ІА Волинські Новини вітає читачів з Новим роком
![](/resize/450x272/r/files/news/2015/12-31/175376/pozdravleniya-s-novym-godom-dlya-klientov-e1441100031934.jpg)
Редакція Інформаційного агентства Волинські Новини вітає волинян із Новим роком! Миру і злагоди, нехай новий 2016 буде роком виправданих очікувань і легких перемог.
2015 рік був нелегким для кожного з нас. Проте, спільні негаразди єднають та гартують людей, як ніщо інше – за рік ми з вами стали ще сильніші, виваженіші та рішучіші. Тому давайте побажаємо одне одному витримки, терпіння та наснаги на рік прийдешній. Заберіть у нього найтепліші та найкращі моменти 2015-го та примножте у 2016.
Як і вся Україна, ми просимо у Святого Миколая миру та захисту для України і з нетерпінням чекаємо на той день і ту хвилину, коли редакція опублікує новину під заголовком «В Україні закінчилась війна». А поки, давайте робити те, що наближає цю перемогу та єднає нас: будьмо добрішими, чуйнішими та відвертішими зі своїми близькими та рідними.
Миру, удачі, здоров’я та щастя вашим домівкам. Вірте в чудеса, і вони обов’язково збудуться. З Новим роком!
Завжди ваше, Інформаційне агентство Волинські Новини.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
2015 рік був нелегким для кожного з нас. Проте, спільні негаразди єднають та гартують людей, як ніщо інше – за рік ми з вами стали ще сильніші, виваженіші та рішучіші. Тому давайте побажаємо одне одному витримки, терпіння та наснаги на рік прийдешній. Заберіть у нього найтепліші та найкращі моменти 2015-го та примножте у 2016.
Як і вся Україна, ми просимо у Святого Миколая миру та захисту для України і з нетерпінням чекаємо на той день і ту хвилину, коли редакція опублікує новину під заголовком «В Україні закінчилась війна». А поки, давайте робити те, що наближає цю перемогу та єднає нас: будьмо добрішими, чуйнішими та відвертішими зі своїми близькими та рідними.
Миру, удачі, здоров’я та щастя вашим домівкам. Вірте в чудеса, і вони обов’язково збудуться. З Новим роком!
Завжди ваше, Інформаційне агентство Волинські Новини.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 2
![](/public/images/user_no_foto.png?1721852066)
красноволя
Показати IP
1 Січня 2016 04:19
полiщуки з новим роком коляда вже дома
![](/public/images/user_no_foto.png?1721852066)
лучанин
Показати IP
14 Січня 2016 13:05
Прочитав що сайт ОДА -найгірший в у УКРАІНІ.Який позор 1 ЦЕ -вина братіі яка його веде.І заступника з питань ідеологіі... ПАНЕ ГУНЧИК 1 Кого ВИ набрали 1 призначили7
Чотири педагогині з Волині стали переможницями Всеукраїнського конкурсу «Джерело творчості»
Сьогодні 22:11
Сьогодні 22:11
«Вони не знають російської мови, не розуміють один одного», – військовий з Луцька про найманців в армії РФ
Сьогодні 21:53
Сьогодні 21:53
Завтра у Ковелі частина будинків буде без газу
Сьогодні 21:18
Сьогодні 21:18
Помилка у прізвищі: у сільраді на Волині відреагували на скандал із перейменуванням вулиці на честь Ізидори Косач
Сьогодні 20:21
Сьогодні 20:21
Графік вимкнення електроенергії на Волині 25 липня
Сьогодні 20:02
Сьогодні 20:02
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.