
В одному з мікрорайонів Луцька дві доби не буде гарячої води
Сьогодні 14:43
Сьогодні 14:43
У Шацьку змагалися 200 веслувальників
Сьогодні 14:15
Сьогодні 14:15
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.