Воплі Відоплясова їдуть на Волинь
![](/resize/450x253/r/files/news/2014/06-10/120435/44444.jpg)
Воплі Відоплясова, От Вінта, Антитіла, Тартак, Los Colorados, Ворст, Тартак, See More, Дзвони Сонця та інші популярні музичні команди зберуться на щорічний фестиваль «Ковель Energy’2014», що відбудеться 5 липня. Про це повідомляють організатори фестивалю на своїй сторінці в соціальній мережі.
Фестиваль «Ковель Energy» - це молодий проект групи однодумців, які прагнуть розвивати у рідному місті культуру фестивального руху. Це щорічне музичне свято для всієї родини, що відбувається у Ковелі.
Вперше захід відбувся у липні 2012 року і одразу зібрав понад 3 тисячі відвідувачів. Вже через рік фестиваль мав удвічі більшу аудиторію – понад 5 тисяч відвідувачів.
Цього року, з огляду на прогнозоване збільшення кількості відвідувачів, дійство відбудеться на території міського стадіону «Локомотив».
Попередні роки на фестивалі виступили популярні українські музичні гурти, які збирають аудиторію різного віку, а саме: Дзідзьо, ТНМК, ФлайzZzа, С.К.А.Й., Ріплей, Фіолет, Тартак та інші.
Цьогоріч, обіцяють організатори, на заході буде чимало приємних сюрпризів. У програмі «Ковель Energy-2014» заплановані також сімейні розваги, атракціони, святковий ярмарок.
Виступи популярних гуртів на «Ковель Energy’2013»:
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Фестиваль «Ковель Energy» - це молодий проект групи однодумців, які прагнуть розвивати у рідному місті культуру фестивального руху. Це щорічне музичне свято для всієї родини, що відбувається у Ковелі.
Вперше захід відбувся у липні 2012 року і одразу зібрав понад 3 тисячі відвідувачів. Вже через рік фестиваль мав удвічі більшу аудиторію – понад 5 тисяч відвідувачів.
Цього року, з огляду на прогнозоване збільшення кількості відвідувачів, дійство відбудеться на території міського стадіону «Локомотив».
Попередні роки на фестивалі виступили популярні українські музичні гурти, які збирають аудиторію різного віку, а саме: Дзідзьо, ТНМК, ФлайzZzа, С.К.А.Й., Ріплей, Фіолет, Тартак та інші.
Цьогоріч, обіцяють організатори, на заході буде чимало приємних сюрпризів. У програмі «Ковель Energy-2014» заплановані також сімейні розваги, атракціони, святковий ярмарок.
Виступи популярних гуртів на «Ковель Energy’2013»:
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 4
![](/public/images/user_no_foto.png?1722170060)
КОЛИ?
Показати IP
10 Червня 2014 15:14
Шо. знову? Навчіться писати коли! На котру початок?
![](/public/images/user_no_foto.png?1722170060)
забув дописати
Показати IP
10 Червня 2014 15:17
Ото вже лінтюхи! Допишіть, що фест відбудеться 5 липня, Основне вже підказав, Сподіваюсь про годину початку дізнаєтесь самі?
![](/public/images/user_no_foto.png?1722170060)
123
Показати IP
10 Червня 2014 15:33
Який фестиваль?! На сході кожен день гинуть люди, а вам фестиваль подавай....Дійсно, кому війна а кому........ГАНЬБА!!!!!!!!!!!
![](/public/images/user_no_foto.png?1722170060)
лпдмуа а простише и
Показати IP
10 Червня 2014 17:13
тільки в тому випадку коли на границі заспівають Путін ху-ло ла-ла-лала- разом з алібасовим під камеру : інакше хай пруть в крим і там бігають по пляжу разом із беркутом
У Міноборони уточнили питання електронних повісток
Сьогодні 15:23
Сьогодні 15:23
Польський Сейм ухвалив постанову щодо Волинської трагедії
Сьогодні 13:28
Сьогодні 13:28
Сказав, що коханка краща: на Волині судили бібліотекарку, яка розбила чоловікові голову![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 12:59
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 12:59
У сні написав, що назавжди – на передовій. Дружина Героя видала книгу віршів, про яку мріяв її чоловік
Сьогодні 12:31
Сьогодні 12:31
Помер відомий український режисер
Сьогодні 12:02
Сьогодні 12:02
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.