Гірники на Волині пікетували будинок мера
![](/resize/450x338/r/files/news/2014/12-28/140401/144191810.jpg)
Перекриття траси гірниками на Волині сьогодні, 28 грудня, тривало майже 8 годин, - повідомляє Нововолинськ діловий.
За цей час від кожної шахти обрали своїх представників до ініціативної групи.
Уже після 18-ї години, згідно з результатами першої наради шахтарських активістів, вирішили розблокувати рух і піти до мера Нововолинська в гості.
Протестувальники рушили до оселі очільника міста, що розташована на вулиці Кобзаря, 28-а.
Подзвонили і постукали у хвіртку. Через мегафон люб'язно запросили Віктора Борисовича поспілкуватися з шахтарями, але їм не відповіли.
Тоді шахтарі заспівали йому колядку "Нова радість стала". Покричали: "Ганьба!" і "Люстрація!" .
Після чого, на ґанок вийшла дружина Віктора Борисовича та сказала, що його немає.
Нагадаємо, 24 грудня до півтисячі гірників Нововолинська вийшли на центральну площу міста на попереджувальний страйк з вимогами виплатити заборговану заробітну плату та відновити фінансування вугільної галузі. А вчора, 27 грудня, шахтарі перекрили трасу Ковель - Володимир-Волинський - Червоноград - Жовква у Нововолинську, вимагаючи не закривати шахти №1 та №9, а також виділити кошти на добудову шахти №10.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
За цей час від кожної шахти обрали своїх представників до ініціативної групи.
Уже після 18-ї години, згідно з результатами першої наради шахтарських активістів, вирішили розблокувати рух і піти до мера Нововолинська в гості.
Протестувальники рушили до оселі очільника міста, що розташована на вулиці Кобзаря, 28-а.
Подзвонили і постукали у хвіртку. Через мегафон люб'язно запросили Віктора Борисовича поспілкуватися з шахтарями, але їм не відповіли.
Тоді шахтарі заспівали йому колядку "Нова радість стала". Покричали: "Ганьба!" і "Люстрація!" .
Після чого, на ґанок вийшла дружина Віктора Борисовича та сказала, що його немає.
Нагадаємо, 24 грудня до півтисячі гірників Нововолинська вийшли на центральну площу міста на попереджувальний страйк з вимогами виплатити заборговану заробітну плату та відновити фінансування вугільної галузі. А вчора, 27 грудня, шахтарі перекрили трасу Ковель - Володимир-Волинський - Червоноград - Жовква у Нововолинську, вимагаючи не закривати шахти №1 та №9, а також виділити кошти на добудову шахти №10.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 12
![](/public/images/user_no_foto.png?1721834576)
Анонім
Показати IP
28 Грудня 2014 23:30
усі на майдан!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
![](/public/images/user_no_foto.png?1721834576)
Анонім
Показати IP
29 Грудня 2014 02:18
Варто згадати, хто є корінне населення міста.
![](/public/images/user_no_foto.png?1721834576)
патріот до Анонім
Показати IP
29 Грудня 2014 07:06
Знову хочете людей один на одного натравити такими коментами "писаки" хр...і?!!!
![](/public/images/user_no_foto.png?1721834576)
віра
Показати IP
29 Грудня 2014 07:04
А до чого тут мер? Він бюджет країни приймає? До Києва слабо, до Кабміну, з'їздити?!:)
![](/public/images/user_no_foto.png?1721834576)
Чиї шахти? Державна власнiсть України? Чи обласна? Чи мiсцева? Чи приватна? Хто повинен фiнансувати? Яке саме вiдношення має мер м.Нововолинська до цих шахт? Потрiбна конкретнiсть! А це що ж таке: стоять натовпом, спiвають "колядку" (чи "щедрiвку"?) та лементують: "Люстрацiя!"? Не боротьба за економiчнi права, а вистава низького рiвню!
До речi: згiдно з версiєю автора, дружина мера вийшла "на ганок". А "ганок" - це що таке? (Якщо йдеться про "сходи i майданчик перед дверями будинку", треба писати "ґанок".)
![](/public/images/user_no_foto.png?1721834576)
Штефан, Луцьк
Показати IP
29 Грудня 2014 08:56
Для тих, хто не знає: Міський голова Нововолинська Віктор Борисович - бомж-безхатько. Зі власного житла у нього тільки 3-кімнатна квартира на Шахтарському м-ні, яку він близько 5 років ремонтує. Проживає у віллі донедавно безробітного племінника Б.Очеретка. У якій орендує 80 кв.м. Біля вілли, впритул, іще одна земельна ділянка, очевидно, під зимовий сад. Задекларовав декілька земельних ділянок. Має будиночок у с. Світязь із землею. Працює у міськраді, ще із комуністичного 1986 року. І до цих пір. Родом із міста Снєжноє на Донбасі Як і все нововолинське найвище міське начальство у промисловості та місцевій владі. Має вплив (не за так) на певні кримінальні кола і нерідко використовує їхню підтримку. На всіх мітингах і віче, у натовпі, стоять його люди. Міліція, прокуратура, СБУ, суд - все схоплене і використовується.
![](/public/images/user_no_foto.png?1721834576)
шахтар до Штефан, Луцьк
Показати IP
29 Грудня 2014 09:22
Мова про шахтарів та їх проблеми, а не статки мера!!! Коли вже вас покине велика "Зелена жаба"???:)
![](/public/images/user_no_foto.png?1721834576)
Штефан, Луцьк до шахтар
Показати IP
29 Грудня 2014 10:12
Мова не тільки про шахтарів, а й про публічну особу В.Сапожнікова, яку на мера обрали шахтарі. І яким він 4 рази клявся, коли й йшов на мера - турбуватись про їхній добробут, родини та робочі місця згідно "Закону про місцеве самоврядування" і згідно якого він у місті за все відповідає. Віктор Борисович не хотів цього робити, а турбувався тільки про власний гаманець, ставши мільйонером завдяки шахтарській терплячості. Ці хлопці йому вірили. Тепер надійшла пора відповідати за всі гидоти, які накоїв за 20 років феодального князювання.
![](/public/images/user_no_foto.png?1721834576)
віктор до Штефан, Луцьк
Показати IP
29 Грудня 2014 13:21
У пана Сапожникова радниця була чи ні? Як тої радниці Ф.І. О? Хтось знає?
![](/public/images/user_no_foto.png?1721834576)
Анонім
Показати IP
29 Грудня 2014 12:15
Нововолинці не гришіть, вам попав розумний , діловий , господар мер міста Сапожніков. Ідіть до Києва і там вимагайте при чому тут він. Ви ще не знаєте що таке поганий мер приїдьте в Ковель то побачите і за голову візьметеся. Шануйте свого!!!
![](/public/images/user_no_foto.png?1721834576)
Штефан, Луцьк до Анонім
Показати IP
29 Грудня 2014 14:13
Він, очевидно, не їхній. Не волинських шахтарів. Що воно таке, трудно второпати. Вашому Кіндеру ("дитина" - нім.) іще рости й рости. :)))
![](/public/images/user_no_foto.png?1721834576)
Анатоль_ до Штефан, Луцьк
Показати IP
29 Грудня 2014 14:52
Наталіє Семенівно(Штефане), щось ти сьогодня не у доброму гуморі!
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.