ФК «Волинь» шукає талановитих хлопчаків: відбір – вже завтра
![](/resize/450x284/r/files/news/2016/09-01/200573/20160901152944.jpg)
Дитячо-юнацька футбольна школа ФК «Волинь» запрошує талановитих і охочих грати у футбол хлопчаків пройти перегляд.
Це буде друга частина відбору до школи, - повідомляють у прес-службі ФК «Волинь».
Перша частина хлопчаків показувала свої вміння 20 серпня, але відтоді керівництво ДЮФШ «Волинь» отримало чимало звернень з проханням додаткового заняття, відтак у суботу, 3 вересня, з 10:00 на стадіоні Східноєвропейського стадіону «Ядро», що на вулиці Ярощука, тренери ДЮФШ «Волинь» проведуть ще одне заняття, на якому переглянуть кандидатів на навчання у школі «Волині».
Запрошуємо дітей 2009 року народження та їхніх батьків завітати на стадіон СНУ, аби згодом зробити свої перші кроки у великому футболі. Дітям необхідно мати при собі тільки мінімальну амуніцію – футбольне взуття для гри на штучному газоні та форму.
Відзначимо, що навчання у ДЮФШ безкоштовне.
Відео з першої частини набору:
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Це буде друга частина відбору до школи, - повідомляють у прес-службі ФК «Волинь».
Перша частина хлопчаків показувала свої вміння 20 серпня, але відтоді керівництво ДЮФШ «Волинь» отримало чимало звернень з проханням додаткового заняття, відтак у суботу, 3 вересня, з 10:00 на стадіоні Східноєвропейського стадіону «Ядро», що на вулиці Ярощука, тренери ДЮФШ «Волинь» проведуть ще одне заняття, на якому переглянуть кандидатів на навчання у школі «Волині».
Запрошуємо дітей 2009 року народження та їхніх батьків завітати на стадіон СНУ, аби згодом зробити свої перші кроки у великому футболі. Дітям необхідно мати при собі тільки мінімальну амуніцію – футбольне взуття для гри на штучному газоні та форму.
Відзначимо, що навчання у ДЮФШ безкоштовне.
Відео з першої частини набору:
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 2
![](/public/images/user_no_foto.png?1723216999)
Бунда-Бу
Показати IP
1 Вересня 2016 18:56
"Запрошуємо дітей 2009 року народження"- ????
![](/public/images/user_no_foto.png?1723216999)
абошо
Показати IP
1 Вересня 2016 19:50
так і є, 7-річних. чи то не діти?
У Росії почали блокувати захищений месенджер Signal
Сьогодні 17:22
Сьогодні 17:22
Волинських будівельників привітали з професійним святом
Сьогодні 16:14
Сьогодні 16:14
У постачальника продуктів для Міноборони вилучили понад €4,7 мільйона «чорної» готівки
Сьогодні 15:41
Сьогодні 15:41
На Сумщині загинув молодий майор з Волині Борис Степанюк
Сьогодні 15:25
Сьогодні 15:25
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.