Ігор Гузь з п’ятьма волинянами переплив озеро Люб’язь
![](/resize/450x300/r/files/news/2018/09-16/253178/41889104_246287549413704_5155989332678410240_n.jpg)
16-го вересня народний депутат Ігор Гузь переплив озеро Люб’язь на Любешівщині.
Компанію парламентарю склали житель села Смідин Дмитро Хом’як, лучанин Михайло Масягін та Дмитро Гарматюк, житель селищп Любешів Андрій Ковальчук та любомльчанин Олександр Цвид, інформує КОРДОН.
Ігор Гузь зазначив: «Ми, як завжди, пропагуємо здоровий спосіб життя. І всередині вересня вирішили переплисти озеро Люб’язь. Чим воно цікаве – через нього протікає річка Прип’ять і тому водойма досить прохолодна. Вести здоровий спосіб життя і займатися спортом – це правильно».
Житель Смідина Дмитро Хом’як вперше брав участь у подібному запливі. Втім, цьогоріч став учасником змагань з тріатлону, що відбулися вдруге на Волинському Поліссі «Polissia Challenge Cup», ініційованих нардепом. «Багато емоцій, дуже радий бачити усіх учасників і тих, хто підтримує, всім дякую», – сказав Дмитро.
«Після того, як береш якийсь черговий бар’єр, то виникає певна залежність, хочеться більше і більше. Приємно, що зібралася усталена команда. Будьте сміливими і приєднуйтеся до нас», - додав житель Любешова Андрій Ковальчук, який уже двічі був учасником змагань з тріатлону та брав участь у спільних запливах з Ігорем Гузем
До слова, дистанцію у майже 2,5 кілометра подолали сміливці за 53 хвилини.Як повідомлялося, у липні цього року нардеп підкорив озеро Пулемецьке у Шацькому районі.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Компанію парламентарю склали житель села Смідин Дмитро Хом’як, лучанин Михайло Масягін та Дмитро Гарматюк, житель селищп Любешів Андрій Ковальчук та любомльчанин Олександр Цвид, інформує КОРДОН.
Ігор Гузь зазначив: «Ми, як завжди, пропагуємо здоровий спосіб життя. І всередині вересня вирішили переплисти озеро Люб’язь. Чим воно цікаве – через нього протікає річка Прип’ять і тому водойма досить прохолодна. Вести здоровий спосіб життя і займатися спортом – це правильно».
Житель Смідина Дмитро Хом’як вперше брав участь у подібному запливі. Втім, цьогоріч став учасником змагань з тріатлону, що відбулися вдруге на Волинському Поліссі «Polissia Challenge Cup», ініційованих нардепом. «Багато емоцій, дуже радий бачити усіх учасників і тих, хто підтримує, всім дякую», – сказав Дмитро.
«Після того, як береш якийсь черговий бар’єр, то виникає певна залежність, хочеться більше і більше. Приємно, що зібралася усталена команда. Будьте сміливими і приєднуйтеся до нас», - додав житель Любешова Андрій Ковальчук, який уже двічі був учасником змагань з тріатлону та брав участь у спільних запливах з Ігорем Гузем
До слова, дистанцію у майже 2,5 кілометра подолали сміливці за 53 хвилини.Як повідомлялося, у липні цього року нардеп підкорив озеро Пулемецьке у Шацькому районі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 5
![](/public/images/user_no_foto.png?1722478458)
Правда життя
Показати IP
16 Вересня 2018 21:55
Краще викопалиб п'ять соток картоплі бабусі на окрузі булоб більше користі....
![](/public/images/user_no_foto.png?1722478458)
Угу до Правда життя
Показати IP
17 Вересня 2018 08:57
На кожне повідомлення у вас своє "а краще". Насправді краще, що б ви так не заздрили людині, або зробили самі в цьому житті щось "краще".
![](/public/images/user_no_foto.png?1722478458)
хохо
Показати IP
16 Вересня 2018 22:05
і шо....?
![](/public/images/user_no_foto.png?1722478458)
Волинянин
Показати IP
16 Вересня 2018 22:19
Шо небуть
![](/public/images/user_no_foto.png?1722478458)
Я
Показати IP
17 Вересня 2018 08:08
Не робіть реклами гудзю. Нехай займеться чим небудь корисним.
Галапагоські острови і багато унікальних істот, що живуть там, перебувають під загрозою. Яка причина
Сьогодні 00:34
Сьогодні 00:34
Європу охопить нова хвиля 40-градусної спеки, зачепить і Україну
31 Липня 2024 23:45
31 Липня 2024 23:45
За три місяці на Волині виявили 10 нелегалів
31 Липня 2024 23:26
31 Липня 2024 23:26
УЗ вводить верифікацію через «Дію» для деяких міжнародних рейсів
31 Липня 2024 23:07
31 Липня 2024 23:07
Витратив на азартні ігри: на Волині учень за місяць виніс із будинку сусідки 3 тисячі доларів![](/public/images/logo.png)
31 Липня 2024 22:48
![](/public/images/logo.png)
31 Липня 2024 22:48
Хакери ГУР провели одну з наймасштабніших DDOS-атак на інтернет-інфраструктуру Росії
31 Липня 2024 22:29
31 Липня 2024 22:29
Відключення електроенергії на Волині: як формують черги і чому світло
31 Липня 2024 22:11
31 Липня 2024 22:11
ЗМІ назвали кількість мобілізованих на місяць
31 Липня 2024 21:53
31 Липня 2024 21:53
У ліцеї на Волині відкрили меморіальну дошку захисникові Володимиру Шишку
31 Липня 2024 21:34
31 Липня 2024 21:34
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.